0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (271 puan) tarafından
Iyi günler kızçeler. 2 hafta önce sezeryanla doğum yaptım. Bebeğim emmekte zorlanıyor. Sanırım o sebeple sütüm az. Etraftan doymuyor çocuk, bir göğsümü emzirirken diğerinden sut akmıyor mu diyen çok oluyor. Sütünün çok olduğunu anlamanın yolu bir göğsümü emzirirken diğerinden sut gelmesi mi? Bu konuda canim çok sıkılıyor.

6 Cevaplar

+1 oy
(786 puan) tarafından
Hayir tabikide canimm bebegin gunde kac kez cisini yapio kilo alimi nasıl sutunun yetmedigini ordan anlarsin
(1,567 puan) tarafından
Artiladim. Aynen
(271 puan) tarafından
Çişini ne kadar yapmalı canim
(786 puan) tarafından
Gunde alti bez deistryosan sikinti yoktur canim alti bez altindaysa bi doktora gostermen gerekir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alakası yok canım hiç öyle düşünme sütünün yetip yetmemesini bebeğin gelişimi belirler eğer bebeğin kilo alıp gelişiyorsa sütün gayette vardır benim ilk kızımda bir damla bile akmazdı göğsüm ama kızımın maşallahı vardı ki halada öyle yaşıtlarına göre gelişimi baya önde 
(271 puan) tarafından
Baya emiyor ama bırakınca hâlâ  aranıyor. Emdiği halde ağzına süt mü gelmiyor anlamıyorum. Içim rahat etmiyor o yüzden bir sabah bir akşam mama veriyorum. Hata mi yapıyorum bilmiyorum.
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ne alakasi var millet kafayı  yemis iyice bir rahat bırakmadılar lohusa kadınları .Benim bebeğim 29gunluk ama hala memeyi tutmada çok zorlanıyor .
(271 puan) tarafından
Bizde çok zorlanıyoruz canim. Emzirmeye kalkınca başlıyor ağlamaya tutamadığı için.
0 oy
tarafından
oyle bir sey yok etraftakilere hiç takılma sutun hep gider sen anlarsin sütun olup olmadığını bebeğin boğazından likir likir yutkunma sesi geliyorsa var demekki zaten onun midesi suan çok kucuk
(271 puan) tarafından
Süt var bana göre ama bebegim emerken o sesi duymuyorum. Emiyor ama süt ağzına geliyor mu bilmiyorum. Emzirdikten sonra mama versem yiyor . Kafam iyice karıştı.
tarafından
sen göğsünü sıkınca süt geliyor mu yumuşak mi sert mi
(271 puan) tarafından
Yumuşak canim. Sıktıgımda süt çıkıyor.
tarafından
şöyle yap sütünü sağ bakalım ne kadar çıkıyor birde eğer bebiş ağlamıyorsa emdikten sonra doyuyor demektir zaten doydugunu anlamz ki o daha çok küçük
(271 puan) tarafından
Ne kadar çıkması lazım tek göğüsten
0 oy
(645 puan) tarafından
Milleti boş ver canım bebeğini emzir zaten bu ilk hafta insan moral arıyo
(271 puan) tarafından
Ilk hafta zaten sütüm de yoktu ağlayıp duruyordum.
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Dr talibinde bebegin kilo alimi iyiyse yetiyordur bide bez sayisina bak demisti bana dr gunde 4 kere filan degismek lazimmis. Benimde emzirirken diger gogsum fiskirirdi kizim yetisemezdi emmeye tikanirdi hizli tazyikli geliyor diye kaynanam millet genede sutun yok derdi kuymak verirdi kizima zorla. Elalem hep bi yetersiz gorur zaten. Dr sana der yetip yetmedigini.
(271 puan) tarafından
Kaç kez değiştirmek lazimmis. Bir de küçük cisine mi bakacağız büyük cisine mi
(3,151 puan) tarafından
Farkrtmiyor sanirim en az 4 5 demisti bana o zaman dr.
(271 puan) tarafından
Tamam canim sağ ol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ahmer27mirac (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 605 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 147 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu