0 oy
716 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

allah aşkına+3 yaş oyuncağı almış getirmiş:Dher geldiğinde kıyafetler oyuncaklar ne bulsa alıp getiriyor geçen oyun hamuru almış amca kız daha 11 aylık ne anlar hamurdan ne bileyim ne bulsam alıyorum diyor her geldiğinde bir paket bezini de getirir bazen diyom artık alma kıza çok istiyorsan banada al biseyler:D

Şaka bir yana çok iyi ve düşünceli bir insan ne zaman sıkışsak hemen yetişiyor sağolsun arkadaş gibi bizim için 

Sizinkiler nasıl kızlar maddi manevi yanınızda oluyor mu:)

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Maşallah varsa böyle kayinvababa birtanede bana yolla hayrına :D

tarafından
Elde bir tane var valla:))
İlk torunu ya herhalde ondan da kaynaklanıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayinpederim yok ama kaynanam devamı alır eli boş gelmez hiç sağolsun 
tarafından
Oda iyi canım insanın yanında olsunlar yeter
0 oy
(48,735 puan) tarafından
krima hevesini buyuyorlar oynar seve seve bunlarlada canim benimkinin cebinde akrep var almaz hic ☺️☺️☺️
tarafından
Zaten benim kız oyuncakların yüzüne bile bakmadı
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Sadece manevi olarak bizimle :D 
tarafından
En önemlisi o zaten canım
(14,036 puan) tarafından
Aynen en azından bize düşkünler beni çok sever mesela toz kondurmaz
0 oy
tarafından

Bizimki okul malzemesi alsa bile raziyim ama yok :))))  ne guzel heves edip aliyo masallahh 

tarafından
Benimde işime geliyor zaten gerek yok diyom ama alsın bişey olmaz heheehe
tarafından
:D cok cici kayinpeder anlasilan . Allah saglik sihhat versin
tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Kayinpederim cok iyidir cok saftır  ama soyguncu gibidir elini ver kolunu kapar cinsinden o yüzden  pek  ilişmiyorum ☺️☺️☺️
tarafından
Aman aman ilisme kendi halinde kalsın en iyisi:)
(2,750 puan) tarafından
Yok yok aman ☺️ ben yeni gelinken calisiyodum gelip gelip gelin versene 20 lira 10 lira diyip  duruyodu  bigun esime dedim hep veriyorum diye oda dedi o aldigini asla vermez birinde verirsen birinde  yok de dadanirsa hep ister dedi  inandim gercekten oyleydi sonra cocuk olunca bende yok diyip esime havale ediyorum☺️
0 oy
tarafından
Benim kayınvalidem tuhafiyeci doğduğundan beri pçoğluma daha kıyafet almadım :) sağolsun Allah razı olsun hep alır gönderir tulumlarından badilerine kadar 
tarafından
İyiymiş canım desene herşey beleşe geliyor haaaahaaa
0 oy
(1,037 puan) tarafından
 Bizimki aramaz sormaz bile okadar kan bagı yok gbı davranır. Masallah alsın ne guzel buyuyunce oynar 
tarafından
Benimde işime geliyor zaten:D
0 oy
tarafından
Kayınpederım emeklı oldu cok cok degıstı şuan kaynanamlardayım pazara gıdıyor arıyor kızım lokum alıyom sen emzırıyorsun hurma alayım yersın dıyor getırıyor kendıde yemıyor kac defa dedım sızde yıyın dıye kaynanada şeker var yemıyo o da sırf ben yıyım dıye yemıyor adamcagız rahatsızdım bır sey yıyemıyordum gıtmıs durum yaptırmıa falan hatta eşime bıle dedım kı cok şaşırdım babanı cok cımrı bılırdım vala hep soruyor kızım bezı bıttı mı alayım mı dıye cıdden Allah affetsın benı adamı boyle ıyı bılmezdım evınde kalarak ogrendım Alah razı olsun ondan babamın bana yapmadıgı babalıgı o yapıyor
tarafından
Ne güzel canım Allah uzun ömürler versin
0 oy
tarafından
Yaşasaydı alırdı belki Allah rahmet eylesin inşallah 
tarafından
Mekanı cennet olsun canım
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Yat kalk şükret.. helal olsun amcaya

tarafından
Bu arada amca dediğinizi duymasın 43 yaşında ve kendini hala çok beğeniyor valla eşimle kardeş gibiler:)
(27,357 puan) tarafından
Ahhahahahaha masAllah o zaman
0 oy
(162 puan) tarafından
Oğlum dedesini tanimiyo bile :) 
tarafından
Niyeki canım
(162 puan) tarafından
Kaynanamdan ayri yaşıyor gelip gidemiyor anca telefondan sesini duyuyor o kadar
0 oy
(259 puan) tarafından
Bizimkilerden ses seda yok konusmuyoruz torunu olacak ama daha aramadılar hiç :))
tarafından
Anladım canım ne diyim ne değişik insanlar var
(259 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Benim kayın peder dayım oluyor.  Allah var dayım da öyle.  Oğluma ne isterse alıyor.  Hasta olsa gece yarısı desem gel gelir . 1 ay içinde 700 liraya ilaç aldı ogluma.  Hep özel hastane ye gidiyoruz . Iglukun besin alerjisi var. yüzu ve bütün vücudu egzema oldu . Hep ozel.ilac aldi ve cok pahaliydi.. Ben hamileyken hep özel hastane ye gittim . Ne istersem oglum.icin alır .. geçen hafta 4 paket bez aldı dün aradı bez var mı.  Dedim daha 3 paket var. O da çok düşünceli... 
tarafından
Allah başımızdan eksik etmesin :Dd
(5,559 puan) tarafından
Amin amin amin
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bı torunum diyip sevmedi bile eşim zorla yanına götürüyor kucağına alsın diye
tarafından
Dert vermesin de boşver
(1,794 puan) tarafından
Aynen bana uzak Allah a yakın olsun
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Ne mutlu sana canım hep böyle gider inşallah. Benimkiler 1 tane bile oyuncak almadılar babası bile almaz oyuncak hep kendim alırım insan bekliyor illaki ama düşünce yok hiç bayramdan bayrama 50 lira harçlık verirler kızıma o kadar 
tarafından
Dert vermesin de boşver canım
(1,296 puan) tarafından
Öyle yaptım zaten canım. Güzel günlerde oynasın kızın inşallah :)
0 oy
tarafından
Bu gune akdar sadece birçift çorap aldı bir ay kadar oluyor 50 büyük kızıma 50 küçük kızıma harçlık verdi bende diyorum hangi dağda kurt oldu de bu adam 50 ser 50 şer para saçıyor meğer zaten kocamın parasıymış o beraber iş yapmışlardı 100 lira eksik ver mis parasını onuda getirmiş çocuklara harçlı kediye veriyor ne diyim ki allah akıl fikir din iman nasip etsin 
tarafından
Amin amin canım boşver dert vermesin de
tarafından
Valla onuda veriyor bacım hele ben zaten bu dünyaya hep el kahrı cekeyim diye gelmişim elbet bir gün bizimde yüzümüz güler diye umut ediyorum ist e ") napim
tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne diyim
tarafından
Amin inşallah canım benim allah razı olsun
0 oy
(6,016 puan) tarafından

Ne maddi ne manevi destekleri yok varlıklarıyla yoklukları bir :D

tarafından
Aman boşver dert vermesin de
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Ne düşünceli bir dede