0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından

(763 puan) 

33+1 hamileyim kizlar kaynanam ve görümcem nişanlısının evine gidip 2 gün orda kaldılar gorumcemin kaynanası koronaymış meğerse yani hasta yatiyomus dün gece test yapmaya götürmüşler bugünde kaynanam aradi gelince sana gelcem diye bende dedim ki gelme biz geliriz annemde bende kaliyo gitme sebebimde evde hic biseyim kalmamıştı alışveriş yapmak içindi onlarin marketi var yazdıriyo hani tamam dedi neyse biz oraya gittik annemle oturduk falan sonra döndü dedi ki görümcem kaynanam ateşli yatıyordu gece hastaneye götürdüler kovit testi yaptilar dedi ben şok oldum hani telefonda hasta yatiyo dediler ama evde temizlik var iş yapmamak için yatiyo gibisine dediler bana ateşli kovit testi yaptırmaya gitti deseler hic gider miydim ya da kabul eder mıydım akşam kaynanam aradi kaynanası pozitif cikti diye ben cinlendim yani gittik test yaptırmaya dedi karantinaya almışlar dedi dedim sizin adınızı niye vermemişler adam vermemiş dedi böyle bisey yok ya bide gebelik sekerim var sonra dedim gidip test versen nolcak 2 3 gün sonrada hastalanabilirsin dedim bisey olmaz diyo sonra aramis diyo kronik hastalığın yoksa korkma diyo dedim bende dalga mi geciyosunuz hamileyim farkında mısın dedim bisey olmaz diyo ordan geldiğimden beri boğazım bi tuhaf pskolojik falan değil çünkü öğrenmeden öncede böyleydi ordan geldikten sonra çok korkuyorum şimdi kovit olanlar belirtiler nedir acaba ? Biraz uzun oldu hakkınızı helal edin

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemen aninda belirti vermez ki canm 2 gunde verir ancak 
(255 puan) tarafından
28 yaşında
(833 puan) tarafından
Bosanali 4.5 ay oldu bide nisanlaniyo hay massaallahhh ne acelesi varmiş bukadar .saglikli dusunemiyor bence gorumcen
(255 puan) tarafından
Nisanip nisanl kalsa yine iyi salı günü nikâhı vardı iste ertelendi
(833 puan) tarafından
Evlenip mutlu olsunda sende kurtul
(255 puan) tarafından
Yaza kalmaz geleceği için sanmiyorum hic
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen kendini karantinaya al da onlar naparlarsa yapsınlar hala böyle mantıkla bakıyorlar ya deli oluyorum. 
(255 puan) tarafından
Aldim dedim zaten 14 gün görüşmeyelim dedim hala bana diyo ki 10 günden sonra bisey olmuyomuş deli ettiler beni ya
(13,202 puan) tarafından
On günü değil 5 de sen yine de 14 gün davran. 10 günü işverenler personel bulamadıkları için çıkartmış.
(255 puan) tarafından
Valla ben doguma kadar daha kimseyle gorusmucem ama kaynanam iste laf anlamayan bi insan
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kimden duyduysam kuru öksürük le başlıyor diyorlar inşallah yoktur Rabbim kaynabani böyle düşünüp hastalığı yayanlari ıslah etsin inşallah
(255 puan) tarafından
Amin canim amin inşallah kapmamışımdır
0 oy
tarafından
Kesinlikle psikoljik
(255 puan) tarafından
Ama iste öğrenmeden önce vardı bu his öğrendikten sonra olsa pskolojik diycem
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bizdede görğmcem hastalandı ama sadece beli ağrıdı özelde bi serum takıp yollamışlar kanda bişey yok diye kaynanamda kızın bişeyi yokmuş dedi sadece 3-5 dk uğrayıp eve çıktık düşün sonuç tüm bina 10 kişi pozitif olduk 3 gün sonra eşimde belirtilet baş gösterdi inşallah bulaşmamıştır ya 
(255 puan) tarafından
Insallah bu kadar düşüncesiz cahil insanlar daha görmedim hayatimda
(1,629 puan) tarafından
Evet ennn çok seni korumaları lazımdı.. normal grip gbi düşünüyorlar ama hamile için grip ateş bile çok tehlikeli sen bol bol su iç meyve ye ben emziriyırum bnde oldum 2 gün grip gbi geldi geçti ilaçsız çok kolay atlattık biz ama kaynım eltim bel ağrısından ağladılar acaba bulaştımı diye dişünüp stres yapma dediğim gbi boool sıvı bool meyve
(255 puan) tarafından
lanet gelsin zaten o gorumceme
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kulucka donemi var w ve 4 gun arasi hemen ayni gün imkansız canim belirti vermesi .ama yaptıkları cok cahilce davranış hamilesin birde ya 
(255 puan) tarafından
Insallah kapmamışımdır
(5,938 puan) tarafından
Insallah canim ınsallah opme oldu mu ?
(255 puan) tarafından
Öpme yoktu da gerizekalı geldi dibimde oturdu keske elimin tersiyle caksaydim bitane
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Dünya gözüyle bı daha asla yuzlerine bakmam öyle kaynananin gorumcenin buda sebep olur iyi olur.

Allah'ın belalar i
(255 puan) tarafından
Yok zaten daha konuşmam allah korusun bana cocuguma bisey olursa dünya kac bucak göstericem o 2 sine
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım 4 ile 7 gün arasında belirti veriyor ancak. Hemen belirti vermez vulaşsa bile. Geçmiş olsun inşallah birşey yoktur. 
(255 puan) tarafından
Insallah ya
0 oy
(492 puan) tarafından
Belli bir tarifi yok.herkes farklı geçiriyor ama.hemen belli olmaz benim temaslı birinden sonra 8. Günde belirti vermişti önce grip oluyorum sandım burnum gidiklanir gibi oldu  ertesi gün aşırı eklem ağrısı ve ateş oldu bende
(255 puan) tarafından
Insallah geçmemiştir ya
0 oy
tarafından
Ilk bi 4 gün gözlemle benim boğaz ağrısı aşırı bi halsizlik oldu bi anda mesela sabah iyiydim akşama çok kötü oldum tuvalete gitmeye halin olmuyo yani mide bulantim çok oldu durum pozitif ateşim hiç olmadı illa ateş olması gerekmiyor insanın gözü dahi ağrıyor ilk gün  
(255 puan) tarafından
Boğazımda hafif agri var
0 oy
tarafından
Ablam korona oldu. Bizde temasliydik. Bir hafta hep boğazım ağrıdi ateşim var gibi hissettim.rest yaptırdim negatif çıktı.psikojik de oluyor. Çok şükür biz de birşey çıkmadı. Ama boğazını kuru tutma su iç. bol bol portakal mandalina ye. D vitamini kullan. Sarımsakli çorba iç. 
(255 puan) tarafından
Öğrenmeden önce ağrımaya basladi
0 oy
(507 puan) tarafından
3 gün içinde belirti gösteriyormus canım şiddetli bel ve sırt ağrısı bide kuru öksürük duydum çevremden hep. İnşallah geçmemiştir kimsenin lafına bakmadan görüşmemek lazım işte pozitif olsalar da açık açık saklayan insanlar oluyor en iyisi gidip gelmemek
(255 puan) tarafından
Bu saatten sonra öyle zaten insallah geçmemiştir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 239 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde seda21k (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 271 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu