+1 oy
589 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Her gün gelip gitme olurmu birde kaynaayola altlı üslü oturrunca kaynananz laf yapiyormu ailelerinz çok gelince

24 Cevaplar

+1 oy
(1,387 puan) tarafından
Hergun gelip gitmeyi bilmem ama altli ustlu oturma tavsiye etmem iyi yanlari da var kötü yanlari da var 2 aksam kaynanaa cikmasan laf ederler birsey oldugunda hemen evine biterler bise alindimi evine hepsi gelip bakar evden cikmani girmeni takip ederler ederlerde ederler senin anlayacagin aranda bir sokak olsun o bile iyi
(1,403 puan) tarafından
Senin gidipte kay ına öyle demiş olmana inanamıyorum ya bence size düşmez onun eşini eleştirmen. Senin Eltin gelse kocana aynı şeyi söylese ne dusunurdun..
tarafından
Sen ne alaka. Kaynina karısını kotuluyorsun. Sanami kaldi. Tam bir kaynanalik yapmışsın düşman başına
(1,403 puan) tarafından
Diyor ya tavsiye etmem bilsem istemezdim oturmak falan. Bencede haklısın tam yuva bozucusun insanlar seninle birlik oturmamali bence. Karı kocayı birbirine düşürsun sen. Ne bekledi acaba kayninin gidipte karısından hesap sormasını mi.
tarafından
Soruyor sizin aranizda ne var diyor sorun ne dedi bende onu dedim eside kabul etti zaten  ben böyleyim günüm.gunumu tutmyo dedi kendi glp sordu kaynm gdp durduk yere demedim.ki
(1,387 puan) tarafından
Tek kaynana oyle davranmiyor galiba sana da bi konusup bi konusmuyor mu dogru mu anladim eger oyleyse dediginde bise yok bence fazlaca yoruma maruz kalmissin ozgeeos
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Annemle aynı binadayım sürekli yanyanayız sabah kahvaltıya çıkar 12 de evine iner biraz dinlenir namazını falan kılar sonra yine çıkar canı nasıl istiyorsa öyle hareket ediyor :)

Kaynanam köyde oturur kışın gelir 2 3 ay durur bende ayrıca doktor işi olunca da gelir durur öyle işte :) hatta kaynanam bize gelince sabah uyanır uyanmaz hani annen gelmedi mi daha der :) 

+1 oy
(7,787 puan) tarafından
Her gün gel git olmuyor herkesin işi gücü var.  Ben iki ailenin de tam ortasındayım aramızda bir sokak var o kadar yakınız birbirimize. Müsait olmadıkça da gidip gelmeyiz
tarafından
Benim annemle de öyle yarn saat var haftada bı glp gideriz eltim.yaki. Bı sokak var annesi  hergun gliyor kaynanayi HC cgrmyor kaynanamda bozulms aynı aprtmanda otrmk zor valla
(7,787 puan) tarafından
Yani aralarında husumeti bilemem eltin de haklı olabilir k.validen de
tarafından
Valla onlarn eltim.dogum yaptgndan beri eşimi. Bı halasinn oğlu uzakta otryo bebek görmeye glceklerdi eltim.istemedi erkek göremez dedi kapıdan gönderdi o günden beri HC bir halası glmyor eltime kaynanamda halalara gidyor dye eltim.trip atıyor bende gdiyorm dye  trp atiyo bigun konusr bı gün konsmaz
(7,787 puan) tarafından
Canım dediğim gibi bir şey diyemem ona karşı
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kaynanamla altlı üstlü oturmam onun benim annemin gelip gitmesine karışma hakkı vermez ben eskiden altlı üstlü oturyodum kaynanamla bir yıldır konuşmuyoruz taşındım ordan ama annemin gelmesine gitmesine asla laf etmezdi niye etsin zaten adam mı atıyoruz eve
tarafından
Benmde.annmle yarn saat var baana karsmaz ama eltimin annesi her gün glyor kaynanamı cgrmyor dye dün kaynima bagrms  bir sürü bu arada benm hesbm.degl bu olayı yasamiskn anlatym dedim bnde
(2,323 puan) tarafından
Çağırmak zorunda değil bence annesiyle olmak istemiştir anladım canım
0 oy
(303 puan) tarafından
Bence aileye yakın oturmak iyi değil 

