0 oy
1,092 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından

Tanıdığım kızlar buranın artık bilmem.birseyi çıkmış yenilere kalsın :) güldük eğlendik hakkınızı helal edin sorular sordum kardeşim bacım gibi davrandınız hep sizi seviyorum kendinize iyi davranın <3 

26 Cevaplar

+15 oy
tarafından
Yeniler eskiler diye ayırt etmeniz çok itici olyo gruplaşma var gibi sevmiyorum böyle denlnce .....
-Reklam-
+14 oy
tarafından
Şurayı umursadiginiz kadar evinizi kocanızı umursasaydiniz şuan mükemmel bi evliliginiz vardı 
(530 puan) tarafından
Bir çok kişinin yazmak istediğini yazmışsın canım :)
(3,901 puan) tarafından
Normal hayatta demk ki arkadaşları yok belli ki burayı cok takiyolar..eskiler yeniler muhabbeti bitmedi gitti zatn..
(9,651 puan) tarafından
Neden böyle düşünüyosun ki.. umursasin yada umursamasın burayı gidiyo ve helâlleşiyo.. insanın selam verdiği kişiyle bile helâlleşmesi lazım..  bak burada birbirimizinde sorularimizla zamanını alıyoruz hakkinada girmiş olabiliriz.. bir gün buradan gitmek istesem bende helallik isterdim sanal yada reel bir şekilde hakkımız geciyo
tarafından
Ben helallik istemesine bisey demedim ki ama eskiler daha iyiydi yeniler böyle muhabbetine kızdım güzelce bende gidiyorum hakkınızı helal edin diyebilirdi yok eski tadı kalmadı eskiden kimse kalmadı muhabbeti beni sınır ediyo ida burayı çok umursadigi ve taktiğini gösteriyo ben yorum yaparken kim kimmiş die bakmam bile
(3,901 puan) tarafından
Tatlianneye katılıyorum bn de..normal bi sekilde girip helallik istememis..yok eskiler gitti yenilerle burasi degisik olms fln laflari etmeden düzgünce helallik isteyebilirdi..
+2 oy
(3,901 puan) tarafından
Normal hayatta pek arkadasiniz yok sanrm cbkü olsa burayı bu kadar önemsemezdiniz..ne eskilermis gide gide bitmedi:) gruplaşma yerine sanal alem gözüyle bakıp ona göre konusmk daha mantikli zatn..bunu yapamıyorsanz gitmeniz de daha mantikli aslnda..yolunuz acik olsun yani:)
+2 oy
(7,411 puan) tarafından

Insan gidiyosada guzel gitmeli. Bende eski uyelerdenim ama yeni olmadan eski olmaz degilmi. Boyle genelleyip laf sokarak gitmek cok cirkin. Herkes kendine yakisani yapar. Yolun acik olsun. 

Ha bu arada 2 gun sonra dayanamadim diye gelirsin yani büyük la etmemek gerek. :ermm:

+1 oy
(1,396 puan) tarafından
Burayı bu kadar önemsemeyin bir zmanlar sende yeni gelmiştin sadece sohbet yeri kimse kimseyi görmüyor sadece dertlerini bebeklerle ilgili konuşuyorlar burası sanal alem gibi bişey 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Kız sen kızıl saçlı değilmisin
(501 puan) tarafından
Oyum bebegim
(1,699 puan) tarafından
Tanıyorum seni bende eskiyim kim ne yaptı acaba
0 oy
(48,668 puan) tarafından
hayirdir canim ne oldu
(501 puan) tarafından
Aman bune ya sacma sacma tavırlar almışlar
(48,668 puan) tarafından
herkesin havasi kendisinedir canim muhatap olmazsin bir daha
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Kız noldu buarada sen benim şarkı yazdığım nebahat misin 
(501 puan) tarafından
Sanırım benim :D kuzum cılkını çıkarmışlar buranin
(5,376 puan) tarafından
Renkli güzel gözlü kızıl saçlı :) aman boşver çıkarsınlar sen niye gidiyon gitme :)
(501 puan) tarafından
Yok ya burda durursam katil falan olur mazallah çocuğum anasız kalır djjd
0 oy
tarafından

Dur gitme önce buranın neyi çıkmış onu söyle bak meraktan çatlarım yoksağğğ:P

0 oy
tarafından
Burayı ne kadar önemsiyoruz gardaş sanal alemm yahu
(501 puan) tarafından
Önemsemiyoruz arkadaş çok saçma kişilerle dolmuş burası kesinlikle böyle biryer değildi
tarafından
Kız kanki olcaz bak sfsfsfs
tarafından
Kız oluruz hoş ne olcek zaten aynı yerde ysiyoz;D
tarafından
Nebahat # kız napak gelen gideni alırken bize sormuyorlar bosversene
tarafından
Ahahah vallahi yaaaa :))
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Gidenlere söyleyin gelenler fenaaâaa:D şaka bir yana allaha emanet ol 

0 oy
tarafından
Kim ne dedi kuzum
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kiz sen eskilerden nebahat degil misin mavi gozlu kizil sacli zayif esiyle sorunlaei olan
0 oy
tarafından
Noldu kine yine
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Sen şu güzel olan kızıl saçlı rengli gözlü taş gibi hatun olansın sanrsm ama gidme be aman ağzı olan konusyo yav he de geç 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Bu kadar niye kafana takıyorsun anlamıyorum neti kapatınca bitiyor herşey 
0 oy
(119,307 puan) tarafından
amaan bi nsj içinmi aşkooo
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Helal olsun<3dikkat et

0 oy
tarafından

Ne günahımız varki bizim yeniler yeniler diye fişlediniz . Hepimizin  karakteri başka,  görüşü,  duruşu, yaklaşımı. Bu yüzden herkes herkesle anlaşamıyor , fikir ayrimina düşüyoruz  ama fişlemek neden anliyamadim . Sevmek zorunda değiliz ama kişisel alan sınırlarına dokunulmadigi sürece herkes birbirine saygısını korumalı. 

Yolunuz açik olsun , yeniyim bende fişleyin hadi :)
0 oy
(783 puan) tarafından

Eskiden sende yeniydin kız. Noldu kim ne etti sana ponçik kalbin kırılmış :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 173 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 291 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 289 göst.
8 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 411 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 06ogluna_asik (1,037 puan) tarafından soruldu

379,725 soru

11,367,039 cevap

34,849 kullanıcı

...