0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar biraz oluyor yine paylaşım yapmıştım Bebek görmeye eşimin arkadaslari  gil caya gelecekti 1 ay öncesine kadar aradi geliyoruz diye Ama 1 saat olmustu ne gelen oldu ne giden aradim acmadilar sonra aradilar ki araba bozuldu  gelemiyoruz diye nesye yaptığım iki cesit kek ve sutlac yapmustim az değil toplam bizle birlikte 12 kişi oluyordu  gelmedikleri için  hespi elimde kaldıydı Şimdik  birwx önce aradilar pazar günü size  bebk görmeye geliyoruz diye Ama benim hevesim  kırıldı bi kere Ne hazirlasam diye düşünmeye başladım yine ayni seyler olacak mi acaba diyorum ekerler mi yine onca şey boşa gider mi diyorum hazır birşeyler alsam tatli tarzı ayip olur mu sizce 3 aylık bebebgim var yapamam gibi me geliyor Iki gündür temizlik te yapıyorum yani daha tam bitiremedim size sormak istededim

5 Cevaplar

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim yerinde olsam hazir alirim hatta biskuvi falan da olur sonucta bebek gormeye geliyorlar caya ikrama bakacak degiller. Ben ve esim icin el emegi olan hersey degerlidir. Bizde deger verdigimize deger gordugumuze cesit cesit yapiyoruz ama aksi olanlara da hazir bir cesit bile yetiyor, simdi ben gitsem bana cesit cesit yapmayacaklar ben niye zahmete giriyim ki.
tarafından
Teşekkür ederim canim cevabın için
-Reklam-
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Hazir al gitsin gecen gecen yapmistim gelemedinz israf oldu bu sefer yapamadim kusura bakmayın de bence. 1kere yapmışsın senden çıkmış 
tarafından
Aynen sagol canm
0 oy
(8,369 puan) tarafından
Onlar senı ekmeyı dert etmıyosa sen onlerıne hazır koyuyosan opsun koysunlar basına. Bu kadar stres yapma kuzum al hazır tAtlı su böregi gibi koy onlerıne.
tarafından
Ayip olur mu diye diyorum şimdikte hazir almış derler mi yani
(8,369 puan) tarafından
Desınler canım neyını takıcan kı? Sonucta kuru bı cayda verebılırdın bebegın var sonucta tskıyolarsa da kendılerı bılır.boyle kısılerle oturup kalkmayın yanında rahat ettıgınız kısılerle olun derım
0 oy
(404 puan) tarafından
Aman yiyip oyle gelsinler gecen postunda cok gicik olmuştum ben onlara ben olsam bi cay demlerim tamam artik umduklarini degil bulduklarini içsinler. Yine iyi eve kabul etmissin ben direk evde yokum derdim
tarafından
Napalım bacim eşimle konuşmuslar gelme diyemem gelsinler ama ekmesinler yine umarim yani
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım ne olacak yap hazır sağlıklı değil sonuçta sende yiyeceksin süte geçecek ben kimse gelmesede mutlaka hegece tatlimi yaparım evde bulunmasında sıkıntı yok gene bir tatlı bir tuz eşlik edercesine bir kaç ikram lik yeterlidir sonuçta bebek görmesine geliyorlar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 193 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Kuzey19 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asya15 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Beyza.0943 (7 puan) tarafından soruldu