Benim ailem Allah affetsin ama bezdirdi yani hiiç bi özel bırkmadılar, ilk basta bende dogruca bikmediğimden anlamadıgımdan yuvam çokk zarar gördü şimdi artık yeri geliyo ne telefonlarına bakıyorum ne kapıyı açıyorum yanii
tarafından
Kız bu soruyu km.sormus blmyom ama.bende haftada bir gdp glmeyi svyyorm.yarm saat var aramzda eltimde bı sokk var araları her gün glyor.kaynana yi HC cgrmyor dye dün kaynana kaynima bı dünya bagrms ben hepsine mesaflym valla bı hafta o bı hafta o benm aileme bsy demiyor Allah var ama eltimin ailesi bezdrdi bde kaynimin zilleri clsmyor hep bizm zillere basiyolr
(303 puan) tarafından
Valla oldurabilen varsa maşAllah ama kii ben dogru bulmuyorum
tarafından
Bnde sevmm pek gtmeui her gün sevmem hafta bir yeterli ztn annem clsiyor oda her gün glp giden bri degl yakn olsada olmazdi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla kaynanam yok canım annemle iki sene aynı mahallede oturduk sürekli gelmezdi yani herkesin evi var sonuçta benimde çay kapı işi sevmedimi bildi için arda gelirdi
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Alt üst oturmuyom  karışmaya hiç bir hakkı yok evin ayrı yuvan ayrı ama işte karışan karışır sen mesafeni koy öyle bir durum varsa annemlede evimiz 2 3 sokak hergun gidip gelme olmuyor
0 oy
tarafından
10 dk yürüme mesafesi haftada 1 giderim kaynanam da aynı uzaklıkta . Farklı yerdeler ama . Kaynanamın karışmaya hakkı yok kocam izin verdikten sonra haddine degil
0 oy
(135 puan) tarafından

2yılımız olacak kaynanam 2 kez geldı eve annem ıkı sokak ötemde hergun gelır yada ben gıderım hatta okadar çok gıder gelırızkı sırf bebek arabasıyla ugrasmım dıye kanguru aldım takıp çıkıyorum kaynanam soguk ınsan pek ıyı değil ben den uzak olan bın yaşasın modunda bana öyle dıger gelınlerı olunca kapar bılmem pekde umurumda olmaz böyle mutluyum çünkü :)

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Kaynanama da çok yakınım anneme de ama haftada 1 kere anca görüyorum ikisini de birde evine gelen gidene kimse karışamaz sonunda orası senin evin
0 oy
(731 puan) tarafından
Ben haftanın 2 günü kendi evimde diğer günler kaynanamın yanındayım benim evime gelemezler kaynanama gelirler birbirlerini çok seviyor lar beni değil anamı almış kaynanam:) 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kendi annem yakın oturuyor Br bina var arada, sık sık görüşüyoruz gün aşırı yani
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Herşeye laf eden kaynanayı bi türlü anlamadım gitti ne saçma şey ya evim ayrı sonuçta ona ne oluyo sanki karışmaz gerçi doğuma az kaldı annem kalıyo sağolsun ağzını açıp tek laf etmez ev tutarken özellikle anneme yakın olmasına özen gösterdi bi de anneme kıyamıyo :) 
0 oy
tarafından
Hergun gelip gitme neden olsunki sonuçta herkesin kendi işi var 

Kaynanana ne ?
0 oy
tarafından
Annemle aram 20 25 dk arabayla hafyada 1 ya da 2 haftada 1 görüşürüm annem cok gelmez ben cok ısrar edersem gelir ki münasip olan odur. Kayınvalidemde altımda oturuyor müstakil evimiz ama kısın yurtdısındalar yazın burda. Yazın 1 2 ay kaldıgı için ara ara beraber yer içeriz hele o yalnızken hep beraber yeriz yaslı kadon tek basına kı yesin biz yukarıdayken. Karısma da anne iç güdüsüyle illa ki yorum yapıyor ama ben karısmam eşim muhattap olur hep. Annemin gelmesine de ses etmez, edemez o kadar değil zaten iyi de anlasıyorlar
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Ben annemle 10 dj mesafede oturuyorum hafta iki üç kere giderim 
0 oy
(7,466 puan) tarafından
anneme yakınım kaynana uzukta hamıleyım hergun gıdıyom esım askerde zor oluyo ama 2 ay kaldı ısallah esımın gelmesını
0 oy
(4,394 puan) tarafından
Aile binası bizimkide benim ailem baska sehirde lakin hergun gelseler yakın olsa kaynanamda midirdadir hele kayinbabam geberir fesatlıktan cunku eltim ailesine gidiyo diye kuduruyolar
0 oy
(27,452 puan) tarafından

Cokkkk uzakta kilometrelerce :(

Ama keşke yakın olsaydı sadece annem ve babam gelinleri hariç tabiki ikisi olsaydı iyidi

0 oy
tarafından
Haftada 2 gun gidiyorum. Kaynanala ayni mahallede degiliz gormuyor evime gelen gideni gorsede onu ilgilendirmez.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 567 göst.
19 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.