0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kızlar biz birlik yaşıyoruz eşimin ailesiyle,benim işim olduğunda hep yukarı eltilerime falan götürür gezdirir yani sorum şu bebeğiniz illa sizinle berabermi gitmeli her yere tek gönderirmisiniz babaannesiyle merak ettim

30 Cevaplar

0 oy
(924 puan) tarafından
Babaannesi sonuçta gönderirim ama her zaman değil
tarafından
aynen ilk zamanlar hiç bana sormazdı bi bakardım gitmişler tavrımı koydum artık izin alıyor
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Sakıncalı bir ortam değilse o an işim varsa kısa süreliğine olabilir 
tarafından
bencede
0 oy
tarafından
Şu durumda kızımı dışarı çıkartmıyorum kaynanama çıkartıyorum 1 saatte işimi halledip dönüyorum  
0 oy
tarafından
Bensiz durabilecek yaştaysa yollarım anneanneye birakiloyorsa babanneye de bırakılır önyargılı olmamak gerek ben 8 yaşından evlenene kadar babannemle çok fazla vakit geçirdim. Bi kaybim olmadi 
tarafından
aynen ☺♡
0 oy
tarafından
Her yere değil tabiki çalışmadığım sürece onun yeri benim yanım zaten kaynanam da kendisi diyor çocuğunu bize bırakıp gitme kızım sonra arsız olur seni dinlemez diye 
tarafından
Kayinvaldeni tebrik ediyorum gerçekten ...ilk kez böyle bir yorum yapan kayinvalde duydum genelde hep simarayim bırak git modlarını okudum..
tarafından
Yok kendisi yaşadığı için bana yaşatmak istemiyor tek gelini benim o beraber oturmuş o yüzden eşim biraz daha şımarık büyümüş tabiri caizse eğer hep evinizde olun mutlu olun kocanla yaşayamadığım s3yleri yasa diyor tek istediği o hiç bir şekilde karışmaz maşallah diyim de :)
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Biz alt üstlüyüz kaynanamda aynı eltime çıkarır sokakta gezdirir bırakırıö yani güzel bakacağına eminim 
0 oy
(870 puan) tarafından

Bir kere bıraktım 120 cc mama vermiş bütün gece uyumamıştı şimdi marketten birşey almaya gidersem bırakıyorum en fazla yarım saat

0 oy
(54 puan) tarafından
Bizde birlikteyiz bende yolluyorum yani çok seviyorlar zaten çok ilgileniyo
tarafından
aynen cnm
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla kizim 6 aylik daha eltimin cocuklarina nasil baktigini gordgum icin tek birakmam zorda olmadgim surece 
tarafından
napıyoki
(5,913 puan) tarafından
Bakmior dogru duzgun cocuk saatlerce ac kalior umrunda olmuor yada umrundaymis gibi davranior eline verior bir ekmek icine abuk subuk birsey oyle karinlarini doyuruor ben orda oldgumda ben kalkiom onlari doyuruom elimle yediriom yazik cocuk die
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Gönderiom ben canım 
tarafından
iyi cnm ☺♡
0 oy
tarafından
Zorunda kalmadıkça çocuğumu iki tarafada birakmam . Zorudaysam o gün hangisi müsaitse uygunsa bırakırım . Neden birakmiyim
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kaynanama bırakmıyorum pek çok mecbur kalmazsam. Bırakırsam da cok kısa süreli. Çünkü çok saçma adetlere inanıyor çocuğa olmadık şeyler yapıyor. Ben izin vermiyorum diye de ben yokken yapıyor farkediyorum. Hastaneye falan gidersem kendi anneme bırakıyorum onun dışında ben nereye oğlum  oraya:)
0 oy
tarafından
Eskiden götürürdü hep sırtına sarardı sonra yürüyo diye elinden tutardı ama şimdi göndermiyorum hem hava soğuk hemde virüs dönemi saatlerce alıp götürmesine izin vermem tabi 
0 oy
(10,506 puan) tarafından
Emanet ederim aklım kalmadan çok şükür halası da amcası da babaannesi de çok güzel bakıyor 

20 aylık doğduğundan beri alırlar ev karşımda saten

Ama bensiz biryere götğrmediler 
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Ilgili bir babanneyse gönderirim tabiki❤

tarafından
aynen cnm♡
0 oy
tarafından
Gerek olduğunda bırakırım gözüm arkada kalmaz 
0 oy
(119,287 puan) tarafından

kimseye emanet etmem :D

tarafından
oda iyiymiş ^-^
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Çalıştığım için kayınvalidem bakıyor valla mis gibi bakar hakkını yiyemem.

Ben yemeklerini hazırlar gönderirim o yedirir
0 oy
tarafından
Kızım 4 gündür babannesiyle birlikte. Gözü gibi de bakar yavruma. Bugün annemi özledim yeter demiş. Şuan yoldalar geliyorlar
tarafından
ne güzel
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kimseye emanet etmem ortalik sapik kaynıyor.Erkek,kadın farketmez pedofili,sapik,tacizci,tecavüzcü gelip ben böyle birisiyim diyecek halı yok.Cocugunun başına bir iş gelse sana çocukta hediye etmeyeceklerini göre sen nereye bebeğin de oraya
tarafından
tabiki öyle de babaannesinden bahsediyoruz biraz abartmamışmısın cnm
(6,203 puan) tarafından
Hayır sonuçta babaannesi de gezdirmeye çıkarıyor ya da başkasının evine götürüyor ya da onun evine farklı kişiler gelebilir.Bu sadece babaanne değil anneanne için de gecerli

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 590 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 986 göst.
9 Ekim 2020 Aile kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
+4 oy
22 cevap 1,622 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 421 göst.

379,618 soru

11,364,026 cevap

34,841 kullanıcı

...