0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evlerine giderken yada babasıyla gönderirken çocuğunuzu yada çok sık gidip geliyosaniz veya arada bir de olur kıyafet fln goturuyo musunuz yanınızda çocuğunuzun orda bırakıp sonra aldığınız da oluyomu çocuğunuzla ilgili kıyafet olabilir veya oyuncak 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç kimseye çocuğumun üstünü değiştirmesine izin vermedim ben olduğum sürece de vermeyi  düşünmüyorum. Ama dediğin gibi bir durum olsa muhtemelen benim verdiklerimi beğenmez, eski de olsa başkasının da olsa kendi istediğini giydirir. Eşimi mutlaka tembihlerim kimseye bırakmasına izin vermem onun çocuğu bir şey olacaksa onun yapması gerekir.
-Reklam-
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Annemde zaten kiyafetleri var genede giderken bi takim alirim bide bezini falan o kadar oyuncaklarida var orda o yuzden goturmuyorum evden 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Üst sokakta oturuyo kayınvaldem hergğm giderdim virüsler artınca gitöeti kestiö opşumun mutlaka orda bir takım kıyafeti bezi oyuncağı battaniyesi yere sermek içim yorganı 1 kasesi 1 kaşığı 1 biberonu puseti orda durur her gittiğimde taşımamak için bezi kıyafeti bittikçe yenisini götürürdüm
0 oy
(703 puan) tarafından
Benim eşimin oğlumun kıyafetleri yedek durur bez on tane filan bırakırım orda 

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 592 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde Esinsonmez (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,289 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selma66anne (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 547 göst.