0 oy
1,257 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Anneme istanbula gitmeyi düsünüyorum ben anne dedim orda mi doguk yapicaksn dedi evet dedim iyi sinem yarın sabahtan git akşamı bekleme babana söyle götürsn seni ama bundan sonra hiç biseyde arkanda olmam dogumuna da gelmem dedi bundan sonra kimsenin karsisinda durmam senin icin falan dedi napicam ya yeter artik 

23 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Yaa uff  sinem gerçekten Rabbım yardımcın olsun hayırlı kapılar açsın :((
(153 puan) tarafından
Insallah ya yemin ediyorum ortada kaldım napicam :(
-Reklam-
0 oy
(153 puan) tarafından

ALLAH Yardmcn olsun esinle konusmadn mi peki bu konuyu annenden özür dilemedi mi .

(153 puan) tarafından
Annem siliyor hemen canim bi arada ben bisey demistim hemen numarami sildi telefonlarimi acmadi cok inat bu konuda ölsem gelmez bence
(153 puan) tarafından
Arayı bi sekilde duzeltcn canım ne dym ki doğum sonucta ya insan ister yanında.
(153 puan) tarafından
Doguma gelmese de yanimda olsun istiyorum bu kadar kolay silmesin
(153 puan) tarafından
Uzulme canım insallah duzelir.
(153 puan) tarafından
Insallah canim benim
0 oy
tarafından
Valla zor böylede eş ve anne arasında kalmak, Allah yardımcın olsun
(153 puan) tarafından
Amin canim cok sagoll
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Annenin bu kadar kinlenecegi ne yaptı eşin. Hangisi haklı
(153 puan) tarafından
Ya esim istanbula giderken ailemle vedalasmadi bize gelince hep surat falan asti ama ayni seyleri ben de onun ailesine yaptim ama onlar hep geliyorlar benim annem biraz boyle nalicam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Senin yaşadığının benzeri bir durumuda ben yaşıyorum Allah yardımcımız olsun çok zor aile ile eş arasinda kalmak helede çocuk varsa sabahtan beri ağlıyorum 
(153 puan) tarafından
Gunlerdir stres yapiyorum diye bebek de hissediyor toplaniyo kaliyor oyle . Sen ne yapmayi düsünüyorsun
tarafından
Post açtım oku bak canım ya eşimden ayrılacağım yada annemle iyice ipler gerilecek benim kızım 8 aylık senden biraz farklı durumum
(153 puan) tarafından
Okudum canim insallah biraz da bize düsünüp hareket ederler ben çok sıkıldïm biyle arada kalmaktan
tarafından
Amin canım sabahtan beri ağlıyorum bende işin içinden çıkamıyorum
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ya çok zor anne ile eş arasında kalmak belliki annen çok kırılmış ama gitmesende olmazki sonuçta bebeğin olacak yeni hayat yani  gerçekten gidicekmisin 
(153 puan) tarafından
Gitmeyi düsünüyorum canim ama annrm de böyle soyleyince daha cok arada kaldim geldigimden beri hep esin söyle eşin boyle diyor siz düzelmezsiniz falan diyor bende anne bi cocuk dogsun bakalim diyorum ama siliyor beni hemen
(1,396 puan) tarafından
Keşke hemen silmesse seni anlaması lazım sonuçta bı bebeğiniz olcak babasız büyümesi iyi değil konuşmayı dene eşin anneni arasın bidaha böyle şeyler olmaz diye anneni ikna etsin
(153 puan) tarafından
Ikna olmaz kuzum annem boyle yalvarsan da olmaz eger burda dogum yaparsam bu sefer de esim gelmem diyo beni düsünen yok zehir oldu hamileligim
(1,396 puan) tarafından
Rabbim hayırlı bir kapı açsın inşallah
0 oy
(119,640 puan) tarafından
Ama annende haklı kendine gore 
(153 puan) tarafından
Evet kuzum hakli zaten haksiz demiyorum ama beni de düşünmesi lazim cok arada biraktilar beni bi diyo ki gitmene bisey demiyorum gidebilirsin simdi de boyle diyor yani evden kovacak resmen
