0 oy
1,282 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Benim bi tanıdığım var benim sezaryen olduğumu bilmiyordu yeni tanıştık ağzından doğum sancısı çekmeyen gerçek doğurmayan ana olmaz dedi o ağrıyı çekince anlarsın anne olduğunu o zaman anne olursun dedi. Neyse bu kadın daha önce çocuk aldırmış bibir kadın benim bildiğimi bilmiyor muhtemelen bende dedim ki Rabbim vicdan versin çocuk aldiranlarda var en azından katil değilim dedim. 

Not: o zamanlar evli degillerdi çocuğu o yüzden aldırdılar yani başka bisey olduğu icin değil 

Ana olmayanlar bi seslensinde sayımızı bilelim ;D

62 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Evet bunu herkes diyo, sancılardan o an hic bişey düşünemiyorsun sezeryan olunca ama normalde o an bitiyor kucağına alıyosun hersey bitiyor diyorlar, ama ya sezeryan olanlar abi sütün gelmiyor, ağrın var, çocuğu kucağına alamıyosun, ne saga ne sola yatabiliyorsun, 15 20 gün o ağrıları çekiyorsun ve sana sen anne değilsin diyolar gülüyorum valla, ben acil sezeryan oldu hem normal sancısı çektim evde açılmasına ragmen nst boynuna 2 tur kordon dolandı kalbi yavaşladı, o ses yok mu dünyanın en kötü sesi bebeğinin kalbi yavaşlıyor duyuyosun bişey yapamıyosun, acil sezeryana alındım o an karnımı ellerimle açıp bebeğimi çıkarmak istedim resmen kapalı kutu içinde ulasamiyosun yavruna, normalde canım tatlıdır ama o belden igneymiş sondoyu hızlıca takmalarıymıs gözümde yoktu yeter ki bebeğim sag saglim kucağıma gelsin istedim ama çevremde sezeryanla kolaya kaçılıyor, yok doktorlar sezeryana zorluyor, yok bacak kadar boyuyla bilmem kimin kızı normal doğurmuşmuş BANANE kim nasıl doğuruyorsa doğursun BANANE ben kendi çocuğumu yavrumu kucağıma aldım ya sag saglim o bana yeter, sesi gitti gözleri balon gibi şişti ama bunu anlatsamda anlayan yok ben kolaya kaçtım ne denir..
(508 puan) tarafından
Yesinler tabi valla hayır bide dinime küfreden müslüman olsa hesabı onunki ne acılar çekiyoruz benim gebeligimde hemoroidim oluştu bebem 3 günlük ve 1 aylıkken 2 ameliyat oldum ben 20. Haftadan sonra başladı 33. Haftadan sonra ben buzların üzerinde sıcak su torbalarında uyuyordum oturarak duvarları tırmaliyordum bebem 5 aylık daha yeni Yeni biraz iyiyim 4 aydır sırt agrım var omur iligimde ödem birikmiş neden acaba ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmamıştı benim hemoroid bel ağrısından hala bebeğimi bazen kucağıma alamıyorum belimden o kadar zoruma gidiyor ki onlar halt etmiş
(508 puan) tarafından
Ben normal doğumdan sonra açılar bitiyor kısmına katılmıyorum öyle bisey yok öyle bisey de demedim aynen öyle herkesin ne yaşadığını kimse bilemez
(1,635 puan) tarafından
Valla benimde sırt ağrım vardı. Taburcu olduğum gün kendimi biraz zorlamıştım ve sezeryan yerim çok ağrıyodu. Özel bi hastanenin aciline gittim. Doktor masaj yaptı bildiğin kütletti omzumu belimi ve ondan sonra geçti o ağrılar.
Normal doğumda da ağrı oluyo elbet ama sezeryan gibi bi yara olmadığı için daha rahat hareket edip daha çabuk topluyolar
(508 puan) tarafından
Aynen canım benim sana yazmadim bi arkadaş seninle olan konuşmamızın arasına ben normal doğum yaptim hala enfeksiyonun var kim demiş kolay olduğunu filan yazmis ta onu cevapladım
(1,635 puan) tarafından
Hee onu görmedim ben. Silmiş demek ki ☺️
-Reklam-
+2 oy
(777 puan) tarafından
Anneliğimizi örümcek beyinliler ölçemez hadleri değil
(777 puan) tarafından
Ay bırak senden öğrenecek değilim deseydin
(508 puan) tarafından
Ne münasebet sen kimsin dedim valla normalde hiç diyemem böyle şeyler ama bi anda oldu:D
(777 puan) tarafından
Anneliğimiz sorgulanınca başka biri oluyoruz
Anneyken sen sen değilsin :D
(508 puan) tarafından
Hahaha aynen rabbim isteyen herkese tattirsin:D
(777 puan) tarafından
Aminnnn :))
+2 oy
tarafından
Valla öyle bş doğurdum ki yattım masaya açtım göbeği kes ulen dedim doktora bir sürü pıçak darbesi aldım heheheh
(508 puan) tarafından
Kiz caniii kanım çekildi:D
+1 oy
(2,808 puan) tarafından
Valla sancıda çektim sezeryan doğurdum ama bide Bana sor kolay sanıyo o dikişli halde ayağı kalkmayı öksürmekten korkardım elim dikişleirme giderdi hemen öksrcem zaman hapşırmak istemezdim 
(833 puan) tarafından
Sen boyle söyleyince kendim geldim gözumun önüne
(508 puan) tarafından
Inş oda sezaryen olir o zaman lafı çakıp gececem:D
(833 puan) tarafından
Boyle kadınların agzinin ortasina bitane koyacan bidahada konusamiyck
(508 puan) tarafından
Evet öyle gerçekten dengesizler
(2,808 puan) tarafından
Zor canım gereçekden 9 saat suni sancı aldım 9 saat açılmam olmadı sonunda acil sezeryan bebeğin kalp atışı düzensiz dediler ilk uyuşmadım kestiler hissettim sonra genel verdiler uyandım ama kendime halim yok bakmaya bebeğin dedi görümcem ama ben hiç bakamadım ayağı kalkarken zorlandım bunlara rağmen hala annelik sorgularsa yazıklar olsun insanlına o hadi 1 gn boyunca cekiyo açısını biz 1 ömür o ameliyat yerinin acısını çekiyorz ve mutluyum sezeryan oldum içn bebeğimden Bi iz taşıyorum bedenimde ;)
+1 oy
(413 puan) tarafından
Bi kaşık suda boğasım gelir böyle insanları gerzeklalillar ya bende, sezeryanla oldum 
(508 puan) tarafından
Ana değilsin tatlım:D
(413 puan) tarafından
Aşağıdan çıkaran yine ana olamayan çok gördüm ben çokk
(508 puan) tarafından
Evet bende çok gördüm ama işte gelde bunu anlat beyinsizlere
0 oy
(179 puan) tarafından
Çok iyi demişsin. Çok bencil insanlar var 
(508 puan) tarafından
Bende içinden öyle dedim bencil pislik şişman dedim :D
(7,208 puan) tarafından
Kilosu ne alaka
(508 puan) tarafından
Ironi yaptim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Normal doğum yaptım ben ama yazmak istedim. Ne kadar ilkel bir dusunce sekli yaa. Normal dogurup analık yapmayı beceremeyen de var o ne olacakmış. 
(508 puan) tarafından
Atanlara satanlara laf yok lütfen:D
(7,118 puan) tarafından
Onlar heralde mükemmel anne oluyorlar.
(508 puan) tarafından
Tabiki sonuçta normal doğurdu
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Agza bak agzaaa mal beyinli tamam o sanciyi cekmiyodur belki ama sonuçta buyuyene kadar herşeyde annesi oluyo yaninda bos bos konuşmuş hic takilma
(508 puan) tarafından
Aman yok kız ne takılacak sanki 9 ay o taşıdı:D
0 oy
(505 puan) tarafından
Aa smdi bn anne deilimde yoksa o diyen kisimi benim cocigmun ansiymis..not annelik dogurmak deildir deseydin cnm
(508 puan) tarafından
Hepimizin çocuğunun anası o lütfen
(505 puan) tarafından
Ahahajhjajajja  :)
0 oy
tarafından
Normal doğum yaptım 3 suni sancıyla doğum yaptım hastaneyi inlettim en son bayıldım ve bunu 4 saat kadar yaşadım dikişim 45 dakika sürdü 10 ay önce doğum yaptım ağrım sızım hepsi geçti annem 30 yıl önce sezeryan yaptı ve hala daha ağrısını hisseder benim yaşadığım 40 günlük ağrı mı annemin yaşadıpı 30 senelik ağrı mı tabikide anneminki kıyaslamanın doğru olduğunu düşünmüyorum ne anneler var o acıyı çekip hastanede bırakıp bebeği çıkan 
(508 puan) tarafından
Evet çok haklısın rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin canım benim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Acı çekerek anne olunuyorsa biz de çekiyoruz o acıyı sonradan da olsa. Ömür boyu düzgün ahlaklı iyi yetistirebilmek önemli olan anca konuşsunlar 
(508 puan) tarafından
Işte ahlaksız olan kendisi ama onun anası ana biz değiliz
0 oy
tarafından
Ben normal doğurdum ana mi oldum hayır ben normal doğum doğurmak istediğim için doğurdum. 

Sancımı çektim ama bunu anne olmak için değil rabbim böyle uygun gördüğü için çektim eğer sağlıkla ilgili bebekle sıkıntı olsa sezeryanda olurdum kimse analığı sorgulamaz  

Ama sancı cekmeyen prenses dogum yapan yada acı esigi düşük olanlarda var hiç şancı çekmeden doğuran önemli olan doğurmak değil büyütmek .

Allah o kadını ıslah etsin
(508 puan) tarafından
Amon inşallah oda hamile şu an çok merak ediyorum ben normal doğururum diyor kendisi prof çünkü
tarafından
Canım her insanın kendi tercihi birşey diyemezsin boşver
(508 puan) tarafından
Aynen öyle tabiki
0 oy
(92 puan) tarafından
Böyle bir cevap vererek ondan farkın kalmamış ki canım.İnsanlar hata yapabilir yanlış düşünebilir tıpkı seninde o bayanın gerçekten neler yaşadığını bilmeden katil demen gibi.Yanlışa yanlışlıkla cevap değil doğruyu tatlı tatlı anlatarak yaklaşabilirsin
(508 puan) tarafından
O tatlıdan anlamaz görsen anlardın
0 oy
(833 puan) tarafından
Hahaaa ana degilim oyuzden 5 gun hastanedee sancı cektimm :) .
(508 puan) tarafından
Ana olmayanlar kervanı:D
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Anayım ben ana diye bağırasım geldi :D

Annelik iç güdüsü kız bebeklerine doğdukları andan itibaren var olan bir duyguymuş. O yüzden kız çocukları bebeklerle oynarken onları sallar uyutur ve beslermiş. Ve ben bunu daha yeni öğrendim :)

Ah ah işte o duyguyu acı çekmek sananlar yok mu ne diyeyim kınamak da istemiyorum 
(508 puan) tarafından
Evet bende şu an öğrendim tisikirlir:D aman kınama
0 oy
(2,241 puan) tarafından
oyle bir ana oldum ki sezeryan sonrasi on kati normal dogum sancisi cektim . o beyin yoksunu kisiler varya onların topunu ............agrin olmasa da olsa da en zor dogumu da yapsan en kolayini da hepimiz anayiz hemde dibine kadar 
(508 puan) tarafından
Yok onlar ana biz degilik:D
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Haberler de izledik daha 2 hafta oluyor kadın kendi kendine doğurmuş soğukta çöpün kenarına bırakmış peki biz gözümüzden sakiniyoruZ şimdi o mu ana olmuş biz mi Allah akıl fikir versin geri kafalılar 
(508 puan) tarafından
Amin Inşallah zeka önemli tabi olmayınca olmuyor
0 oy
tarafından

Bende degil misim haberim oldu :Dsen oyle diyince ne dedi

(508 puan) tarafından
Bozuldu diyecek laf kalmadı:D haberin olsun yani ona göre davran :D
0 oy
tarafından
Şöyle konuşanların agzina carpasim geliyo ya  40imiz cikti ama hala sezeryan dikislerim agriyo valla ağrıysa ağrının alasini cekiyoruz bnce
(508 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim analık çok başka bisey kendisi de hamile bakalım nasıl doğuracak:D
tarafından
Gor bak sezeryan olmazsa noluyim:D
(508 puan) tarafından
Olsunda onun beynini yiyim ana değilsin ana değilsin diye rüyalarına gireyim
tarafından
Hahahhahayy kabusu olucam diyosun :D
(508 puan) tarafından
Tabiii az bile :D
0 oy
(119,499 puan) tarafından
Normal dogurdum ama boyle dusunceli insanlara gicik oluyom
(508 puan) tarafından
Dengesizler çünkü

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
14 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
9 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Prensesimmin annesi (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,705 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...