0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sirf sigara kokun iceri geliyor artik camda ic(odasi ayri beyfendinin cocuk odasi yapicaktik sonradaN) dedim diye. Bana senden kurtuldugum gunu bir gorsem dedi bende gerçekten bunu istiyor musun dedim evet dedi peki o zaman yarin gidiYorum birdahada gelmiyorum dedim hicbisey demeden odasina cekildi oyin oynuyor

Neyse bu aksam terkedicem evi anneme gidicem sonrasi allah kerim
Yazmak istedim daha oncede bu lafı defalarca soylemisti  umursamamistim yetti ekleme yapayim cocukla kaliteli zaman gecirmez ev isine iestek olmaz her seye soylenir bisey isterim bin tane laf isitirim bagirir cagirir ha hakaretleri asagilamalari yqzmiyorum bile!

12 Cevaplar

+1 oy
(670 puan) tarafından
Yani kusura bakma canım ama okurken içimden yuh dedim bu kelime için gidilir mi hem bırak o gitsin madem kurtulmak istiyor 
(71 puan) tarafından
Uyuyor da ben kizimla yatiyorum
(71 puan) tarafından
36 yasinda
(71 puan) tarafından
Gaza gelmem merak etmeyin kusbeyinli değilim ben Kararimi verdim paylasacak kimseyi bulamadim buraya yazayim dedim
(13,202 puan) tarafından
Yok ben senle aynı fikirdeyim zaten canım. 36 da baya aklı başındaymış daha çok destek verdim sana şimdi. Platformda millet yarısı böyle destek oluyor kimisi de gaza getirmeyin yuva yıkmak kolay mı diyor. Ben ondan o cümleyi kullandım.
(71 puan) tarafından
Yuva yikmak cok kolay bak adam neler dedi bana
-Reklam-
+1 oy
(1,396 puan) tarafından
Ya Allah aşkına hemen evi terk etmeyin bazı şeyleri de alttan alın belliki tartışma uzamasın diye hemen odaya çekilmiş burnundan getir ama hemen evi terk etme 
(670 puan) tarafından
Katılıyorum sana 1+benden
(1,396 puan) tarafından
Saol canim
(71 puan) tarafından
Bu bir degil iki degil 3 hic degil sayamam yani
+1 oy
(9,001 puan) tarafından
Ev kadınındır bırak o gitsin...
(1,396 puan) tarafından
Bu yoruma katılıyorum hem o erkek her yere gidebilir ama bi bayan gece vakti dışarda kalamz helede bi çocuk varsa
(71 puan) tarafından
Niye kalayım ki kira derdi var vs onun malina kalmadim alsin basina calsin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bebek var mı? 
(71 puan) tarafından
23 aylik kizim var
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun. Ne diyeyim. Ama bence o gitsin
(71 puan) tarafından
Yok gittim bile
(13,202 puan) tarafından
Allah hakkında hayırlısını versin.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tek sorun bu ise bence kurtmak istiyor isen kapı orda de 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Senden kurtulmak isteyen gider evden sen değil.Bu aldatma,şiddet için de gecerli
0 oy
tarafından
Bebegin varsa da git yoksa da git o evide bi an önce terket o adaminda Allah belasini versin insanin Aklinda yoksa fikrindede yoktur aklinda varki zikredio pezo
(71 puan) tarafından
Topladim eşyalarımı cikiyorum zaten simdi. Birde yuzsuz gibi onun evinde mi durcam
0 oy
tarafından
Şöyle düşün bide canım senden kurtulmak ısteyen adam zaten bosanır bu laf hep erkeklerin agzında takma ufak bısey içinde evını terk etme 
(71 puan) tarafından
Bosanmaz her erkek iste aldatiyorlar vs bosaniyorlar mi yok sevgi yok saygi yok napim
0 oy
tarafından
Ev senin sayıyor polisler bile bebeğin varsa bırak o gitsin 
(71 puan) tarafından
Onun evinde kalamam kira zaten
0 oy
tarafından
Ayrı odası mi var 
(71 puan) tarafından
Evet cocuk odasi olacakti martta
0 oy
(228 puan) tarafından
sana verecegim tek tavsiye kocani umursama ister yemek yesin ister onun oynasin sen keyfine bak evinle çocuklarinla ilgilen kocanda bu hareketlerini fark edecektir o zamanoturu konuşursunuz ..üstlerine çok düstunuzumu  kendilerini bir sey saniyorlar
(71 puan) tarafından
Uaklasik 1 senedir oyleyim napayim
(228 puan) tarafından
anlamadım  yani 1 senedir mi  tartişmalar var
(71 puan) tarafından
1 senedir umursamıyorum  tartismalar bayadir var kac kere bosancaz dedik baristik ama boyle evi terketme asamasina gelmemistim
0 oy
(594 puan) tarafından
Ayyy baska odaya cekilp saatlerce benmkide oyun oynar yaa.  Hic cocukla ilgilenemz bende birşey diyim her lafı eder. Aynı bnm eşimi tarif etmişsin
(594 puan) tarafından
Oğlum için
(71 puan) tarafından
Benimde kizim var hic cocugum icin cekemem ilgisiz cocugu ihmal ediyor cocuga zarar
(594 puan) tarafından
Gittinmi sen
(71 puan) tarafından
Evet bunu yazdığım gun
(594 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun insallah. Ben o cesareti bulamıyorum malesef

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 233 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 461 göst.