0 oy
tarafından
Doğumun yakınsa kal kuzum napcan
(153 puan) tarafından
30 haftalik olduk canim bu seferde esimle daha cok acilacak aram o da ordan gel konusalim falan diyip duruyor bazi seyler telefonla halledilmiyor . Yuz yuze olmak lazim hem daha bebegin besigi flaan yok burda alip istanbula mi tasiycam dogum yaptiktan sonra da bu sefer esim bizde kal diye tartisma cikaracak her turlu cikmazdayim
0 oy
tarafından
Senin durumunun aynısını yaşadım kuzum kaderlerimiz aynı, yorum yapmıştım postuna da bunu da yazmak istedim, benim eşimde Polis Memuru doğudayız memlekete gidince ilk kaynanaya gideriz biraz kaldıktan sonra anneme gidecem derim sanki isteksiz gibi sonra giderim 3 gün geçer sanki kavga eder gibi konuşur gitmemi istemiyor gibi. O yüzden memlekete gitmeyi hiç istemem, çok senin gibi ayrılma aşamasına geldiğimiz için annemde kaldığımı bilirim hamile halimle çok zor süreç ama ayrılık olmuyor bebek daha küçücük olcak. İstiyor ki hep annesinde kalim olmuyor o işler öyle işte, seni iyi anlıyorum şuan çok zor durumdasın, yani anneme de git dicek biraz kalsan doğum yapsan, bence anneni ikna et annecim daha doğuma çok var kalamam o kadar de gerekirse dön kuzum napcan
(153 puan) tarafından
1 ayı gecti annemgildeyim esime burda dogum yapicam falan diyorum o da gel istanbulda yap diyor
tarafından
Eşin gel burda yap diyo annen diyor gidersen doguma gelmem bnm bile şuan çok canm skldi seni düşünmeleri lazım kolay değil ya .  Tmm annen haklıdır belki de ama büyüklük onda kalsa doğumuna gelse ne bileyim .. sen ne düşünüyorsun  gerçi bu kafa karisikliginda insan ne kadar sağlıklı düşünülebilir ki
(153 puan) tarafından
Valla kuzum gitmek istiyordum aslinda en azindan cocugum dogdugundan direk evine gelsin alissin falan diye boyle cok sacma olacak ama burda yapicam heralde annem maalesef boyle yaptigi icin .
tarafından
Eee eşin ne diyor  kararını verdin mi
(153 puan) tarafından
Esime soylemedim daha gelmicdm diye soylemeyi de düsünmüyorum dogum yapacagim an soylerim .
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Senii o kadar cok iyi anliyotum kii on yilfir senn durumundayim annem ve esim arasindaa
(153 puan) tarafından
Kırılgan degil de hemen sinirlenir cabuk parlar
(4,152 puan) tarafından
Off bnmki buluttan nem kapar vee sittin sene unutmaz ikiside hem eşim hem annm.
(153 puan) tarafından
Tek basima dogurucam en sonunda kacıcam gidicem ya :D
(4,152 puan) tarafından
En guzli en azindan kafan rahat olur ,)
(153 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(790 puan) tarafından
Kizma ama annen hakli kadini heveslendirdin şimdi 2 ay icin geri gidiyosun
(153 puan) tarafından
Surekli gitmeyi düsündügümü soyledim ama annem hic kabullenmedi
0 oy
tarafından
Önceki postlarını da okumuştum ve annen haklı. Madem böyle yapacaktın kadının yanına gitmeyecektin(ziyâret için gitmekten bahsetmiyorum) evlilik çocuk oyuncağı değil ve eşinin yanına gidersen de eşinin düzeleceğini zannetmiyorum. Bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur eşin tek başına dönerek resmen seni terketmiş ve şimdi evde tek başına idare edemeyeceği için yanına istiyor gibi geldi bana
(153 puan) tarafından
Bilmiyorum annem hakli evet ama dogum yapivam bu sefer de esim gelmicek her turlu biri eksik olucak annenin bu kadar kolay silmemesi gerekiyordu
0 oy
tarafından
Annenin sözunu tut cok pisman olursun yoksa canm malesef 
(153 puan) tarafından
