0 oy
830 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sorun hep erkek tarafı

15 Cevaplar

+2 oy
(992 puan) tarafından
Şimdi olsa şu durumda nişanlı olsan evlenir miydin ona göre karar ver
(14,017 puan) tarafından
Çok doğru dedin
-Reklam-
+1 oy
(673 puan) tarafından
Sana Tek tavsiyem hamile kalma. Barisirsan da kalma. Zaman ver. Bebek olursa düzelir derlerse de inanma. Bebek yapma. 
(99 puan) tarafından
Bence de suan bebek yapma ama balık baştan kokar derler ve eşinin herseyine de evet deme sana düğün dernek yapmamış bir oturmayida kabul etmişsin nasil olsa sen kabul edersin ben ailemle aramı acmim diye düşünüyordur.
(402 puan) tarafından
Çook doğru sakın yapma bir müddet hatta ayrı eve çık Hele ki orda sakın hamile kalma çok zor bebek olunca çok
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Evini ayırdigin zaman uzak olma şartı koy bu şekilde görüşeceğini şöyle uzak olunca git gel zor olur zaten 
0 oy
tarafından
Boşver eşin seviyorsa zaten kabul eder. Baksana şu zamana kadar neler etmişler sen yine konuşursan daha kötüsü olur 
(31 puan) tarafından
Konuşmazsam boşanıcaz. Kabul etmiyor konuşmamamı
0 oy
(99 puan) tarafından
Canim hamile değilsen ona göre düşün. sana bosan bosanma demek doğru değil bence. Ama ailesiyle ne zamana kadar kus gideceksin ne zamana kadar laf sokup kavga kıyamet devam edeceksiniz evlerde ayrılsa aileler arasında anlaşmazlık oldu mu hep esinle aranda problemler devam edecek ona göre hesaplayıp karar ver canm hakkınızda hayırlısı olsun inş.
(31 puan) tarafından
Yaptıklarını nasıl unutucam . Yüzlerine baktığımda yaşadıklarım gelicek aklıma. Hepsini unutup konuşmamı bekliyor. Ne yapıcam bilmiyorum.
(402 puan) tarafından
Benim görümcem ben evlndiğiö de bekardı bn o zmn hemen hamile kaldım eşim çalışmıyordu o zmnlar her Allahın günü evim ayrı olmasına rağmen kaynanamda kalıyorduk o görümcem bana dar ediyordu yeni evliydim eşimden çekiniyordum bişy diyemiyorum o zamanlar şimdi bile unutmuyorum olanları işte o kadar içimde ona karşı nefret var aramız şu an kötü değil ama sevmiyorum onu
0 oy
(84 puan) tarafından
Sakın bebek deneme. Lütfen. Kayınvaliden ve görümcen çok fena. Maalesef aileyle beraber de evleniyorsun. Onlar sen birleşsen bile fitne sokmaya devam edecek. Keşke mümkün olsa da başka şehir olsa. Ama aynı şehirde asla mesafe koyduramazsın. Eşin de koymak istemez. Bir yerden sonra sana dayanır yine işin ucu. Her türlü sıkıntı çekeceksin. Çünkü eşin hala suçun sende oldugunu düşünüyor. O anlamadan asla geri adım atma. Anlaması lazım. Anlamazsa da zaten geri dönmenin bir anlamı yok. Seni ikna edecegini düşünüyorlar tekrardan. Bir şey değişmeyebilir. Rabbim yardımcın olsun. Ailen arkanda ise korkma sakın. 
0 oy
(80 puan) tarafından
Hatalarını kabul edip benle konuşmalarını isterdim barışmayı düşünüyorsam. Hem hatalı olcaklar hem barışcam hemde gidip hiçbişey olmamış gb konuşcam. Yoksa nasıl olsa gidip geliyor diye istediği gb davranmalara devam ederler. Kim hatasını kabul ediyorsa konuş ama mesafeli davran. Aynı eve zaten hiç gitme ayrı iki aileyede çok yakın olmayan bir yerden tutmayı kabul etmezse barışmaya gerek yok bence
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah'ım hakkınızda hayrlisi neyse onu eylesin
0 oy
(935 puan) tarafından
Tek merak ettigim bir bekar kız nede dügn istemez ???

Bir taraftan da esinle artk yüzgöz olmşsn artk kavgalar eksilmez çnkü sen her defasında o yaşadıklarn aklına gelecek 

Tek diyecegim hayrlısı...
0 oy
tarafından
Ooof Ooof.. Bekar kızlarımız neden kıyamıyorum diyip  hiç birşey istemiyor, gelinlik istenecek o düğün yapılacak. Bunları istemediğinde zaten bişey den anladığı yok boşver diyip değersiz bakıyorlar. En baştan adımını yanlış atmışsın. Aşırı isteyip birçok şey aldırmak da doğru değil ama onu istemem bunu aldırmam ne gerek var diyip hiç birşey aldırmamak da çok sakıncalı. O evden sana huzur çıkmaz, boşan demek  kolay değil. Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
benim anlamadığım şey niye gelinlik giymedin düğün istemedin :/
(31 puan) tarafından
Durumu yoktu borçları vardı kıyamadım
0 oy
(758 puan) tarafından
varya bi hatayi ikinci kez yapma  inan ne boklarsa aynen devam edecekler esyalarin kolilenip gonderildiyse bu bile birseydir . keske ben evliligimi bitirebilsem  iyiki cocugum var  ama ... keske olmadan once cekip giyseydim.... iyi dusun karari ailene birak 
0 oy
tarafından
Sana ev mi alacak ev mi kiraliycK. Ev alacaksa uzakta olma şartı koy. Ve kibarca konuş . Aile birliği önemli de bizde  duygularıyla oyna. Herkes gider biz başbaşa kalırız de. Onun haricinde.barisirsan aynı şeyler yöne olur.
0 oy
tarafından
Arkadasim bak birini kadini.ya da erkegi aileni birak bana yonel diyerek bi kac zaman sadece yaninda tutar insan . Yani o koklerden geldigi icin o bago kpparamaz.

Sen ben gorismicem  sen gorus desen esin Kabul etse dahi bir  muddet sora seni de aielsiyle konusmaya zorlar 

Ya da ailesi onu sana karsi fisekler.  Dogu toplunlari aile baglari bakimiindan cok kuvvetli .
0 oy
tarafından
Evini anır ve bir müddet çocuk yapma

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 515 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 616 göst.
0 oy
17 cevap 587 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu