0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar annemin dayısı koronadan vefat etmiş Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah diyorum öncelikle şimdi sabah annemle kavga ettik neymiş dayımın evine gidcekemis baş sağlığı için orda toplanılıyormjs kız kardeşim aradı abla ben ikna edemiyorum gitme diye sne söyle bisey neyse aradım görüntülu hıçkıra hıçkıra ağlıyordu anne eğer o eve cenazeye gidersen mart nisan ayına kadar ne sne gel ne ben geleyim mümkünse görüşmeyelim dedim bana küstü şimdi kızlar annem açısından ne yaptığını bilmiyor ağlıyor yaptığı bisey yok kuran oku dedim gözünu açamıyor ağlamaktan kizdim bende babam geldi ben goturuyum dedi ama dedi eve gelmeyeceksin dedi annengilde kal dedi neyse eğer eve gelirsen karantina uygularım dedi ne mutfağa ne başka Bi yere girmeyeceksin dedi sonunda ikna ettik herkes cenaze evinde toplanmış babamda artık arabada gideriz cenazesini arabada görürsün dedi indirmem aşağı dedi iyice ağladı inse nolacak sanki dedim babama annem bana küstü sizce haksız mıyım ben şu virüs ortamında cenazeye gitmek doğru bir şey mi

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herkes kendi açısından düşünüyor ama kardeşim ölse gözüm korona falan görmez giderdim ben. Kimseyle samimî olmazdım tabi ama kardeşimi son kez görmek isterdim 
(890 puan) tarafından
Kardeşi değil anneisnin dayisiymis
tarafından
He ben kizin kendi dayısı sandım
tarafından
Yok cnaim annemin dayisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence çok haklısın hadi kendide virüs kapat ölürse allah korusun arkasından ölen dayısı mi yanar cenaze evindekiler mı yanar herkes karantinada olur bir alanın kulu cenazesini kaldıramaz olan evlatlarına olur azıcık bunu düşünde zaten küsmez sana haklisin yavrum der biraz acısı geçince anlar seni de merak etme gitmemesi en iyisi 
tarafından
Aklı başında olunca anlar beni demi
tarafından
Anlar canım merak etme üzüntüden doğru dusunemiyordur şimdi
0 oy
(48,668 puan) tarafından
basinizaagolsun canim şimdi annene laf sokarlar herkes geldi sen gelmedin diye onuda dusujuyodur o
tarafından
Allah razı olsun canım kim ne derse desin dedim tezlerini aradım baş sağlığı diledim annemi gönderemiyorum haberiniz olsun dedim babamın godnermedigi laf olur da benden bisey laf olmaz
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Geçen ay arkadaşım Bi akrabası norma vefat etmiş cenazesine gitmşler akıl yokki millette hepsi covid olmuş şimdiki aklım olsa asla çıkmam evden diyor 
tarafından
Al. İşte bak corona hepimizi yedi bitirdi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kesinlikle çok  haklısın  canım  birde koronodan ölmüş başınız  sağolsun 
tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kesinlikle haklısın bu pandeminin şakası yok saniyede bedenine giriyor annenin acısı olduğu için alınmıştır kendisine geldiği zaman senin haklı olduğunu anlayacaktır.. Bende annemi göndermiyorum o tarz yerlere gidilmemesi gerekiyor ama insanlar hastalığın ciddiyetini anlamıyor anladıklarındada çok geç oluyor.. yani cenaze, düğün bu tarz yerlere gitmem ararım kusura bakmayın pandemiden dolayı gelemiyoruz diyorum..
tarafından
Bende aradim baş sağlığı diledim annemi gönderemiyorum dedim
tarafından
Doğru olanı yapmışsın
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin, annene de kizma , kardesini kaybetmis su anda virus dusunemiyordur 
tarafından
Kardeşi değil canim ananemin kardeşi dayısı olur
(3,860 puan) tarafından
ay pardon ben senin dayin zannettim
0 oy
tarafından
Sende yarasına tuz basmışsın başka şekilde diye bilirdin kardeşi ölmüş sonuçta. Kendini riske atmasın corona taziyesi oldu herkes virüs olmuştu evin içinde sadece aileler vardı gitmesin bence 
tarafından
Kardeşi değil canim ananemin kardeşi dayısı olur
0 oy
(61 puan) tarafından
Yaklastirmiyolarki zaten boşuna gitmiş olur . Bizimde 2 akraba vefat etti çocuklarını bile yaklastirmamislar . Belediye ekipleri gelip defnedip gidiyorlar . Diğerleri geride kalıyor.  Geride olanlar bile fazla kalabalık olmayacak sadece çocukları kardeşleri gibi 1.derece akrabalar oluyor. Annene söyle boşuna gitmesin yasakmış deyin
0 oy
tarafından
Anne mi ergen çocuk mu yani neden kimse durumun farkında değil. Birde dayısı  tamam sevebilirde yani çocuğun olsa anca bu kadar olur. Siz haklısınız yani. Göze aliyorsa babanın şartları gitseydi 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tövbe yarabbim annenin kardeşi dayn olsa yıksın kendini ortalığı. Belli yaştan sonra akrabalık da eskisi gibi kalmıyor duygusal açıdan. Israrla ne bileyim iyi demişsiniz ama daha iki aylık beben senin de. 
0 oy
tarafından
Annen kesinlikle gitmemeli ya ona bulaşsa ne olacak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 204 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Papatyalar (1,110 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 296 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde Alaska (789 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 299 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 232 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu

379,622 soru

11,364,118 cevap

34,841 kullanıcı

...