Oyle mi diyorsun canim ya bende annemi de birakmak istemiyorum ama herseyin daha da beter olmasini da istemiyorum dogum yaptiktan sonra anneme de yuk olmak istemiyorum
tarafından
Annene yük olmassin ama eminim esin yine ayni seyleri fazlasiyla yapacak ama simdi anneni dinlemeden gidersen geri donecek yuzun olmayacak. Bosan demiyorum kesinlikle ama kocan olacak be demek cocugu dogacak gelmeyecek pardon ama oylesi asla baba olamaz zaten aileni kaybetme.gelsin ko.pek gibi ozur dilesin gonullerini yapsin sonra git canm yoksa o adam sana daha cok sey yapar
tarafından
Ama sunu soyleyim canm esinin duzelecegine eminsen git tabi evine ama ben hic duymadim oyle.Ama eninde sonunda esin gelecek bak gör
(153 puan) tarafından
Emin de degilim kuzum düzeleceginden
0 oy
tarafından
Annedir haklıdır lafim olamaz anneye fakat eşin neden vedalaşmadi neden böyle surat yaptı belki birsey dendi duydu kırıldı sinirlendi olamaz mı yani cubku büyüklerde kendini saydırma hastalığı çok fazla var biz büyüyüz kimse kıramaz üzemez  diye düşünüyorlar ama belki o da küçük olarak bir harekete kızdı kırıldı. 
tarafından
Ama evlâdın daha önemli olmalı duan canım kim haklı olursa olsun . Onun yeri evi anne ve babasının yanı evine git annende emin  ol yumuşar.  Anlamak istediğini anlıyor o
(153 puan) tarafından
Yumusayacagini sanmiyorum kuzum bi kere anneme telefonda ters bjsey soyledim sen artik benim evladim degilsin dedi numarami sildi aramalarimi falan acmadi
tarafından
Ozaman annen seni asla hak etmiyor sinem bir anne evladı ne yaparsa yapsın silmez silemez sen evlâdın için evine dön otur konuş eşinle bir daha kavga etmek istemiyorum de bu olay hakkında konuşmayalım de bebeğinin alışverişini yap ve gelmesini bekle. Anne hakkı ödenmez yok böyle yok söyle deniyor ama böyle yapıyorsa asla yok .bir anne ilk evladını düşünür
(153 puan) tarafından
Annem benimle bidaha hic konusmaz bence Allah hayirlisini versin dua et nolur ❤
tarafından
Ederim canım ❤
0 oy
(258 puan) tarafından
Vallahi ben olsam annemin yanında kalırdım seninn eşin seni bırakıp gitti sonuçta sana gel demedi ve seni almayada gelmiyor?? Sen gidicem diyorsun eşin seni almaya gelsin o arada da annenin gönlünü alsın ki olaylar bu raddeye gelmesin sen kendi kafana göre gidipte napicaksin hamileyken yapan bunu sana bence çocuk olunca da en küçük kavgada da yapar..
(153 puan) tarafından
Bana gitmeden 100 tl vermisti bir aydir dedim ki sen hic arayip sormadin simdi babayim diye mi geciniceksin dedim niye o verdigim para bitti mi dedi bana cocuga bile verilmiyor 100 tl artik . 7000 lira maas aliyo verdigi para 100 lira. Ozele gidiyorum mesela suan ailem karsiliyor
(258 puan) tarafından
Yuh 100 lirami gerçekten senin gitmeyi düşünmen bile akıl işi değil bacım o para bittimi ne dmeek ya ben aileme gittigimde hicmi para harcamicam ben erkenden çıkıp zorla ekmeği falan alıyordum annemlerdeyken yoksa bana ailem para harcatmaz asla ama benim içim rahat etmiyordu senin işin hem cimri hemde Tuhaf bir insan zaten ekmek olmuş kaç lira
(153 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum yük olmak istemiyorum anneme cok zor kazaniyor bakalim nasil olacak babam desen eve hiç katkida bulunmuyor . Keske kocam adam olsaydi da hiç yasamasaydim bunlari gercekten cok mutsuzum artik.
(258 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah üzülme herşey olucagina varir eşin pişman olur olurda iş işten geçmeden olsa bari..
