0 oy
898 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben 1 haftadır annemdeydim dün geldim.esim isten geldi aksam oturup sohbet ettik sonra kaynanamı aradi esim. Konuştu gelininde burda konuş dedi o da istemem verme ben ona küstüm beni aramiyo sormuyo bi akrabanın adını verdi ona benzedigimi kaynanamı takmadigimi söyledi.bende duyuyorum tabi. Sonra telefonu aldim ben öğleden sonra geldim evi topladım cok yoruldum biraz uyudum sonra da kalkıp duş aldim esim icn giyindim onu bekledim kimseyle konuşmadım dedim.sen beni aramiyosun felan dedi bende anne su dünyada kaynanasını bu kadar arayan gelin yoktur 2 gün önce ben aradım seni.sen beni aradın mi kardeşinin mezuniyeti hayirli olsun dedin mi ailemi sordun mu hep arayan benim dedim hemen lafı değiştiriyor haksiz ya.nasil gicik oldum eşime beni karaliyo ama ilk kez kendimi savundum 

7 Cevaplar

+1 oy
(6,137 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Lafı değiştirirken sen de soylicektin lafi değiştirme konumuz yarıda kalmasın oğlunda duysun diyecektin kesin bu sefer de sarji biter yada ocaktaki yemeği yanar :D

tarafından
Yok tatlım o bulur biseyler 2 senedir surekli bi kulp takma peşinde bende sıkıldım ama esimi cok seviyorum bi de hamileyim hic huzurumu bozamam :)
(6,137 puan) tarafından
Allah bozmasın daim ettirsin canım huzurunuzu en iyisini yapıyorsun kapıyı kapatınca hepsi dışarıda kalıyor
tarafından
Aynen canm teskkur ederim çok sagol.5 ay önce ayrılma durumuna gelmiştik esimi cok guzel doldurmuşlardı adam avukatları aramıştı ben sabrettim dua ettim mucize bebeğime huzurumu bana nasip etti cok sukur 5 aydr yeni evli gibiyim. 2 yillik evliyim ama yeni yeni mutlu oluyorum
(6,137 puan) tarafından
Kaynanan akıllanmasa da eşin akıllanmış rabbim bana ihtiyaçı olana sah damarindan daha yakinim diyor ya seninde dualarin esinin aklını başına getirmis ömür boyu da böyle devam eder insallah amin
tarafından
Aminnn canm allah razi olsun çok haklsın dua herşeyin başı allah darda olanı yalnız bırakmaz cok sukur
-Reklam-
+1 oy
(115 puan) tarafından

Madem aradığını inkar ediyor hic arama sen dee

tarafından
Cok sukur farkında ama kaynanam beni bildiği halde karalaması zoruma gidiyor
(115 puan) tarafından
Yalniz degilsin kaynanalarin birçoğu oyle. bundan sonra sen de ona göre davranirsin ona
tarafından
Ah yapabilsem canm kalbimde kötülük yok yapamıyorum. O konusmalarin ardından Kayinbabami aradım sohbet ettik o da köyde 1 haftadır kaynanam hic aramamış eşini kayınbabam beni aramiyo kaynanan buraya attı gtti anca bo isteği olursa ariyo dedi bende baba annemin isleri var evde tarhana reçel yapio musait olamiyo dedim teselli verdim istesem kaynanam gibi ortalık karistirabilirdim ama yapmadım allah kötülüğü nasip etmesin canım
(115 puan) tarafından
oyle canim iyi yapmışsın sen.adamin ne suçu var zaten. daha da üzülecek.
tarafından
Aynen canm kiyamiyo insan haklisn
+1 oy
tarafından
Ne kadar ayıp sanki zorunludlsn aramaya ya
tarafından
Evet canm seninde sorunların vardi bakıyorum postlarına sabir herşeyin ilacı herkes bi gun iyilik yoluna geliyor o zamana kadar bizim sabretmemiz lazım allah bizi deniyor imtihan dünyası eşimizi seviyorsak biraz sabretmek lazım allah guzel günleri yaşatıyor bize tecrübe ettim bnu
tarafından
Bnce çok tectube ettim canimm. Bu kdr sorun yaşadım eşime hiç şikayet etmedim. Kendi görüyodu zaten. Nede eşim bana kızdı
Eşime eğer şikayet Edip dursaydim eminim ki eşim benden nefret ederdi şimdi meyvelerini topluyorum. Sabrettm her sye
Ama kaynanam da ne iyi insan dedim valla :) eşime demiş ki Hatice gibi bir eş buldun op başına koy babası da öyle tembihliyor ki aman kızı üzme diye :) şimdi iyiyiz gelir gillderker biz gideriz aileler toplasiriz vs şükür diyorm. Eşimle boşanma noktasına geldik bir ara ailesi yüzünden onu da peder saolsun yanlış konuşması yüzünden oldu nyse geçti bitti o günlerde. Bn burda diyorm kızıyorlar bana esimize şikayet etmeyin yeri gelir bikar sizden ama her zaman ılımlı olmak lazm bunu da anladım
Takmamayi öğrendim demek ki bazı insansın karakteri bu dedim onu öyle kabullendim ve her şey düzene girdi
tarafından
Aynen canm haklsn ama bende kaynana kayınbaba özellikle bi bekar kaynım var beni gözüne aldı eşime karaladı herkesin icnde 2 yıllık gelinsin bizi benimsemedin aile olarak saymadn dedi esimin gözünü boyamaya çalıştı bende ona hakkım sana helal degil dedik o kadar çok ağladım ki guatir hastası oldum o gun boğazıma bi inme indi şişti bi hafta sonra doktora gttim troit bezim iltihaplanmış guatirim oluşmuş.helal etmiyorum gözyaşına sebep olanlara cok sukur ki geçti hepsi
tarafından
Zaten herkes yaptığının bedelini ödeyecek ki canım.
tarafından
Haklsn canm bizde bekleyip görelim:)
+1 oy
tarafından

Vaovv iki gunde bir aramana ragmen bunu soyledoyse diyecek birsey bulamıyorum. Bence senin hep aramana alismis :)

tarafından
Aynen canm  kendisinin kızı kaynanasıyla oturuyo yüzüne bakmaz değer vermez ama ben üstüne titriyorum beni hemen kötüler  benim suçum alistirdigm icn boyle oluyo
tarafından
Ama onlara gore onlar iyi kayinvalide gorumce. Onlarin kayinvalidelri kotu.
tarafından
Aynen valla herkes herkesi elestiriyo dönüp de kendine bakmıyo biz insanların en büyük hatası bu
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Cok guzel usluota konusmussun. Ayrica gucku tutumunda iyi bence. Takmadiginin farkinda ve uzerine gelip seni yoramiyor, esine de ne dese bos bu konuda. Benimkide oyleydi en son patladim ben resmen ben onemseyio ariyorsam o da beni onemseyecek. Sonucta onun bende bir hakki emegi yok. Kendi oglunu gunluk arar beni sıfırdı. Bana ne kadar deger verirse o kadar fazla deger veririm. Simdi ariyor hafta da bir. Hafta da birde ben ariyorum. Boyle cirkinlesmeseydim iyiydi ama sonucu iyi oldu :)
tarafından
:))) haketmiş ama bazen hakedene hakettiğini vermek lazım iyi yapmissn canım sınırımı ziplatiyor ama ilk kez dün cevap verdim 2 yıldır bezdirdi beni canim
0 oy
(1,886 puan) tarafından

Aramak zorunda değilsin ki canım o arasın madem öyle düşünyrsa bizde kaynanamla akşama kadar günlük 3 4 kez araşırız oda yetmet görüntülü arar bazen sıkıcı oluyor ama işte :ermm:

tarafından
Bizde öyleyiz bazen günde 4 5 defa oluyo iki güne bi haftada 2 3 defa da gorusrz ama iste anlam veremiyorum niyeyse çamur atma peşindeler
(1,886 puan) tarafından
Boş ver kuzum hiç umursama kaynana milleti işte bahane ararlar hep
tarafından
Hiç deme takla da açsan agzinla kuş da tutsan kuşu yanlış yerinden tuttun derler :))
0 oy
(2,181 puan) tarafından
iyi demissin ben hic aramiyorum valla basimdan bin turlu bela gecti bi tanr arayip da gecmis olsun demedi. ogluyla 2gune bir konusur selam bile soylemez sanki naptiysam insanin sinirleriiyle oynuyolar valla.
tarafından
Canm bizimkiler her gun konuşur aramazlarsa günleri geçmez.Arayani aramak lazım bi süre sonra suistimal ediyolar iyi niyetimizi canm
(2,181 puan) tarafından
aynen canm hep biz yapalim istiyolar kendileri hicbisey yapmasin ama bizde insaniz bi yerde de biz bekliyoruz
tarafından
Aynen canm bosver takma :)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 626 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 146 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu