0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
3 haftadır ekmek tüketmiyorum  7-8 den sonra bişey yemiyorum taki öğlene kadar ekmeksiz yumurta zeytin salatalık akşamda sadece yemeği kaşıklayarak yiyorum inanılmaz kendimi hafif hissediyorum bu şekilde çok iyi kilo veren var mı 

Spora vaktim yok ayrıca bir daha ekmek tüketmemeyi düşünüyorum alıştım aslında çok zor değilmiş haftaya pazar 1 ay dolacak en son 85 idim şimdi ne olur bilmiyorum daha tartilmadim. 

Yöntemim nasıl.   :) 

8 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hamilelikte diyete yönlendirdi doktor şeker için 14+4  hafta oldum hiç kilo almadım ama leslie yapıyorum. Emin ol zayıflatır seni de 

-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu dediklerini yaopinca sadece kilomu koruyirumn yada en fazla 2 kilo veriyorum ben yürüyüş yapmadan kilo veremeyenler denim canım bugün bende başladım diyete hemde yürüyüşe bakalım sonuç ne olacak 89 benim de başlangıç.
(7,441 puan) tarafından
Günlük yarım saat diyette yeterli canım zaten evde Leslie yapma sansin varsa bı yarım saattr onu yaparsin
(402 puan) tarafından
Onerdigin Leslie videosu var mı ben şimdi yaptım 40 dakika
(7,441 puan) tarafından
15-30 -45 dk lik var canım internette kaç dk lik yapacaksam aciyorum birini farketmiyor hep aynı hareketler zaten
(402 puan) tarafından
Ben 3 mil olanı yaptım canım
(7,441 puan) tarafından
Genelde bende 3 mil yapıyorum zamanım az olursa diğerlerini yapıyorum
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bol su iç spor yapmiyorsan
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Ben bu şekilde zayıfladım cnm 8 kilo verdim 2.5 ayda 6 dan sonra hiçbirşey yemedim 
0 oy
(25 puan) tarafından
Canım diyetin bugün tam 50. Günündeyim 83.700 gr la başladım biraz önce tartıldım 77.800 gr geldim 6 kilo verdim şimdiye kadar hedef ilk başta 75.gormekti daha sonra 70. Olur inşallah benim yaptığımı söyleyim akşam yatmadan bi büyük bardağın içine 2 tane kabuklu cevizi kırıp içini koyuyorum suya normal bildiğimiz su bu arada sabaha kadar demleniyo sarı bi renk alıyo sabah kalkar kalkmaz içiyorum onu kahvaltıyı çok iyi yapıyorum ekmekte tuketiyorum gün içinde enerjim olsun öğlen leslie yapıyorum bi 20 25 dk aciktigimda yeşilliklerden oluşan salata yiyorum akşam sadece 1 elma 6 dan sonra bişey yemiyorum 1 bardak normal çay içiyorum bu kadar.
(230 puan) tarafından
Canım akşam bı elmayla doyabiliyormusun bende başladım gergin leslie yapıyorum kahvaltıda yulaf lapası akşam yemeği de kendi tabağımı ayırıyorum ekmeksiz yiyorum sonra birsye yemiyorum 3 litre su içiyorum birde ben sabah uyanınca limonlu ılık su içiyorum ondan sonra tarçınlı sade kahve içiyorum aç karna leslie yapıyorum en son73 um şuan kaç bilmiyorum
(25 puan) tarafından
Yok canım ben o kadar kasmıyorum ya normal sabah patates kizartmamida yiyorum ekmekle menemende yiyorum recelimide yiyorum ama diğer öğünler yemiyorum ekmeği salata yiyorum öğlen toplamda 2 lt su içiyorum çok acıkırsam bi muz 1 saat sonra 1 elma saat 9 gibi 1 bardak çay ama 6 dan sonra yemekti abur cuburdu hiç bişey tüketmiyorum bu şekilde 6 kilo verdim birde arada zencefil tarçın limon kürü yapıyorum çok iyi ödem attiriyo ben kendimi bildim bileli 83üm evlenmeden öncede böyleydim 1 buçuk yıl önce doğum yaptım hamilelikte 5 kilo aldım sadece sonra tekrar 83 oldum ilk defa 80 in altına indim bu sefer kararlıyım ilk başta 75. Sonra 70i hedefliyorum
(402 puan) tarafından
Önerdiğinz Leslie videosu var mı
(25 puan) tarafından
Yeni gördüm kusura bakmayın youtubeda fast walking in 30 minutes yaziyo videonun altında 30 dakikalık bi video çok sıkıcı değil düzenli 10 gün yapınca alisiyo insan
(230 puan) tarafından
Anladım canım inşallah istediğin kiloya ulaşırsın
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bende ekmek kestim abur cubur kesemiyorim :D 
0 oy
(402 puan) tarafından
Önerdiğinz Leslie videosu var mı 
0 oy
(110 puan) tarafından
Canım ben bu şekilde ayda 4 kilo vermiştim maşaallah azmine :))
(402 puan) tarafından
İnşallah ben daha iyi veririm yaa çünkü 4 kilo çok az sanki. :Dddd moralim yükselir tam gaza gelirim
(110 puan) tarafından
Hayran kaldım gerçekten bende 62 de kaldım daha da veremiyorum bu aralarda kaza orucu tutuyorum akşam yemeleri kesemedim bi türlü
 :/ :))
(402 puan) tarafından
Ben sadece ekmeği keserek vereceğime inandirdim kendimi normaldede zaten 8 den sonra hicbirsey yemem ki diyet işin içine girince 7 yi bile bulabiliyor inşallah aynı dirayet azim sizede gelir ben her sabah aynaya bakarak daha iyi olacak daha da zayıflamam lazım istediğim bu değil diyerek kendimi motive ediyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 195 göst.
0 oy
6 cevap 492 göst.
14 Aralık 2019 Aile kategorisinde Suleasell (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 127 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ummu ahmet yasin (2,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
26 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,067 cevap

34,833 kullanıcı

...