0 oy
616 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Evet kixlar bastan uyariyim olayimiz cok uzun kisalta kisalta anlaticam becerebilirsem simdiden hikkinizi helel edin.

Ben 4 senedir ayni yerde oturuyorum yani gelin geldim bu eve iki tane cocugum var bir gunden bir gune alt komsum bana ses yapiyosun sessiz olun demedi ama ust komsum sağolsun hergun susun durun demekten biktim . Olayimiz soyle basladi 9 ay once tasindilar ben nrmlade oylr hemen isinan biri degilim ama nasil olduysa isindim biribirimizin evine girir cikar olduk aramiz getcekten iyidi kadinla taki kocasi beni deneyene kadar bigun o cagirdi evine kahveye bende oglum uyuyo gelemem dedim ama baya israr etti ben iner bakarim 5 dk bir falan dedi neyse dedim tamam ciktim 5 dk gecti gecmedi kocasi evdeymis kocasi derkende lafin gelisi diyorum hani ne evliller ne nikah var dost hayati yasiyolar diye bilirim ben buna daha yeni yeni farkettim bosnikti ben tanistigimda adam bunu aldatigi icin bosnamis falan simdi diger kadin da bunun kabulu esinine izin veriyo yani bi baskasiyla daha olmasina neyse..

Ben kahve iciyorum kucagimda da kizim var adam onune eğildi cocuk seviyorum bahanesiylr brni elledi sizie yemin ederim basta hiçbir sey anlamdim heralde eli deydi falan dedim neyse eve cocuga bakmaya geldim geri ciktim bu sefer elimi falan tutmya calisti elimi falan ittirdim asaga indim kadinda kapidan bizi izleyip guluyo .

Eve geldim kadin mesaj atmis bseymi oldu niye indin diye brndr sovdum adam okadar sey yapiyo hicmi gormedin bundan sonra yaklaşmayın bana falan diye kadin yeminler etti gormedin gorsem konusurdum . Neyse adamin amaci brni denemekmis ona bu hakki kim veriyosa. Neyse adamla konusmuyodum ama kadin la o kadar degildim samimide degildim tabi . Bunlarin uc tane cocugu var biri buyuk zaten de iki tanesi 9 10 yasindalae her aksam gurultu yapip duruyolar oda soyleki ayiptir soylemsi osursar sesleri asaga gekiyo duvarlar falan cok ince kadin rahatis olursan yaz ben diyorum ama sen yazınca daha da dikkat ediyolar dedim tamam dedim guruktu yaptiklarinda artik abla cocuk uyutuyorum falan diyodum susuyolardi . Neyse bugün iste bunların sesinden iki kere nisa uyandi kucuk kizim ben de mesaj attim saat 11 bunlar evin icinde nasil kosturuyolar . Abla cocuklari uyariver bi nisa uyumuyo sesten dedim . Kadinin bana verdigi cevap onlar cocuk napabilrim uyariyirum zaten dedi bende dedim ki abla seninki cocuksa benimkide cocuk ben sana uyarmiyisan demedim ama gurultuden de iki kere nisa uyandi ben napim dedim . Kulagina pamuk tiks banane dedi biz agiz dalasina girdik butun apartman zaten sikayetciydi ev sayibin numarasini buldum bunlri siyayet ettim zaten kurayida adam akilli odemiyolarmis onlar da cikarmayi dusunuyomus bende ne varsa anlattim cikarma karari aldilar aramislar bunlari bunlar tabi ogrendi benim sikayet ettigimi inadina bak altini ciziyorum inadina sirf cocugu uyutma saati grlincr gurultu yapmaya basladirlar ben vocugu saat 8 gubi yatiriyorum buda 8 de basliyo 10 a kadar remsen ayakta zipliyo duvarlara vuruyo hani neyse brn bunu böyle bir hafta sabretim bigun iste sarki acmislar telefondan sabahin koru ben kahvalti haziliyorum dusunun kapim prncerem her yerim kapalı sardida adam degilsin ve allah brlani vesrinli bişey sadece oraları bagara bagara soyleyip remsen camdan disari cickip alkis yapiyolar dayanamdim sinirden zaten elim ayagaim titriyodu ev sayibi aradim grne anlattim ne var ne yok ama ne konstum o sinirle hic hatirlamiyorum . Neyse sustular ev sayibi araditan sonra kayinvalidem deydi kizim asagidan bana seslendi kizim kapiyi ac nisa uyumadi onu uyutuver diyr kizi uyuttum aradn bes dakka gecti eline almis bi tencere remsen 5 dk boyunca dan dan dan diyr vurdu ses kaydina aldim benxe sonra bunun kocasi bana mesaj atamaya baslad ikonusmamliz lazim fslan diye aksam esime olayi anlattim elleme konusunda zor tutmustum bisey yapmasin diye bu biraz tadi tuzu oldu direk adami aradi konusmaya cagrdim adam oglunu almis yaninda iki araba parka dogru gittiler oglu araban inince doner bicagi varmis bagajda onu falan oynamis guya istr kocami korkutmya calisiyolar neyse bunlar parka gitmisler parkin ertafinda gene 7 8 araba bunları izliyo adam degillermis konusmaya kac kişi geliyolar neyse konusmuslar . Esim geldi ya diyo sen diyo bunlari bosver ev sayibi zaten bir aya cikaricak demdi hiic ugrasma diyo adam olmayanla ugrasilmaz sesmi yapilar ac sarkiyi son ses duyma cocucuk mu uyumuyo gotur anneme orda uyut hiç sıktır et bunları falan dedi . Aradan 5 6 gun gecti bugun buyuk oglu balkondaymis beni gordu heralde bos bos laf sokmaya falan calisiyo .

Bisikiyatriye randevu aldim piskoleji falan kalmdi bunlar yuzunden kafayi yedin dicem o ki harbiden ev alma komsu almis 

Kusura bakmayin uzun oldu anlatmadım kafayi yucektim daha da bisduru sey oldu dusune dusunune yedim zaten kfayi

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Esinde korkudan senimi susturuyo nie gidip şikayet etniyo polise ev sahibine nie demiyo bunları çıkar diye  Allah'ım neler duycaz daha ya benim eşim katil olur genede onu orda bırakmaz bırak orda durmayı burnundan getirir nasıl diyo sana sende yap falan diye ya valla ben eşimi asla tutamazdim 
(7,791 puan) tarafından
Polis konusunda haklisin katil olur kısmında yanlissin kadin bunun
  okusa ve esim beni düşünmüyo mu oorkak mi hissine kapılsa nolcak
Sahsen ben cabuk vesveseye kapilip dolarim bnm aklima kolay girilir oda oyle biriyse aklinda boyle bi sey kalir yani o anlamda dedim
tarafından
Benim eşim olur ben eşimden bahsediyorum bak şuan dışarda tamir işi yapiliyo dışarı çıkamıyorum oğlan bana fikdik bakmış ben görmedim eşimde gitme dışarı dedi gitmiyorum böyle şeyler basit ama ellemek nedir elini tutmaya çalışmak nedir deniyomus bide kimden izin aldı da demiyo nie deniyo yani ayıp ya ben yanlış buldum davranışını şahsen namus bu adam katil olur  istemem olsun çocuğu var karşı var yazık günah bı ma.l yüzünden böyle olsun ama polisi var hakimi savcısı var bunun onlar yapınca sende yap demek bana yanlış geliyor
(7,791 puan) tarafından
Yani polise gidilse sikayet edilse daha mantikli tabi
Ama polislerde pek bi sey yapmiyolar ne yazık ki
tarafından
Şimdi eğer kadın gider tacize uğradım sonra eşimi 7 araba gelip tehdit ettiler derse müdahale ederler heleki etmezde başına bisy gelirse poliste suçlu olur
(200 puan) tarafından
Polis konusunda haklisin canim ama inan su an ne poslile ne bu serefsizlerle ugrasicak piskolejim klmadi iki tane cocugum var biri iki bucuk dieri bir yasinda onlarla ilgilenmem gerekiyo artik yukardakinlere sinirlenip cocuklarimdan cikararim oldum bisey yapsalar bagiriryrum hemen falan artik piskolejim dayanmiyo gercekten . Es konusuna gelirsek dedigin gibi senin esin hemen belki saldiridi benim ki beni dinledi ve durdu cunku kendine bsiey olucak korkusu vardi bende herkezin karakteri bir degil malesefki mesaj attigin duyunca aradi baya kavga etti ve esim gene konustuktan sonra da aslinda pesini birakmicakti ama serefsizle ******** olmaya gerek yok onlarin kaybedicek hicbirseyleri yok daha aile bile olamamislar çünkü ama benim esimin kaybedicek seyleri var o yuzden su an susuyorum ve tuttuyorum eger ahni sekilde devam ederde evden cikmazlarsa zaten ben tasinicam . Diyorum ya artik ugrasicak konuscucak gercekten halim kalmadı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kiz sonuna kadar okudum ben sinir oldum burdan ama ben söyle yaptim benm ustumle konusuyoduk bizim evde ne olup bitiyosa annemi arayip anlatiyomus annem uyarmis anlatma die anlatmaya devam etmis annem numarayı degisti bizde komsuyuz die bana bisi dememis neyse ben duydum bunu uyardim bi de kedi bakiyola4 bende severim hayvanlari ama ben zemindeyim o 2.kat kedileri evimin butun tullerini yirtti yazin ne sineklik ne baska bisi fayda etmedi arkami döndüğüm an evin icine giriyolar hava sicak cam kapali duramiuosun uyardik yok inadina camimin önünde yedirmeye başladı hani alan musait asagida verse hem yeşillik cikmicak hayvanlar eve ama anlamio kavga ettik ustumden asagi oglumun camasirlari vsrken butun sacli killi havluyu cirpti bilerek bildigin çamaşırlar sac oldu aldim bi daha yikadim ama o gun dsm bitti o camasir asri hortumu aldim islattim oyle kirlenmez boyle kirlenir ddm cama koyuyo copu benm cam acikti butun cop suyu içerde aldim kedinin yemekli kaplarini gittim kapisina boydan boya attim indim eve gece 1 muzik açtı yuttum sabah 6 kalktim muzik açtım simdi pes etti ugrasmio  bunlardan heryrrde var ama o adamin yaptıklarına agzim bagli kufur edemiyorum ama ettim say
(7,791 puan) tarafından
İyi yapmissin:)
(200 puan) tarafından
Ugrasam ugrasirim ama artik gerçekten piskoleji denilen bisey kalmadi anlatmadigim daha bisduru sey var inan ki
tarafından
Allah birakmaz yanlarına kuzum senden once minik yavrunun hakkina giriyolar sonuçta merak etme sen etme bulma dünyası bulur bi yerden merak etme
0 oy
tarafından
Se.ref.siz. ga.vat pe..ze..venk bunları normalde asla kullanmam sonuna kadar ağzım açık okudum kendini yıpratma hit biraz kaynanada kal kafan dağılsın yoksa bu şerefsizler kocanin başına iş açarlar Allah korusun

Niyetliyim valla İnşallah kurtulursn bir an önce
(200 puan) tarafından
Alah kabul etsin canim . İyiken iyi kotuyeken dhaa kotu insanlari anlamk mumkun degil diyorum ya artik piskolejim falan bozuldu hayatimda ilk dafa pisikiatriyr gidicem oda bunlar yuzunden
tarafından
Sen kendini yıpratma yinede onlar geçici ev sahibi ne zaman çıkarıcak söylemedi mi
(200 puan) tarafından
Bunlar bir ay muddet istemisler ev bulmak icin bir ay icinde cikicaklar galiba
tarafından
Sende kendini meşgul et cnm kafana takma sakın çocukların var
(200 puan) tarafından
Oyle yapmaya çalışıyorum artik ama çıldırma ma az kaldi gerçekten
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ayy hayretle okudum arkadaş ya siz çıkın ordan ya onlar çıksın bu işin sonu hiç hayır görünmüyor 
(200 puan) tarafından
Ev sayibi bir ay mudet vermis cikicaklar onlar insallah ama cikna kadar evi basimiza yikmazlarsa
0 oy
tarafından
Basina gelen olay kötü ozeleikle taciz olayı da çok şükür   benim başıma öle birşey gelmedi gelseydi adamı gebertirdim  nasıl bana dokunabilir bunlar sağlam ayakkabı değil ins ordan cikarlae sen de psikolojini topla  
tarafından
Peki cikmasalar ne yaocaksin
(200 puan) tarafından
Normalde ben ev sayibiyim ama cikmazlar sa son cagre ben tasinirim
tarafından
Aynn huzurun önemli bızde küçüken İzmir de oturuyorduk bnm da babam  rütbeli personel  bize lojman çıkmıştı ama yeni yapiliyirdu bizde bir eve gitik oturmaya taciz olayı. Yoksa kadın biri aneme musalat oldu  subay çocukları gürültü yapıyor yok muz kabuğu atiyir annem bir gün tutamadı kendini gitu kadını bir vurdu ondan sonra kadın o kadından ses çıkmadı
(200 puan) tarafından
En sonudna zaten oyle bisey olucak valla
tarafından
Olmasın da ama kimseye de kendini ezdirme
0 oy
(119,017 puan) tarafından
Pez.evenk sere.fsiz .o cocugu baci sen bi ev bul tasin
(200 puan) tarafından
Kuzum normlad ev sayibi bunu bir ay icinde cikaricakti eger cikarmazsa oyle yapicam ben ev sayibiyim benim cikmam abes olucak ama o cikmazsa zaten bir ay icinde onu beklemez brn giderim
(119,017 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun zor valla
(200 puan) tarafından
Sagol canim allah razi olsun
0 oy
(608 puan) tarafından
Gürültü yaptıkları zaman polise şikayet et 
(200 puan) tarafından
Ya soyle diyim belki iki haftadir ugrasiyorum bunlarla o iki hafta bana 2 asir oldu sanki ugrasmasina ugrasirim susmam ama artik devam edersem esim zarar gorcek ya diyorum ya onlarin kaybedicek hicbirseyleri yok daha aile bile olmayi becerememis insanlar ama benim esimin kaybedicegi cok sey var su an sabrediyorum bir ay içinde nrmlde evden tasincaklardi ha eger tasinmazlar devam ederse ben tasinicam
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kazasiz belasız onlardan kurtulmayı nasip eder inşallah cnm
(200 puan) tarafından
Amin canim insallah allah razi olsun
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ayy yarabbim inşa çıkarlar kuzum. Ben şeyi anlamadım kadın başka adamları dost hayatı yaşıyor ? Çocuklar kimden
(6,859 puan) tarafından
He bide imza toplayın binada kim varsa olmadı öyle attirin belediyeden
(200 puan) tarafından
Canim kadin degil adam baska biriyle daha yasiyo ayni zamnda da yukardakinin eski kocası. Kadin artik kabullenmis hani adamin onu aldattigini birisiyle daha olduginu. İki kucuk cocuk bu********z adamadan buyuk olan da kadinin eski esinden
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Şeref.siz ad.i kö.pek bebcr srn birkaç hafta annene yads kaynanana git Allah korusun bunkar senin başına ni iş çıkarır kurtulamazsın
(200 puan) tarafından
Soyle diyim bunlar eski kiraci olduklari yerden de sikayetle cikmislar o gun esime anlatmilar iste güya goz korkutmaya calisiyolar . Bunlar zemininde oturuyomus 4 kat zemindekileri sikayet etmis dusun o kadar rahatsizmis adam neyse bunlar evden ciktiktan sonra bu adam bunlari sikayet eti diye adami dovdurmusler bunu da esime anlatiyolar
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Gerçekten uzun olmuş ama fikir vermk için okudum.

Bak bacım eşini katil edersin bunların yüzüne uğraşma belli ki karakter yok.sn o kadar şey yapıp da üstüne hiç slm vermeyecektin o adam ana öyle şeyler yaptın da.gorursen yolunu çevir slm fln verme
(200 puan) tarafından
Yok kuzum bitti artik . Bana uzak allaha yakin olsunlar keske en basindan hic muhabetim olmasaymis gercekten tek kizdigim sey bu 4 senedir ayni yerde oturuyorum karsi komsumu daha oncesinden de tamiyorum ama o bile toplasan 3 kere anca gelmistir evime onunla bile sammi değilken hic tanimadigim bi insanla nasil bu hale geldim cozemiyorum . Ama ucuz kurtuldum bence
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Git polise şikayet et beni taciz etri eşimi korkuttu ses oluyo diye 
(200 puan) tarafından
Etmesine ederim ama gerçekten artik bunlarla ugrasicak piskolejim kalmadi . Bir ay icinde tasiniyolar ha eger tasinmazlarsa ben cikicam artik soyle diyim a dicek halim yok
0 oy
tarafından
Ordan çıkma şansınız varsa kesinlikle çıkın gidin ordan yaa
(200 puan) tarafından
Kuzum normalde bunlar kiraci ben ev sayibiyle gorustugumde 1 ay zamn verdim cikicaklar dedi eger cikmazlarsa ben bu evi satip gidicem son cagre zaten
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Yarısını okudum okuduğum kısım yetti zaten o ne o nasıl iğrenç bir kadın ve aile kusura bakma ama öyle deneme mi olur. Tövbe estağfurullah tek kelime ile edepsiz öte varlıklar asla muhatap olmam aslaa aslaa öyle bir varlıkla
(200 puan) tarafından
Keske bende bunlari yasamdan once oyle diyip hic muhattap olmasaydim .
0 oy
(399 puan) tarafından
Eşin doğru söylemiş zaten çıkaracak ev sahibi biraz daha sabret çıkarlar sende kurtulursun
(200 puan) tarafından
İnsalah kuzum ugrassak ben iki cocuguma acirim bunlardan hersey beklenir cunku herseyi yapicak insanlar 1 ay sabredicem eger cikmazlarsa ben cikicam zaten son cagre
(399 puan) tarafından
Aynen canım olmazsa sen çık
0 oy
(841 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun insanın elini zorla belaya sokar bunlar ben ev alacağım zaman teyzem tek tek kapıları çaldı teyze niye çalıyon çalma dedim komşuluk önemli dedi apartman dakileri tanidi sıkıntılı insan var mi kiracılar mi ev sahibi mi onlari soruyor hepsi iyi insan denk geldi ama cidden komşuluk önemli belaya sokar kayinvalidene git kafanı dinle en iyisi 
(200 puan) tarafından
Kayinvalidemin evi musayit olsa gidip orda kalicam 1+1 ev gitsem olmwz iki cocukla arada aliyo cocuklari benden biraz kafa dinliyim kendime geliyim diyr sagolsun artik yukardakinlerin sinirini cocuklarimdan cikarir oldum cunku bisey yapsinlar hemen bagriyorym falan . Keske en basinda hic muhatp olmasaymisim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 334 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 241 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 446 göst.
+1 oy
5 cevap 312 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu