0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün akşam eşimle ufak bir kavga ettim eşim olayı uzattıkça uzattı. Sonra bende uzatma falan deyince olay büyüdü. Bende yataktan ağlaya ağlaya çıktım oturma odasına gittim tabi bir yandan da üşüyorum bir yandan sinirden ağlayınca kendimi sıktım ve o an öksürük geldi (ben kendimi sıkınca nefesim kesiliyor nefes alamıyorum) oksuremedim o his boğazımda kaldı sonra nefes alamadım eşim de sesimi duyamayınca odaya geldi ben orda canımla boğuşurken eşim bana bir ölemedin gitti dedi eşim geldiğinde çoktan mos mor olmuştun hemen sırtıma vurdu su verdi kendime geldim ama 5 dakika daha gelmese ben ölüyordum bana öyle demesi zoruma gitti ne yapacağımı bilmiyorum sabah yüzüne bakmadım sizce akşam geldiğinde konuşayım mı yoksa surat mı yapayım 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından

En İyi Cevap
Sende deseydin seni gömmeden ölmem diye pislik herif yaaaa 

Böylelerini asacaksin 

Vicdansız merhametsiz buda bir şiddettir aslında 
tarafından
Ne yapacam nasıl davranayım sizce
tarafından
Yüz verme sakin
(12,263 puan) tarafından
Ben hemen hemen her gün duyuyorum bu lafları elektrik fatura di ivin gittim pttye geldiğim de yemek yapıyor du yapmasaydin dedim çok dua ettim inşallah arabanın altında kalırsın diye
Sen geberirisen çocuklarım aç kalmasın diye yemek yapıyorum dedi bugün gibi bir sürü sey
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ölemedin gitti ne demek ya tövbe Yarabbim . Allah vicdan versin:ermm:

tarafından
Çok üzüldüm gece uyuyamadım onun yüzünden
tarafından
Üzülür insan üzülmez mi hiç  .. Kolay kolay affetme , unutma bunu . İnsan eşine böyle dermi ya tövbe aklim almiyor
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Tabiki de konusma . ne dmeek bi olemedin. Pislik herif. Bi kadinlara deger gstermeyi bilmiyolar
tarafından
Psikolojim bozulmaya başladı bende dedim nkye geldin su verdin vermeseydin oluyordum zaten dedim
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Dlin kemiği yok malesef. Sinirden söylemiştir bence ama çok ayıp etmiş.. Ben olsam kolay yüz vermezdim 
tarafından
Ama ben onunla konuşmazsam o asla benimle konuşmaz
0 oy
tarafından
Bi ölemedin diyen adama daha yüzüne gülüp konuşacan mı bırakta bi  özür dilesin gönlünü alsın 
tarafından
Özür dilemez aslaaaa
tarafından
Bırak o zaman kendi haline muhattap olma
0 oy
(15,873 puan) tarafından
Konuşma tabi bu söylenecek laf mı 
tarafından
Çok zoruma gitti
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bnce konuş canm derdin ne senin niye ölmemi istiyorsun de 
0 oy
(598 puan) tarafından
Yüz verme fazla yanında oturma nie oturmuyosun yanıma gelmiyorsun derse ölmemi istedin bende gözüne gözükmek istemedim dersin 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Konuşma tabii söylenecek laf mı bu 
0 oy
(924 puan) tarafından
O nasıl bir laf ya saygısız
0 oy
(790 puan) tarafından
Tabiki muhattap olmayacaksın. Bide konuşup onu yüceltecek misin
0 oy
(4,607 puan) tarafından
tövbe yarabbım ya o nedemek öyle bir kilo kına al koy köşeye sorarsa bu ne diye hangimiz önce ölürsek ötekinin yakması için aldım de

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,061 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,351 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 347 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 680 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 626 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,883 soru

11,512,203 cevap

35,175 kullanıcı