(153 puan) tarafından
Insallah canim benim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım anne ile eş arasında kalmak zor ama unutma anneler her zaman haklı çıkar 
(153 puan) tarafından
Aynen canim ama gormek istiyorum duzeldi mi gercekten diye cunku cok farkli mesajlar atiyir pisman olduguna dair
0 oy
tarafından
Esin gelip seni almazsa gitme çünkü en ufak birşeyde ben mi getirdim gelmeseydin der çıkar kenara Allah yardımcın olsun anladığım kadarıyla herkes kendini düşünüyor seni umursayan yok benim annemde çok inattir sanırım seninkide öyle o yüzden anlıyorum seni umarım hakkında en hayırlısı ne ise o olur kuzum 
(153 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razi olsun dua et bana nolur valla fikrim degisti burdakilerden suan napicagimi bilmiyorum ya :(
0 oy
tarafından
Esin arayip ozur dilerse gelir bence ama ben olsam.annemin yaninda dogum yapardim 
(153 puan) tarafından
Bence de şuan burda dogum yapmayi dusundum de zaten burdaki doktorumu da daha cok seviyorum istanbuldakine pek guvenemiyorim . Ama esimin de dogumda olmasini istiyorum
tarafından
Sen bilirsin kuzum hayirlisi olsun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım gitme kalma durumuna birşey diyemem ama o eşinden bir cacık olmaz. Giderken umursamıyor, ailesinin yanında umursamıyor eve gidince mi aklı başına gelmiş. Annen çok haklı bence esin sırtını döndü onlar olması gerekeni yapıp yanında oldular. Gitmeyi düşünüyordun madem eşinle birlikte gitseydin keşke. Yine de kararı kendin vermelisin tabiki. Allah yardımcın olsun. 
(153 puan) tarafından
Almaya gelirse de gidersem annem yine gelmez canim
(7,118 puan) tarafından
Birşey diyemem kuzum. Ama şunu diyeyim, çok iyi karar vermen gerekiyor. Eşine giderken anneni karşına alma durumunda var. Esinle sıkıntı yaşayıp dönmek istersen bu sefer ailenin diyeceği laflar zoruna gider.
(153 puan) tarafından
Zaten annem simdiden soyledi geri donersen arkanda durmam diye esimin de düzeleceginden emin olmadigim icin geri donme ihtimalim de var hic bilmiyorum valla ya sanirim gitmicem
(7,118 puan) tarafından
Kendini strese sokma lütfen.
(153 puan) tarafından
Insallah canim benim erken dogum yapmaktan korkuyorum bunca stresin icinde bebek surekli kasılıp kalıyor oyle insallah ona bisey olmaz hayatimda tek guzel giden şey hamile olmam baska hic guzel bisey yok hayatimda
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Esin gelip alsın sen niye gidiyorsun ki ayrıca emin misin pişman olan o kadar zaman beklemez. 1-2 gün iyi olur 3.gun eski haline döner. Annen bu yüzden sana böyle kızmış haklı olarak. Benim kızım var daha 5.5 aylık ama şimdiden düşünüyorum benim kızımı kocası üzecek mi acaba diye. Yani annen senin iyiliğini düşündüğü için böyle sinirlenmiş. Kimi anneler var çocuklarına sahip çıkmıyor evlerine almıyor sen şanslısın ki senin annen arkanda. Bence iyice düşün doğumu da annenin yanında yap. Gidersen kimse sana bakmaz
(153 puan) tarafından
Haklisin canim benim de kızım olacak bende simdiden düsünüyorum incitecek mi biri onu diye insallah kimse üzmez onlari da ❤ ama ben boyle kızmasina bozuluyorum fikrimi soylemekten cekinir oldum küstügü icin esim iyi biri degil ama konusmadan cozülmüyor bazi seyler . Bilmiyorum ne yapicagimi sanirim annrmin yaninda kalirim . Artik napiym bilmiyorim zaman gosterecek
(3,107 puan) tarafından
O zaman eşin gelip annengilden özür dileyecek hem seni üzdüğu için hem de ailene suratını astığı için. O gelmeden gitme ki değerin düşmesin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 370 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 34. (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 695 göst.
0 oy
10 cevap 490 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 994 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu