0 oy
587 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (174 puan) tarafından
Sanırım buraya ilk defa bir dert paylaşıyorum. 

Oğlum 15 aylık, pipisinde bitiklik vardı uzun zamandır sünnet etmemiz gerekiyordu karantina dolayısıyla erteledik sürekli ama artık ertelemeyelim dedik İnternetten araştırıp iyi bir doktora kendi muayenesi olan cerraha dün için gün aldım oglum cok hareketli durmayacağı için ve küçük olmadığı için genel anestezi de anlaştık dün sünnet oldu. İsyan etmek asla değil ama tüm aksilikler bizi buldu ben 23 yaşındayım 10 yıl yaşlanmış hissediyorum allahım kimseyi evladıyla sınamasın. Neyse dün ilk terslik covid sebebiyle annemi eşimi refakatçı olarak kata almamakla başladı sadece oğlumla ben girdim oynattım onu biraz sonra ameliyathaneye teslim ettim beni asla içeri almadılar. O kapı suratıma kapanınca zaten başladım ağlamaya. Bekledim tek başıma yanımda kimse yok. 1 saate sonun da genç bir çocuk oglumu getiriyordu, baygın ağlıyordu hemen kucakladım asla skainleşmedi. O hali gelişi gözümden gitmiyor. Neyse eve geldik akşam çok hareketliydi hiç durmadı bu sabah bir kalktım ki bezi kıpkırmızı kan içinde telaşla doktora attım dr gelin bakayım dedi gittik. Dikişler sızmış açılmış biri. Tekrar dikiş dediler. Oğlum zaten dünkü travmayı atlatamamıştı. Daha sedyeye yatırdığımız an canı çıkar gibi ağlıyordu. Mecbur yapılacaktı uyuşma iğnesi bile yapılmadı daha çok acıtırmış sözde uyuşturucu krem, sprey ile tekrar dikiş atıldı oğluma yaşadığım 5 dakika ama birde bna sorun oplum ağlıyor suratına kapandım dua ediyorum gözyaşlarımla geçicek annem geçicek annem. Sonra kanama durdu eve geldik ama oğlum çok etkilendi bezini açtığım an çığlık la ağlıyor. Doktorumuzu özel seçtim ben en özel hastaneye gittik neyse parası verdik, gel görki adamın konuşması bile birtuhaftı.hiç bilgi sahibi gibi değil. Ben oğlum uyanık olmasın durmaz diye genel istedim ama yine aynı şey oldu gözümün onunde uyanık uyanık dikiş atıldı çocuğuma. O sprey ne kadar uyuşturdu belli değil. Çok ağladı çok. Şu 2 günü unutamıyorum ağlıyorum sürekli oğlum a çok travma oldu. Ona karşı çok suçlu hissediyorum lanet olsun o doktoru bulduğuma. Şimdi uyuyor yanımda ben ona bakmaktan uyuyamıyorum. Eğer buraya kadar okuduysanız Allah razı olsun tek isteğim içinizden oğluma bir dua okuyun yarına tekrar kanama olmasın. Nolur çabuk atlatsın ne olur.... 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gecmis olsun tez zamanda iyilesir insallah hangi şehir  doktor adi ne canim ayni sehirdeysek gitmeyelim.bosuna
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
Allahim tez zamanda iyilestirsin kuzucugu canim iste doktor onemli boyle durumlarda 
0 oy
(119,224 puan) tarafından
İl hastane dr adini soylesene
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Of of of okurken canım gitti Rabbim şifa versin inşallah aklında kalmaz yavrunun unutur gider 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ah canım benim çabucak  iyileşsin inşallah bizimki de daha olmadı içim acıdı ağlaya ağlaya okudum. 
0 oy
(777 puan) tarafından
Kuzucum seni en iyi ben anlarım.geçen sene aynı şeyi yaşadık çünkü.ben büyük oğlumu hastanede sünnet ettirmiştim ama kiçük oğlumda sözde buranın en iyi sünnetçisine ettirdim.aynın şey başımıza geldi.uyuşturucu iğnenin etkisi geçince acıyı hissediyorlar ya ağrısı çok şiddetli gelmiş çok ağladı zaten.ağlamaktan dikişi açılmış.bir açtım bezini kan dolu.adam geldi tekrar korkmayın bu nadir de olsa olabilen bişey ama kanama durmuş iyileşecek sadece bikaç gün uzayacak iyileşmesi dedi.ama her gün fotoğraf attım sağolsun ilgilendi adam.ama çok zor hala baktıkça özel bölgesine içim bi değişik oluyo. 

Kantoron yağını bir sabah bir akşam pamukla sünnet yarasının üstüne sıktım kuzum çok iyi geldi korkma hiç kullan.çok geçmiş olsun yarını atlatın bak nasıl toparlayacak göreceksin.
0 oy
(24 puan) tarafından
Geçmiş olsun öncelikle bende çok doktor araştırdım kireçleme oldu bizimkinde csini yapamıyordu zorunlu sünnet oldu yani neyse çok doktor araştırdım cerrahlar felan sora annem kayinvalidem bizim zamanımızda cerrahmi vardı sünnetçi mahhaeye gelir sokak sokak gezerdi bizde kimin çocuğu sunnetsizse onu yaptirirdik dedi ama ben hıc istemedim bayada direttim ama beni dinlemediler normal yıllardır sünnetcilik yapan bir adama götürdüler ama ben nasıl ağlıyorum hastane ortamı değil diye başladı adam sünnet etmeye uyuşturucu iğneyi yaparken ağladı sadece oğlum ve birdaha hıc ağlamadı o oldu sünnet oldumu olmadimi hıc anlamadık iyikide diyorum o adam yapmış çok güzel yaptı Da yani 60 günlüktü yapıldığında 1 haftada dikisleri kendiliğinden eridi +Birde ağrı kesici iğne verdi ağlarsa bunu kir bir kaç damla damla polisine dedi
0 oy
(75 puan) tarafından
Allahım evladına yardım etsin hemen ıylessın benimde oglum var ben dogduktan 41. Gun yaptırdım 40 cıkar cıkmaz o zamn bile cok zorlandım agladım bebek ya ayaklarını cırpardı sureklı durmazdı daha yeni dua ettim Allahım kabul etsin evladını Bı an once ıyleşsın
0 oy
(814 puan) tarafından
Cnm ayni zorluklari bende yasadim 6 aylikti ama okadar korkmustuki sedyeye yatinca cok agliyordu ben bardak koyduk keske sende koysaydin surtup kanamazdi insalalh cabuk gecer cnm
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım, Rabbim daha beterinden korusun
0 oy
tarafından
Canım benim oğlum 8sene kadar önce özel hastanede sünnet oldu aynı şekilde tamamen uyuyarak bizde aynı şekilde asansör önünde verdik asansör önünde aldık o zaman koronada yoktu.sizin sansizliginiz dikis açılması olmuş çok gecmis olsun merak etme çabuk iyileşiyorlar
0 oy
tarafından
Şuan aglalamak için zor tutum kendimi ne kadar kötü birşey ya oğlumdan kan alirlerken biz mahfoluyoruz sen nasıl dayandın bacım keşke başka doktora görseydim sonrada bir boktan anladığı yok bence o doktorun ya çok üzüldüm Rabbim acil ssifalae versin insallah
0 oy
tarafından
Hepsini okudum canım sen güçlü ol hepsi geçer inşallah kanamasında olmaz
0 oy
(250 puan) tarafından
Gözlerim doldu okuyunca bı annenin çaresizliği o kadar Zor ki rabbim sifa versin iyileşir inşallah Kurban olduğum
0 oy
(691 puan) tarafından
Canim cok cok geçmiş olsun 1 hafta önce sunnet oldu bebeğim köpük bardak koyuyorum uc gün antibiyotik ve silverdin kullandik sonra zeytinyagina basladik hakiki zeytin yağı her altini acinca sürersen hemen toparlıyor birde her alt açmada koyarsan bardağı değiştir düştü dikislerin yarısı bile bizm canim cok cok gecmis olsun nacizane tavsiyem sna bundan sonrasini kolay atlatmaniz icin 
0 oy
(174 puan) tarafından

Hepinizin yorumlarını okuyorum çok fazla cevap geldi tek tek yazamadım. hepinize teşekkür ederim söylediklerinizi dikkate alıcam. Bana güc verdiniz tekrar sagolun<3 inşallah atlatıcaz, ben oğluna unutturucam bugünleri.. 

0 oy
(759 puan) tarafından

Kendini yıpratma o daha çocuk sen onun annesisin bilerek yapmamışsın ki .Sende böyle olmasını istemezdin .hiç kimse istemez Allah sifasını versin bizdede oldu 5 gün agladı falan  .Şükürki atlatdık .Sən annesinn anne .Kendine bu kadar yüklenme kuzum<3 

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
0 oy
(2,509 puan) tarafından
Okurken kendimi ve oğlumu düşünüp okudum çok zor evladının canının yanması geçmiş olsun canım ben oglumdan kan almak için damar yolu aradıklarında neler yaşadım bir de seni düşünemiyorum annelik işte canım keşke hiç canları yanmasa yavrularımızın tekrardan geçmiş bitmiş olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Çok gecmis olsun canım umarım yolunuz bi daha düşmez oraya başka acı da göstermesin rabbim 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 780 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,478 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,012 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 450 göst.
+1 oy
10 cevap 494 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu