0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evlerine giderken yada babasıyla gönderirken çocuğunuzu yada çok sık gidip geliyosaniz veya arada bir de olur kıyafet fln goturuyo musunuz yanınızda çocuğunuzun orda bırakıp sonra aldığınız da oluyomu çocuğunuzla ilgili kıyafet olabilir veya oyuncak 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bu nasıl karışık soru :Devet alıyorum olur üstüne birşey döker cisi çıkar diye kıyafet alıyorum ama orda bırakmıyorum kıyafetlerini getiriyorum geri çantamda

tarafından
Karışık değil aslında anlamissin orda birakiyomusun demiştim bende
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından
Annemde var fazla kıyafet bez oyuncak ama kayınvalidem de yok gerçi şuan köyde olsada bırakmazdım ama çünkü o kadar sık gitmiyoruz
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kendi eşyalarıö bile kalır oraya gittikçe giyerim çocuğumun bezi maması ve biberonu orda yedek vardır evde olurda unutursam diye kayınvalşdem de 
tarafından
Bizim de var yedek kıyafet biberon fln kaynanam da yakın çünkü
(2,678 puan) tarafından
Kaynannam gil köyde oturuyor 8 km uzaklıkta unutsam geri dönmem çok zor o yüzden kalır canm iyide oluyo valla
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Evet canım hatta her iki annemde yedek kıyafet bez ıslak mendili var
0 oy
tarafından
Benim kayinvalidem yakinimda her aksam ordaydik mesafe koydum gitmiyorum artik ama gittigimde ona ait dolap yapmıştım 15 e yakin bezi var orda 2..3 oyuncağı 2 cift takimi vardi corap ve sirtina mendil bazen terliyo bazen ustune bisi dokuluyo eve inip almaktansa degisip kirliyi evime getiriyodum yıkayıp cikacsgim zaman cikariyodum ama gitmiyorum ne zamandir dun gttik ilkkez 
tarafından
Anladim sende git yalniz birakma onlari birak isi gücü ya bnmki biz yokken acayip seyler yedirmeye calisiuo ondan gidiyirum ben yaninda ☺️ ama Allah vsr kiyafetime suna buna karismaz bahane bulur baska bisi niye giydirmedin cart curt ama o da 6..7 aylikkendi bakti ne dse takmiyorum artik bisi de demio kendi de degismez degisemez yani dökülür ederse de degisemsz oglum cikarttirmaz bi ben bi babasi baskasina degistirtmez ama ayip yaptığı varsa da sana gondersin kıyafetleri sen begendigini olacağı olmayacagi ayirirsin icindrn bizede cokverdi akraba es dost ben olacaklari giyilebilenleri ayirdim diğerlerini verdiim kayinvalideme o da baskasina verdi yani olmasi gereken bu ama sen duzguncr soyle belki akil edememistir
tarafından
Yok cnm bana vermek için değil kendi evine koyuyor oyuncak flnda öyle gelince kulaamir diye oğlum iki yasinda kızım var bitane on aylık o yüzden ben ne zamandır gitmiyorum kizimla ilgileniyorum evde oglumuda ararda babası goturuyo hatta bırakma orda getir diyorum da yinede bi iki saat birakiyo bfnim oğlum hiç ağlamaz değiştirtir onlara benide aramaz zaten o yüzden böyle yoksa kizim öyle değil ona yapamiyolar
tarafından
Olsun kizini da al git canim bi iki görün
tarafından
Yok cnm kızım sevmiyo orayi çok gittim farketmiyo kimse huyundan vazgecmiyo
tarafından
Hee anladim cnm ne diyim sende bosvrr o zaman takılma sen gittikce al kıyafetlerini
0 oy
(530 puan) tarafından
Annemler uzak memleketler kıyafet yok kayınvalidemler yakın ama bırakmıyorum getirip götürüyorum 
tarafından
Bez fln damı birakmiyosun yada alıp koymuyomu kaynanan
(530 puan) tarafından
Yok canım kızım 1 yaşında olacak Kaynanam birsey almadı bende bırakmıyorum ama annemlerde Bbm sürekli birsey alıp gelir
0 oy
(289 puan) tarafından
Annemde var 3 torun olunca 

Oyuncak bolca var islak mendil ve bez paketi var yesek kiyafet yok 
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Ev iki katlı ama birlik yaşıyoruz sabah yukarı çıkıyor akşam aşağa yukarda da aşağda herşey yedek var gündüz yukarda değiyitiyom akşamda aşağda
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Kisacasi yaniniza kiyafet aliyomusunuz bi yere giderken deseydin keske 
tarafından
Yokonu demedim ben
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Biraksak ne olcak birakmasak ne olcak amac ne bu sorudaki ben cozemedim
tarafından
Anlamadiysaniz yorum yapmayınız...
0 oy
(314 puan) tarafından
Bir kat kıyafet bırakıyorum. Bez bırakıyorum. 
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Kaynanam gil aynı binada hiç birşey götürmem alt açmayı bile gelir evde yaparım annemlerde yakınımda 15 dakikalık yol ama götürüyorum oraya kalıyorum diye:)

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim her ikisine de 5 dk evim kıyafeti de oyuncağı da var evlerinde unuttuğum zamanlar iyi oluyor 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Üst katımda kaynanam oturuyor elimden geldiğince bir esyami bırakmam çocuğumun da öyle gerekirse iner alırım sevmem öyle 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Çok çabuk büyüyorlar o yızden bırakmıyorum evde giydiriyorum. Yanıma alıyorum yedeğini çantada geri getiriyorum.
0 oy
(758 puan) tarafından
annemlerle ayni apartmandayiz  ..  ustu islanacak yerlere yetisemedigi icin kiyafet birakmiyorum ama  bez ve  islak mendil birakiyorum .. 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Büyük çantam var annem de kaynanam ev de yakın mutlaka 1 2 kıyafet yedek koyar öyle giderim ne olur ne olmaz asla yedek kiyafetsiz çıkmam agriyetten annemde 1 takım vs vardır 
0 oy
tarafından
Annemle aynı binadayım oyuncaklarımızın bir kısmı annemin evde kıyafet oraya koymadım lazım olunca inip çıkıyorum çok kullandığımız bez mama önlüğü biberon gibi şeyleri orayada koydum 
0 oy
(3,753 puan) tarafından
İllaki ya ımda yedek kıyafet olur olur ki üstünü kirletmezse orda bırakırım yedek olarak kalır 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Annem bir üst sokağımda oturuyor bez ıslak mendil bir kaç parca kıyafet onun evinde durur. Bazen plansız şekilde orda bırakıyorum kızımı bir kaç saat falan iyi oluyor lazım oldukça kullanıyor annem. 

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 589 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde Esinsonmez (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,282 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selma66anne (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 542 göst.

381,423 soru

11,419,159 cevap

34,975 kullanıcı