0 oy
1,625 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (390 puan) tarafından
Ispanakli keki nasil yapiyosunuz kizlar borcamda yapsam olur mu? Kelepceli kalip yok.

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Böyle yapmıştım ben altına yağlı kağıt koy fırından çıkınca yağlı kağıttan tut başka büyük bi tepsiye al bıçakla kes yarısını borcama dikkatli şekilde geri koy diğer yarısını robotta geçirip böyle köstebek gibi üstüne dök arasında da pasta kreması var

image

(3,118 puan) tarafından
Normal fırın tepsisine mi koyuyorsunuz
tarafından
Evet büyük borcama koydum canım
(3,118 puan) tarafından
Yani direk borcamda pişirdin dimi. Bazı tariflerrde fırın tepsisine koyup sonra borcama aliyolar
tarafından
Yok canım direk kek harcını borcama döktüm :) altında yağlı kağıt var pişince soğuduktan sonra rahatça çıkardım büyük tepsiye alıp üstten yarısını kestim alttaki kalan yarısı tekrar borcama aldım :)
(3,118 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Gecen gun teyzem.yapip foto atmisti tarifini sormadim ama borcamda yapmisti 
(390 puan) tarafından
Hani ortadan iki boluyolar ya borcamda olur mu ki bilemedim
(4,247 puan) tarafından
Hii senin dedigini gordum ama onu bilmiyorum keki yapip ustune kremsanti surmus benim gorduklerim hep oyleydi
0 oy
(12,776 puan) tarafından

Ben dün yaptım bu  tarifi ama ıspanak ne kadar di bakmadım ve ben 1 su bardağı yağ koydum şeker 2 su bardağı ona rağmen biraz az di ama böyle 2 vanilua 2 kabartma tozu vs ekledim un göz kararı ekledim normal tepside yaptım borcamda biraz cam altı geç pise biliyor diye normsl tepside yaptım ben 

image

(3,118 puan) tarafından
Link atar mısın bulamadım
(12,776 puan) tarafından
Ispanaklı Kek Tarifi Videosu https://www.nefisyemektarifleri.com/video/ispanakli-kek-tarifi-videosu/

Ama dediğim gibi ben değişiklik yaptım 2 su bardağı şeker az geldi bana yağ da 1 koydum
(3,118 puan) tarafından
Vala ben de bi tarif yaptım da Allah'a emanet oldu bakalım pişiyor şimdi :D
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Bende borcamda yaparım..aynı kek malzemeleri sadece ıspanak yapraklarını süt ile blemdir dan gecirrim
(390 puan) tarafından
Bende oyle yaptim ama aceba oratasina mi muhallebiyi sursem ustune mi karasizim
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Normal bir tepside yapsanda olur ıspanakları yıka haşla sonra Blenderdan geçir kekinin harcına köy normal kek yapar gibi yapıyorsun zaten ıspanağı katiyorsun ek olarak üstüne de krem şanti sür krem şanti sürmeden önce kekinden küçük bir dilim kes ufala krem santiyi sürdükten sonra kek kırıntısı ile süsle çok güzel oluyor
(390 puan) tarafından
Bende ortasina surucrm canm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
10 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
18 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
3 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Caliskanbiri (2 puan) tarafından soruldu

397,159 soru

11,878,680 cevap

35,995 kullanıcı

...