0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Arkadaşlar lütfen sonuna kadar okuyun ben bir evlilik yaptım 4 ay sürdü boşandım sonra eşim karşıma cıktı esim hiç evlenmemişti çok severek evlendik ama eşimin siniri çok pis ve ben bile bile evlendim seviyordum çünkü. Esim iyi ama sinirlendiği zaman bir ay bile ben konuşmasam o konuşmaz çok kinci iki yabancı oluruz küsünce hep ilk adımı atan ben olurum ama artık benimde gururum kirilio bir kızımız var ve 5 haftalık hamileyim eşimle küsüz söylemedim oyuzden hamile olduğumu lütfen yardim edin ben ne yapacam :(

13 Cevaplar

+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecem bacım. Ama fikrimi sorarsan pek gidilecek bi diyar değil, sabret ve mümkün olduğunca sakin tutmaya çalış eşini.
(27 puan) tarafından
Çok yoruldum artık her zaman ilk adımı atmaktan :(
(4,668 puan) tarafından
Mesela nelere kızıyor eşin. Ota boka sinirlenir mi?
(27 puan) tarafından
Hiç yoktan şeylere mesela evimiz ayrı yeme içme bir akşam saat 10dan önce hayatta aşağı inmez ben 5 10 dk erken inerim hadi gidelim derim o gelir aşağıda onun kavgasını yapar çok değişik huyları var
(4,668 puan) tarafından
Huylarını öğrenip huyuna gitmeye çalış canım. Tabi senin de kırmızı çizgilerinin olduğunu bilmesi lazım. Her konuda sen alttan alamazsın. Bence kavganın çıkmasına izin vermemek en iyi seçenek.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya hamilesin bunun sevincini söylemedin mi küs olduğunuz için bazen sizde k sabıra hayretle bakıyorum ben küs de olsam ağzımda durmaz ya hele ki hamilesin 
(27 puan) tarafından
Ama her zaman ilk adımı atan kişi olmaktan yoruldum bende insanım  birazda o çabalasın
0 oy
tarafından
Emin ol kimse dört dörtlük değil daha ne pis huylar var insanlarda  
0 oy
(868 puan) tarafından
Bnde ikinci evliligimi yaptım bnm eşimde bekar di hiç evlilik yapmamış ama Allah şükür bi snirini faln yok daha o çok gelir bişey olunca öyle kin tutmaz
(27 puan) tarafından
Benim eşim çok kinci :(
(868 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(376 puan) tarafından
canim madem iyi çocuğun var ve hamilesin o sinirlandş zaman sen ustune gitme yu an bozmasin madem şidet falan yok 
(27 puan) tarafından
Herşeyden soğumuşum artık:(
0 oy
(462 puan) tarafından
Adamın huyu canim evliliklerde genelde kadin  küser barışmak esi gelir gönül  almaya sizde tam tersi görebileceği  yere  gebelik testini koy bakalm gelip sarılır konuşur belki
(27 puan) tarafından
Bizde tam tersi küsen hep erkek olur :(
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Benim anlamadığım konu boşandınız tekrar evlendiniz mi
(27 puan) tarafından
4 ay bi evliliğim oldu boşandım bir buçuk sene sonra esim karşıma cıktı severek evlendik
(4,646 puan) tarafından
Haaa anladım yüce rabim gönlüne göre versin insallah cnm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Eşinin suyuna git küsmemeğe bak adamın huyu böyle demekki yapacagin hicbir şey yok  küsken hastalansan bayılsan falanda mi ilgilenmiyor. Bi de o taktikleri dene
(27 puan) tarafından
Hayır öyle bana çok düşkün sadece kinli
(5,406 puan) tarafından
O zaman küsken yatak döşek yat bir an da düş bayıl sonra da seninle küsken çok kötü oluyorum de nazlan bi de hamileyim de ohh :)) yumuşat kocanı yavaş yavaş biraz da olsa huyu değişir
0 oy
tarafından
Ben şunu anlamadım hamile olduğunumu sakladın
(27 puan) tarafından
Yok bir haftadır konusmuyoruz dün test yaptım hamileyim ama söylemedim daha
tarafından
Güzel bir şekilde söyle aranızda düzelir
0 oy
tarafından
Suyuna git canım sende her insanın değişik değişik huyu var işte Allah yardımcın olsun 
(27 puan) tarafından
Sağolasın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 536 göst.
0 oy
4 cevap 399 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Papatya0000 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy