0 oy
772 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Bugun diyette 9.cu günüm hevesle başladım ama gerçekten artik aksam yemeğini çok erken yediğim için gece karnim ağrıyor mideme vuruyo ağrı koca gün sadece 2 dilim.kepek ekmeğiyle duruyorum zorlanıyorum gerçekten elma falan yiyorum bastırsin diye ama gene yok tutuyorum kendimi 93 kiloyum sadece göbek ve popo bölgem var sezeryandan sonra çok büyüdü göbek hiç erimiyorda ben anlamadım bu işi bölgesel incelmeye gidicem olmazsa göbek bölgeme çok sıkılıyorum 

16 Cevaplar

+1 oy
(3,036 puan) tarafından

Böyle beslemişsen tabi acıkırsın bak sana örnek bi diyet listesi atıyım ama biraz bölgesel egzersiz de yapmalısın 

image

Kendini ac bırakarak zayıflarsanız bıraktığınızda daha fazlasını alırsınız sonsuza kadar diyet yapamazsiniz
(48 puan) tarafından
Diyetisyenmi iyiymiş valla ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canim öncellikle 3 ayda 30 kilo verdim :) Diyetisyen kontrolunde ve günde 4 dilim tam buğday ekmegim vardi 2 dilim seni tutmaz ha eğer  iki dilim yiyorsan bile karbonhidrat ve protein ihtiyacını bi sekilde gidalardan karşılaman lazim . Neler yiyorsun mesela gunluk menunu yazar misin
(48 puan) tarafından
Ne varsa onu yiyorum salata ton balıklı yoğurt yemeklerin yanında sabah haşlanmış yumurta peynir yeşillik kepek ekmeği öğlen barbunya yada çorba haşlanmış tavuk hep o tarz seyler
tarafından
Tarçınlı süt içiyordum ben canim akşamları . Tam menumu hatirlamiyorum ama istersen yarın bulurum foto atarım
0 oy
(1,265 puan) tarafından
acikttiginda yoğut ye meyve ye 
(48 puan) tarafından
Aksam.mayali şeyler tüketmeyi onermiyo diyetisyenler meyve demişsin dediğim.gibi yiyorum beni tutmuyor
(1,265 puan) tarafından
yazık kız sana bu diyetin hic kafama yatmadi
0 oy
(790 puan) tarafından
beni yerlerde sürükle
(48 puan) tarafından
Benideeee
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Diyet aç kalmak değil tok oldugun halde kilo vermektir bunuda sağlıklı beslenerek yapabilirsin.

(48 puan) tarafından
Kuzum nasil olcak ki ya  ekmek yemeyin diyorlar ne bilim porsiyon azalt diyorlar nasil hem tok olup kilo vericem ki
0 oy
tarafından

Ekmeksiz aşırı yağlı olmayn şeylerden doyacahin kadar geceler uzun bol salata yap çok olsun tıka basa ye:)

(48 puan) tarafından
Ekmek yeniyor canim doktorlar ekmeksiz diyet yapmayın diyot
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sabah aç karinla tarçınlı kahve iç sonra acıkinca 2 yumurtalı yesilik salatası yap sonra form çayları var doğanın acıkınca onlardan ic yada kaynamış sıcak su iç bimde kepekli çubuklar var yoğurtla onlardan ye ekmek ekmeği değil tam buğday ekmeği ye kayısı hoşafı iç 
(48 puan) tarafından
Ne yesem gene midem ağrıyor aclik vuruyor
0 oy
(582 puan) tarafından
Belki diyetinde yanlışlar yapıyorsundur diyete başlamadan önce Bi tahlil falan yaptırsaydınız keşke.. Bende insülin direnci var mesela yesem de sürekli aç hissediyorum ve çok m zorlanıyorum 
(48 puan) tarafından
Hastaneler kapalı burda yoksa yaptircaktim
(582 puan) tarafından
Sağlık ocakları da yapıyor
0 oy
(85 puan) tarafından
9.gününüzdesiniz kilo kaybı oldu mu merak ettim
(48 puan) tarafından
Tartilmadim daha
(85 puan) tarafından
Tartılmadan iyi durmuşsunuz ben olsam her gün tartılırdım yanlış ama tabi her gün tartılmamak gerek
(48 puan) tarafından
Morelim.bozulur benim
0 oy
(48,392 puan) tarafından
elma.daha çok aciktirir.leblebi falan ye bide birden azaltip kendine iskence yapma
(48 puan) tarafından
Yokki evde gerçi ne yesem.acikiyoum gece gene
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kız eyleeemmmm şüşko mu oldun sennnnn. Nerelerdesin kız eskisi gibi aktif değilsin. Bende diyetteyim midem ağrıyor şuan açlıktan
(48 puan) tarafından
Hic sormaa
0 oy
(391 puan) tarafından
İlk bir ay çok zor geçiyor sonra alışıyorsun istesende yiyemiyorsun
(48 puan) tarafından
Valla gece vuruyor mideme agri kotu oluyorum cok
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Alışacaksın zamanla oluyor ben cok ağladım geceleri gözümün onunden citin üstünden atlayan lahmacunlari sayıp cok ağladım ama geçecek:D
(48 puan) tarafından
Ben alisamicam gibi
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Valla ben ekmek yiyerek 20 kilo verdim hamilelikten önce sabah iki yada üç öğle iki akşam da pilav yoksa 3 dilim ekmekle başladık diyetisyen kontrolünde verdim gayet doyuyordum ki 100 kiloyla başladım diyete 
(48 puan) tarafından
Aynen ekmegi çıkarmayın diyorlar hayatınızdan
(1,504 puan) tarafından
Kesinlikle beyaz ekmek değil ama tam buğday yiyorum kepek arada degistiriyordum
0 oy
tarafından
93 kilo ile sadece ac kalarak kendine eziyetten başka bir şey etmezsin canım  benim kan sekerin aniden düşer yağdan değil kastan kaybedersin mutlaka ara oyunlu ve ana ogunlu olacak skeilde günde 6 öğün beslenmen lazım bu değildi 6 onun tika basa yemek yiyeceksin ekmek yine yeme ama atıyorum ara öğünde mutlaka kuru yemiş yoğurt vs tüket yatmadan evvel yoğurt ye yahut peynir ye miden küçüklükten sonra zaten kendiliğinden yemeyi azalacaksın birden bire ac durarak sağlıklı kilo veremezsin yeşillik ve kok sebzelerden tüketmen lazım gün de iki tane havuç ye mesela hem tok  tutar hemde besin degeri yüksek icin de ko şeker oranı da ani şeker iniş çıkışlarını engeller allah korusun kendini hasta edersin canına yazık 
(48 puan) tarafından
Kuzum yiyorum ama yok gene gece  mideme vuruyor bide ekmeği kesmeyin diyor diyetisyenler
tarafından
Ne yap biliyor musun suya ceviz ısla yada kuru üzüm gece acıkınca onu ye suyunuda iç bir kafayı yat birde saab kalkınma heme  tuvalete çıkarsın ve sana bir gecede en az 100 gr kilo verdirir denenmiş;)
(48 puan) tarafından
Ben zaten tuvalete çıkıyorum o konuda sikintim yok sikinti midemin ağrıması acliktan
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Bak bende acıktım şimdi :'(

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 901 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde heygirls (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 326 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Z.bekar (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.