0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde (775 puan) tarafından
4 senelik evliyim eşim herkse hükmetmeye çalıştı benim dediğim. Olur gibilerinden geçen de ailem geldi bize çocukları çok sıkıyorsunuz rahat bırakın falan dedi babam da dolmuş adam bağırdı çağırdı bu günde babam eşimi aramış konuşmak için açmamış teli babamda aç şu teli diye mesaj atmış eşimde yine saydirmis seninle konsucak bisim yok diye bende bunu kardeşimden duydum aksm eşim eve geldi çok sinirliyim masada annesi falan var bizim yanımızda duruyor sen böle böle demişin bende senin anneni istemiyorum dedim. Tabak çanak kırıldı burda kalcak annem  diye  o zaman çocukları alıp ben gidiyorum dedim sonra kararli olduğumu anlayınca yorgan için pire yakarım göndereceğim annemi dedi bunaldım artık huzur istiyorum huzuuurr

13 Cevaplar

+1 oy
(2,020 puan) tarafından
Ne kadar terbiyesiz saygısız adam babana o lafları nasıl söyledi
-Reklam-
+1 oy
(45 puan) tarafından
Senin ailene saygısı olmayanı sen saygı neymiş göster canım bak bi tarafları tutuşmuş hemen annesini yollamayı kabul etmiş
(775 puan) tarafından
Çok iyi anladı bence
(45 puan) tarafından
Çok iyi yaptığın için boşver asla taviz verme o kim oluyorda babana böyle davranıyor aynı tavırları biz sergilesek kapı dışarı ediliriz
(775 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(196 puan) tarafından
Tam olarak anlaşılmıyor onun annesi mi masadaydi siz mi dediniz bende onu istemiyorum diye anneler le ilgili problem ne o anlaşılmıyor ama eşiniz huysuz biri brlli yani hepmi böyleydi 
(196 puan) tarafından
Bence davranışınız doğru değil haklisiniz çok haklısınız ama onun yaptığını sizin de ona yapmanız hoş olmamis o annesine yazık olmuş birde inadına gidilerek çözülecek birşey degilki daha fazla üzülürsünüz ne gerek var bence siz bu adamı takmayın siz onu ciddiye aldıkça o daha fazlasını yapacaktır onun kurallarına uymayın söylediklerini takmayın sözünü geçirmesine izin vermeyin
(775 puan) tarafından
Annesi geçen sefer bura benim oğlumun evi sen kimsin dedi kim olduğumu bu gün gördü
(196 puan) tarafından
Öyle bi insansa iyi olmuş ben mazlum bı kadın zannettim sırf nispeten yapmak için söylediniz sandım o zaman iyi olmuş
(775 puan) tarafından
Ben ailemden sevgi saygı gördüm hak edene hak ettiğini vermem gerektiğini gördüm
(196 puan) tarafından
Haklısınız ama yıpratıyorlar işte anlayana kadar çok zor
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Valla benşm babama bunu yapanın anasını kovarım bende. Ne diyim haklı olanı yapmıssın bacım. 
(775 puan) tarafından
Canıma tak etti
(11,013 puan) tarafından
Terbiyesiz adam ya. Karsıdaki kayınpeder in ona saygın yoksa adamın yasına saygın olsun. Aha boyle yapana boyle yaparlar.
(775 puan) tarafından
Benim babam ona abi oldu arkadaş oldu baba oldu ama ailesinden saygı sevgi görmemisss
(11,013 puan) tarafından
Davar gibi yetiştirilince boyle oluyor
(775 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
tarafından
Helal olsun sana bee yüreğine sağlık.. nasılda geri vites yapmış seninki ohhhh
(775 puan) tarafından
Bu zamana kadar sustum her dediğine tamm dedim ama bu  sefer beni çileden çıkardı içimde bir canavar varmış yeni gördüm
tarafından
Iyi oldu o yüzünü görmesi bundan sonra daha dikkatli olur
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Alnından öperim tebrikler susmayan bir kadın. İyi ki demiş xsin. Kadın birşey dedi mi orda
(775 puan) tarafından
Hayır diyemedi ama normal de yemekten sonra hemen odasına geçerdi biz kavga edelim. O izlesin diye yanımızda oturdu eşimde ne bekliyorsun kavga falan etmiyoruz geç odana dedi
(1,020 puan) tarafından
Haaa ! Vala rabbim yuvana huzur versin
(775 puan) tarafından
Amin canım önce eşime vefa versin sevgi saygı versin gerisi gelir
0 oy
(14,052 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın OH iyi olmuş onun ki ailede senin ki ney acaba 
(775 puan) tarafından
Beni. Leylekler getirdi sanıyor zavallı amabu gün anladı herseyi
(14,052 puan) tarafından
Ona bu imajı vermen çok iyi olmuş valla
0 oy
tarafından
Kadinin yaninda anneni istemiyorum gitsin mi dedin cidden ya
(775 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Çocuk olunca insanın eli kolu baglı gibi hissediyor birde bu varlıklar adam gibi adam olsa ne olur sanki sendilerini bir şey zannetmekten başka Allah yardımcın olsun cnm kendin için anca sen dogru kararı verirsin kimse bilmez senin yaşadıklarını burda atıp tutanlara bakma başlarına gelince söylediklerini yapmazlar bence sen bol bol dua et. 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Tmm esin haksız ama sende annesinden vurman yanlis canm senin annen boyle benimki soyle yok senin annenlere haftada bir giidyoruz bizimkilere 10 günde bir kıyaslama yapma sakın kendinden soğutursun yanlış şeyler bunlar 
(775 puan) tarafından
Onun. Annesi 4 senedir yanımda ben evliliğini yaşayamadım  bana kafa tutam kadına az bile yaptım
(1,908 puan) tarafından
Hem senin yanında kaliyo birde kafamı tutuyoo oğluna guveniyo iste
(775 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Tövbe Estağfurullah nedir bu kadar paylaşılmaz olan bunları kaynanan duymuyor mü birde kocan saklasa duracak mı yani. Çok kötü durum Allah kolaylık versin 
(775 puan) tarafından
Neyi saklıcak canım anlamadim
tarafından
Kaynananı yani dur dese duracak mı yani ama yorumlardan anladigim kadarıyla sen evden gitsen kralligini ilan edecek
(775 puan) tarafından
Bizimle kaliyo zaten canım oğlunun ağzına bakar o ne derse tamm der dediğin gibi krallık ilan eder ben gitsem
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 425 göst.

385,034 soru

11,515,753 cevap

35,175 kullanıcı

...