0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eski postlarıma bakan bilir kaynanam ile büyük kavga ettik asla akıllanmadı hala üste çıkmaya çalışıyor bende artık ne aradım ne sordum şimdi babası yani eşimin dedesi yoğun bakıma alınmış eşim ara geçmiş olsun de diyor benim sesini duymaya tahammülüm yok öyle basit bi kavga değil hamile idim ağrım oldu karnımdaki sabıyı bile düşünmedi

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyüklük sende kalsın ara geçmiş olsun de sonra bir daha aranazsin
tarafından
Canım bu güne kadar hep böyle oldu yüz buldu nasılsa affediyor gibi dahada tepeme çıktı
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Aramam kayinbabani ara
tarafından
Onunla da konuşmuyorum kavgada eşimi aradı bacın o senin diyor güya affet diyor oysa bana düşük tehlikesi geçirttiler
0 oy
(503 puan) tarafından
Bnce kayın babana ara geçmiş olsun de arayan aranır 
tarafından
Onunla da küsüm dedesinin yanında teyzesi varmış eşimin o kadının hiç kötülüğünü görmedim onu arasam yeterli değil mi
(72 puan) tarafından
Çok mantıklı büyük olsalar bile kendinlerine gelsinler herşeyi yapabilme hakkına sahip değiller arama o teyzeyi ara
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım böyle günlerde küslük olmaz. Sen vazifeni yap da gerisini Allah a bırak
tarafından
Benim annem hasta idi oraya gidiyorduk eşimi aradı ne çok geziyorsunuz suriyeliler gibi dedi ki hastaya gidiyorduk eşim cahil deyip geçiştirdi ama benim içime oturdu
(3,162 puan) tarafından
Eminim haklısındır kuzum mesafeni hep koru. Ta ki hatasını anlayana kadar. Ama sen de kalsın büyüklük. Görevini de yap
tarafından
Mesafe asla fırsat vermez bi yüz bulsun nankör karı beni hale soktu
0 oy
(961 puan) tarafından
O büyük olmasına rağmen öyle davranmıyorsa sen büyüklük göster. Eşinin isteğini yap arayıp geçmiş olsun demek senden ne birşey eksiltir ne birşey kaybettirir aksine eşinin sözüne duydugun saygıdan eşin mutlu olur, annesi utanır. 
tarafından
Doğrusun canım ama utanma duygusu yok:)
0 oy
(7 puan) tarafından
Sen böyle yazmışsın ya benimde eskiler aklima gelip sinirlendim ben olsam asla aramazdım benim kaynanam da bana çok yaptı baktım böyle aradıkca tepeme çikiyo daha asla sonuçta ben ben kendimi ezdirmeye öldürmeye evlenmedim eşime de diyorum annense sen git benden asla bisey bekleme diye bende 3 4 aylik evliyken neler dediler bana izmirde oturuyoruz izmirde fink atıyo felan filan bende baya ağır konuştum 2 sene oldu hiç duymadım bidaha seslerini bebeğim oldu aramadılar bile
tarafından
Demi hemen biraz fırsat bulsa tepeye çıkıyorlar pislikler oğulları ile konuşurlar keşke hiç aramasalar
0 oy
(2,982 puan) tarafından
Herkes aramalisin yazmis ama ne bileyim ben olsam aramazdim. Etrafinda kardeşi veya arayabilcegim kim varsa arardim. Gecmis olsun diyebilcegim. Baskada kimseyi aramazdim.
tarafından
Teyzesini aradım eşimin aklı başında bi o var
(2,982 puan) tarafından
Iyi yapmissin icinden ne nasil geliyorsa oyle yap canim
0 oy
tarafından
Hastalik bu canm ben olsam arardim arada cok buyuk bisey olmadiysa
tarafından
Nasil yani
tarafından
Boşanma ya kader geldi. Kavgamız çocukları sen kimsin sana vericem dedi
tarafından
Ay mal mıdır nedir asıl sen kimsin
tarafından
En hassas noktası bir annenin
tarafından
Esin arasin sen arama o zaman
0 oy
tarafından
Ne gectiki aranizda
tarafından
Hangi birini yazayım en son evladım ile tehdit etti en hassas noktam
0 oy
tarafından
Eşin arasın sen arama küstün mu bir kere hiç arkana bile bakma özür bile dilememisler hastalıkta ölümde insanlar için 
tarafından
Canım özür dilemeyi bırak kavgadan sonra eşim ile konuştular duyuyorum ne dediklerini hala çocuğuma karışmaya çalışıyor
0 oy
(119,790 puan) tarafından
aynisi basima geldi esimin dedesi covidden vefat etti gecen kis rahmetli dede cok severdi beni benim dedemden 3 ay sonra vefat etti  hani ölümlü dunya sen yap iyiligini at kenara
0 oy
(18,074 puan) tarafından
Arama salla geç seni en iyi ben anlarım 
tarafından
Arasam gene yüz bulacak beni hastalattı resmen saçlarım döküldü
(18,074 puan) tarafından
Benimki bana iftira etti yalan konuştu bende yeni kendime geldim onu ölsemde affetmem
tarafından
Bende görümcem iftira attı aradım açmadı demiş engelledi demiş
0 oy
tarafından
Bosver arama kuzum bizde kavga ettik 5 yıllık evliyim neler dedi neler yaptı en son çocuğuma laf etti kopardım ipleri kizim hastaneye yattı hiç birinde aramadı şimdi ölse bile gitmem 
tarafından
Canım bak aynen bende neler yaşadım hep geri konuştum en son beni evladım ile tehdit etti babanınn evine gidersen sen kimsjn ki sana çocuk verecem dedi
0 oy
(1,439 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Allah yardımcınız olsun inşallah 
tarafından
Boşansak ayrı dert devam etse ayrı Allah yardımcımız olsn
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Özellikle şuan aramamki hatasını anlasın bugünleri düşünerek kavga etmeyecekti zamanında.
tarafından
Canım sadece geçmiş değil hala aynı akıllanmadı sanki benim çocuğum onun da bana emanet etmiş gibi davranıyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 184 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Esmerannee (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 355 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,531 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 372 göst.