0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Merhabalar. Ailemden yana yüzüm gülmedi bana çok zarar verdiler zamanında hep affettim evlenince düzelir gibi olur zannettim olmadi ve artık vazgeçtim . Bana zarar veren herkesten .Ama eşimle öyle yapamyrm onunla da düzeliriz sandm ama yok ilgi, sefkat ya her şeyi geçtim çocuklarının annesi olarak bir merhamet yok .Çocuklarım için böyle bir hayati sürdürmeye çalışyrm ama çok yorgun oldugumu hissediyrm artık kaldiramyrm ne yapacağımi bilemiyrm ya konusacgm kimsem yok zaten evde sürekli iş güç çocuklar bir görevli gibi hissediyrm öyle hissettiriliyirm ve benim tarafimdan kimsem yok artık eşimin ailesi ile sürekli görüşürz onlardan yana bir sıkıntm yok ama hayati paylasmadigim bir adamla sohbetim bile yokken ailesiyle.ic içe olmak hic bir şey yokmuş gibi çok mutluymuşum gibi çok zorlaniyrm ya nasıl bir yol çizmeliyim bu şekilde çok yipraniyrm 

5 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Annem aklima geldi babam sürekli annemi döverdi kafasini alip duvara sürterdi 

Benide ayaginin altinda ezerdi 11 yaşindaydim yemek yapmadim diye

Ama annem sabretti bizim icin allaha sukur suan iyi ama sarilik oldu astim oldu... vb hastaliklar
(1,066 puan) tarafından
Yok annem babam öz babam ben küçükken vefat etti yani babamöldu oyle ayrildilar ondan önce yine eskisine nazaran biraz daha iyiydi araları
tarafından
Hicran sen esinle nasil evlendin severrk mi ne kadarlik  evlisin
(1,066 puan) tarafından
Severek ama sorunlu evlendim 7 sene olacak
tarafından
Neden kacma falan mi oldu

Aslinda 7 senede baya uzun umarim seni anlar anlayis  gosterir
(1,066 puan) tarafından
Yok ailemden dolayı aniden evlendik beklemeden birbirimizi tam tanimadan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi mutluluğunu kendin bulacaksın. Emin ol daha çok mutlu olursun. Ayakların üzerinde durmayı bil seni mutlu edicek şeyler yap en basitinden çocuğum vae diye çıkamam deme cik dolaşın gelin nefes al ev işin mi var yaparsin ama önce sen mutlu ol o çocukları da mutlu edersin . Çünkü çocuklar herşeyden anlar. Kendine bakım yap zaman ayır yani 
(1,066 puan) tarafından
Yok canm denedim olmuyor iki çocuğum var biri çok küçük ikisini birden alıp gidemiyrm eşim olack insan hayati iş olmuş sürekli iş kosusturmacasinda hani çocukları bırakabileyim zaten bu da beni çok yıpratıyor
tarafından
Eşinle konuş ne bilim güzelce hazırlan ona hitap edecek şekild e eve gelince güler yüzle karşıla öp sen sevgi göster yaklaş o zmn belki degisur
(1,066 puan) tarafından
Yok sanmiyrm yaşattıkları ağır şeyler yani ne yaparsak yapalım eskidi gibi olmuyor onu da denedim en fazla bir iki hafta değişiklik oluyor sonra bir bakıyrsn yine aynı
0 oy
(14,015 puan) tarafından
İletişimsizlik ne kdar da zor eşin le illa ki konusmussundur ne diyor sana cevap olarak 
(1,066 puan) tarafından
Ya canım daha sabahta söyledim bana ilgi göstermediğini sohbet etmediğini geçtim ama iki çocuk için olsun yardımcı olması gerektigii.gercekten bir şey beklemyrm artık bunu yapsa yine yeter.Esimin cevabı mecburmusum her şeyi yapmaya .
(14,015 puan) tarafından
Hangi köle pazarından seçmiş seni ne demek mecburiyet ya insan olan böyle bir şey söylemez
(1,066 puan) tarafından
Iyi olduğumuzda canım balım oluyor ama işine gelmediği zaman bunları diyor işte
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm Rabb'im eşine hidayet versin
(1,066 puan) tarafından
Amin Allah hayırlısını versin hakkımızda .
0 oy
(220 puan) tarafından
Eben eve geldiği zaman kollarını kocaman aç sarıl öp. Dibinden ayrılma konuşmaya çalış bebeği al onun kucağına ver. Allah muhabbet versin size 
(14,015 puan) tarafından
Ebe mi
(220 puan) tarafından
Kız ebe ne alaka klavye ne yazmış öyle asjasjaj kocan kız kocan
(14,015 puan) tarafından
Post sahibinin kocası yani :D
(220 puan) tarafından
Ahaghajjaggajjag

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,066 göst.
29 Ocak 2019 Aile kategorisinde esro (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
0 oy
6 cevap 415 göst.
9 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensesim Ahsen (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 375 göst.
19 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Kubra (56 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,617 cevap

34,745 kullanıcı

...