+1 oy
312 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ust kattaki kadin genelde balkona falan denk gelse sohbet ederdi.

Ya da bazen biseyler lazim olsa kapiya gelirdi  

AMA bi ara bi tabagi bendeydi verney gittin. Davet etti iceri Girdim gozu yasliydi.  Yok iste binadakiler  kiskanc bi genc ikimiziz  dedikodumuzu yapiolar  bilmem ne tabi bizde kavga ederiz esimle  bagris cagiris da olur o da bunu kastetti.bende kim ne dusunuyorsa umarim kendi cocuklarini da basina gelir dedim .  Sonucta evlilik  her gu  can ciger gecmez dedim  kinayan  varsa evlatlari yasar dedim.

(((Meger ben bi kac gunluk tatile gitmistim oda esiyle kavga etmis baya gurultulu komsular onu dinlemis ta kapisina  gelip dinlemisler bu kapiya acmis gormus.  Bende tabagi gelir gelmez verdim o da o olaya denk geldi)))

Sora dogm oldu bu iki hafta sora ziyaretr geldi hatta tum binadakilerden tek o geldi. Degerleri  ile sadece selamlasmam vardi bu arada bes ay gecti. Artik o selam verenlerde bans selam vermedi . Sadece  biri  karsidaki  esimin abalsoni asansorde gormus nurmarani  verse bebek icin  kardesine gelcem. O zaman seni ararm  demis . Ha o da artik bana selam vermedi  yahu bana geleceksin  neden gorumceme  soyluyon  diyecektim  ki gelmedi zaten viruste artti.

Of neyse iste artik kimi gorsen selam vermiodu bende demiodim  acaba bu ustteki  hakkmda  bisey mi dedi diye dusunup  duruyom  bide dun aksam disari  yuruyuse  ciktim baktim ustteki ve cocukalri  binaya giriyor  kiz  yzume  bakti  dik dik tek laf demedi  bende demedim.  AMA yol verdim cunku iki cocugu yaninda idi.

Acaba bunun ne derdi var benle ne yarasi var??

5 Cevaplar

+2 oy
(12,264 puan) tarafından

Kızma a çok gereksiz bende önemli diye okudum :angel:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki de sadece senin düşüncendir.bazen biz kadınlar fazla kuruyoruz bu bir gerçek 
tarafından
Aslinda biraz oyle biraz da oyle degil
(866 puan) tarafından
Çocuklarına beddua etmek ne mânâ anlamadım
tarafından
Beddua mi? Yok beddua degil kapida karslasnca  yoldan cekildim iki cocogu ile gecsin die
0 oy
tarafından

Sevdigi arkdaslar komsu postumda bulusalm:angel:

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sen bunu daha önce de sormuştun dimi hatırladım 
0 oy
(136 puan) tarafından
Aynı bende senin gibiyim biri benle konuşmasa altında sebeb ariyorum
tarafından
Aslinda kotu bi his
tarafından