0 oy
1,015 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geceye bir soru ?

47 Cevaplar

+2 oy
(3,431 puan) tarafından
20 yildir hic ayri yatmadik kavgali da olsak döğüşlude olsak hic yatak ayirmafik asla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rahaat bi uyku çekerim  :))) 
tarafından
Haha çok iyi fikir :)
0 oy
(16,029 puan) tarafından
Yatağa yayıla yayıla uyurum
0 oy
(2,678 puan) tarafından
İiii geceler canm der totomu döner yatarım :) & 
0 oy
(879 puan) tarafından
Kızarım yaa yanıma gelse de yataktan atarım o gün 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
biz genelde ayri yatıyoruz giris gelisme.sonuc onemli neddn ayrı yattığı
0 oy
(924 puan) tarafından

Genelde koltukta uyuya kalıyor yorgunluktan birkaç defa trip attım kalkmadı çağırınca sonra sende yanıma gel yat sen niye ayrı yatıyorsun dedi bende artık koltukta uyursa battaniye yastık yanına kivriliyorum:sleeping:

0 oy
tarafından

La bi salın şu heriflerin ipini :D nerde istiyorsa orda uyusun:D

(1,046 puan) tarafından
Ha ha valla benimki de ayrı yartıyo hiç takmiyorum
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ne olursa olsun ayrı yatılmasına karşıyım zorunlu haller dışında yani mesela ben doğumdan sonra 1 hafta falan tek yatmayı düşünüyorum ağrım sızım olur yatamam onuda uyandırırım falan diye 
(895 puan) tarafından
Buda cok iyi niyet agrim olck oda uyucak
0 oy
tarafından

11 senedir ayrı yatiyoruz cok rahat valla:D

0 oy
(250 puan) tarafından
Tartışırken bile kac defa gelme yanima dedim yok ya bırakır mıyım kızım seni yatakta tek başına deyip zorlada olsa girer o yatağa :-)
0 oy
(143 puan) tarafından

Ayrı yatigi zamn uykum gelmez her yerde nefesini ararım onsuz yatamıyorum hata yatarken bile böyle sırtını dönse  rahatsız olurum bırak ki yalız yatmak<3

(1,151 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim vallaha yüzünü çeviriyor bana dönmeyecek misin diyorum kendim de arkamı dönüyorum bazen ama onun yüzü bana dönük uyuyacak illa
(143 puan) tarafından
Aynen öyle vallah  ben donsem  bir şey olmaz ama dönmesin o kadr çok alışmışım ki ona anlatamam
0 oy
(418 puan) tarafından
Yatmaz ki biz biribirimize başından söz verdik her ne olursa olsun yataklarmızı ayırmıycaz dedik ama misal vermek gerekirse tepkim büyük olur verdiğimiz sözü hatırlatırım 
0 oy
tarafından
Döne döne yatarım ohhhhh 
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Sebebini sorarım ama izin vermem yani sorun neyse çözmeye çalışırım 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Son haftalrım olduğu için bizde ayrı yatıyruz çarparım dye korkuyo kendisi öncedn uyksnda çarpmışlğı vrda 2 kre ondan korkuyz napalım bi süre idare etcz 
0 oy
(289 puan) tarafından
Hamileligim son 2 ayi ve tam tamina arti 12 aydir ayri yatiyoruz
(895 puan) tarafından
Buda cok olmus canm yaa
(289 puan) tarafından
Artık ben yildim bu konuyla esimle konusmaktan
Ev arkadasi gibi takikiyoruz oyle
Bi de 2 yillik evliyiz diyiyim gul
(895 puan) tarafından
2 yillik evlisiniz 1 yildir ayri yatiysnz nedeni ne canm cok ozel degilse
(289 puan) tarafından
Sabah ise gidoyormus uykusunu almasi gerekiyormus cocuk aglayinca gece uykusu bölünüyormuş pasa beyin geri uyuyamiyormus uykusunu alamiyormus iste uyuklarmis mis mis mis mis..
Cocuk ağlayınca panik yaparmis....
Kendi tercihin dedim artık zorla adamı surukleyerek odaya yatiracak halim yok
Dedim ya oyle ev arkadasi gibi takiliyoruz evde
(895 puan) tarafından
Anladim cnm malesef kimilerinin cani cok degerli oluyor
0 oy
(11 puan) tarafından
Bir süredir ayrı yatıyoruz eşim çok gürültülü uyur sadece horlaması değil osurması burun çekmesi her şeyiyle gürültülü uyuyor. Oğlum küçük ve bizim odamızda hep birlikte uyursak oğlum çok uyanıyor onun için eşim salonda biz odadayız ama çok özledik bu hafta odasına alıcam oğlumu inşallah kavuşucaz kocacımla
0 oy
(895 puan) tarafından
Valla canim ilk zamanlari dusunuyorumda ayri yataga bile gitmezdik hadi yatalim diyip digerimizin elini tutup giderdik.sonra uykusu gelen yatti.simdi bu yaz kizim olunca esim sicak sevmez bende cam actirmadim baska odaya gitti.bi baktim dedim rahatlik varmis ya.caprazlama yattim oh mis.tabi yaz bitti saltanatta bitti
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Ayrı asla uyumayız. 1 buçuk yıllık evliyiz. Nisanliyken o derdi ne olursa olsun ayrı yatmak yok. Kizsakda darilsakta aynı yatakta Uyuycaz kim bilir belki ben sana sarilcam  sen bana sarilcan öyle soğukluk gidecek derdi. Bazen ben kızardım gidip salona yatardım. Gelir yatağa götürürdü beni

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 281 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,064 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 178 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.