0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gögsüm acıyo bitmek bilmeyen öksürük şiddetli baş eklem ağrısı emzirdigim için ilaç kullanamıyorum. Oğlum devamlı ağlıyor onada geçmiş olabilir mi ne yiyim ne iciyim ne yapiyim nolur akıl verin çok korkuyorum çok bana bisey olmasın oglum bensiz nr yapar.

Durumum çok ağır yorumlarınızı okuyorum ama tek tek cevap yazmaya gücüm yok nolur affedin tesekkur ederim hepinize 

8 Cevaplar

+1 oy
(418 puan) tarafından
Canım bak kaynar buharlı suda banyo yap her gün banyonu yap bol bol c vitamini tüket portakal mandalina hatta alan olursa c vitamini aldır eczaneden takviye olarak bol bol yoğurt ye ayran iç ne kadar yersen bünyen o kadar güçlü kalır çok geçmiş olsun 
-Reklam-
+1 oy
(536 puan) tarafından
Eczaneden C vitamini ve D vitamini al 

Bol bol meyve tüket, bitki çayları iç (kekik,nane çayı iyi gelir) kekik yağını suya damlatıp buhar banyosu yap nefesin açılır. 

Sarımsak, soğan tüket sürekli hatta günde 1 sarımsağı mutlaka yut. Bol bol kefir, et suyu, tavuk suyu iç. Bal zencefil limon karışımı ye, pekmez ye. Ağrı kesici ve öksürük şurubu al düzenli odayı havalandır düzenli olarak hava al ve yüz üstü yat.
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Offf şu illet bi bitmedi yaaa 
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Allah acil sifalar versin cnm kötü düşünme moralini yüksek tut stres yaptıkça daha kötü olursun bol bol dua et 
0 oy
tarafından
Allah tez bir zamanda  sagligna kavustirsun.cabuk iylesrsin inSAllah 
0 oy
(6,748 puan) tarafından
Gecmis olsun bugun benim 7. Gunum ben de cok kotu atlattim 16 aylik oglumda oldu ates kusmasi vardi 2 gun surdu 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canm rabbim şifa versin çok zor bir illet
0 oy
(255 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun bende 1 ay önce Pozitif çıktım ciğerlerimde de çıktı. Emzirdiğim için herkese verilen ilaçlardan vermedi emzirenlerin kullanabildiği ilaçlardan verdi azitro ve parol verdi onları içtim bide muconex suda eriyen vitamin verdi öksürük için. Panik atak ve anksiyete hastasıyım aynı zamanda bende çok kötü oldum psikolojik olarak. Seni çok iyi anlıyorum. Hala etkileri devam ediyo :( bal zencefil zerdeçal karışımı yedim hünnap keçiboynuzu pekmezi içtim canım bol su içmeye çalıştım d vitamini kullandım c vitamini kullandım. İştahım hiç yoktu pek bişey yiyemedim ama sen yiyebilirsen ye çabuk toparlarsın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 168 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 300 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu

374,603 soru

11,204,039 cevap

34,506 kullanıcı

...