0 oy
656 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı günler dilerim hanımlar. 

Artık ben alıştım sayılır ama yinede sinir sistemim çöktü artık. 

Annem bana geldi yarım saat 40 dkk durdu beni eve götür dedi.  Şimdi anenn ne alaka diyeceksiniz. Kaynanam sağda solda.  Oğlum onu boşamak istiyor ama Büşra boşanmak istemiyor zorla oğlumu alı koyuyor diye sağda solda konuşmuş. Eşim beni dövüyor Muş eve hiç bir şey almıyormus. Ben boşanmayı kabul edeyim diye bana işkence yapıyormuş.  Kaynanamın ev sahibi. Komşuları tamamen anne tarafından akraba lar yakın kişiler kadın annemi aramış siz niye sahip çıkmıyorsunuz kıza diye anneme kızmışlar çünkü annem bana geldiğinde kolay kolay dolablarımı kontrol etmez misafir odasındaki derin dondurucu ya kadar baktı. Bende kahve yaptım döküp dedim biraz zorlayın ca anlattı şimdi eşimi aradım yeter diyede ona bağırdım. Şeytan diyor ki konuş yengenle attır onu o evden kış günü ugrassinlar ama şeytana uymak istemiyorum.  Eşimde akşama gidip konuşalım diyor gidersem orda o kadını boğarim artık zaten bilenler var ben kaynanamla mahkemeligiz olay olursa haneye tecavüz olur hakliyken haksız konuma düşerim ama inanın kaynanam yüzünden evliliğimden soğudum ama eşimi çok seviyorum oda beni seviyor buna eminim. 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşin gidip konuşsun cnm sen gitme hadsiz kadın niye böyle yaparlar gelinlere anlamıyorum
tarafından
Bensiz gitmez. Eşim cnm çünkü bilir anası onu dolduruşa getirir
tarafından
Hmm mahkemelikmissinizde o zaman arayın cnm niye sağda solda böyle konuşuyor diye önünü kesmesseniz iftiraya kadar gider
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Git konuş yüzyüze snrada ben seni Allah'a havale ediyorum Allah nasıl biliyorsa öyle yapsn de
tarafından
Bu kaçıncı saymayı unuttum cnm.artik onu gördüğümde. Allah'a havale ediyorum diyemiyorum. Sinirlerime hakim olamıyorum
tarafından
Ne bu kaynanalardan cektıgımız ya
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Bu kaynanandan ne Çektin kız. Manyak garı. Eşin gitsin konuşsun sen hiç muhatap olma 

tarafından
Ah bende bı bilsem artık evimden evliliğimden soğudum
0 oy
(120,691 puan) tarafından
Sen konusma bi tanem daha yeni hamissin sıkma cajini
tarafından
Kızdığım nokta neden yani neden 2 sene bitecek 2 ay da bir birşey le geliyor
(120,691 puan) tarafından
Mahkeme yaklasti maksat seni sinir etme
tarafından
Nereden saldıracaklarini şasirdilar
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Sadece eşin gitmeli 
tarafından
Bensiz gitmez anasına cnm
(14,166 puan) tarafından
Siz ne kadarlik evlisiniz
tarafından
2 sene bitecek cnm.
(14,166 puan) tarafından
Ee daha çok yenisiniz bende epey oldu falan sandım bu kadar kısa sürede nasıl bu hale geldiniz anlamıyorum olayları da biliyorum oysa ki
tarafından
Canım nikah günü başladılar.  Sonu gelmedi devam ediyorlar
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin inşallah 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Allah'a havale et kuzum
tarafından
2 sene bitecek hep havale ediyorum ama artık çok yoruldum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kaynanan hayalindeki evliliğinizi anlatıyor yani sağda solda
tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
Sen gitme yanına uzun bir süre de konuşma esin gitsin konussun hadsiz yaa
tarafından
Ben aylandir konuşmuyorum cnm eşimde konuşmuyor
0 oy
(258 puan) tarafından
Bak yanlış anlama ama sana ilk gebeligini öğrendiğimde de söylemiştim kaynanani falan takma diye daha yeni hamilesin sen kaynanan istediği kadar arkanda dursun eşin seni zorluyormu annemle barisicaksin diye veyada anneme gidiceksin veyada anneme hizmet ediceksin diye hayır seni zorlamıyor sen eşinle mutlu olmaya bakicaksin millete istedigi kadar konuşsun sen eşini evini düzenini herşeyini biliyorsun bu şekilde kafaya takarak sinirlenerek çocuğuna zarar verirsin bunlar degilmiydi senin kızın rahmetli oldugunda çalgı çalıp oynayan ee bu insanlardan ne bekliyorsun ?
tarafından
Sonuna kadar haklısın cnm
(258 puan) tarafından
Bence kendini bebeğini düşün gerisi boş.. eşinle de inat mutlu olmaya bak kaynanaya uyup eşine kötü davranma ona terslenme
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Tövbe yarabbim daha neler duycaz acaba artık ne kadar edepsiz lk bu ya ayıp diye bişey var hiç Allah dan da korkmuyo heralde terbiyesiz eşin arasın sende gitme oda gtmesn karımı rahat bırak bizimle uğraşma desin kadn sıyırmış iyice piskolijik sorun ları var bence iftira bile atar bole karakter de Bi insan sen dikkat et kuzum Allah yardımcın olsun inşallah ❣ 
tarafından
Onuda yaptı hırsızlık la suçladılar
Numaramı verip elin adamları ile konuşuyor dediler  daha neler neler
(1,307 puan) tarafından
Ayy Allahım evlerden ırak tövbe tövbe sen dikkat et kuzum valla berbat Bi kadın Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
tarafından
Eşin sosyal medyalariniz varsa wp falan beraber resminizi paylaşsın bı söz yazsın altına anlayan anlar madem gidemiyorsun
tarafından
Var cnm
0 oy
tarafından
Hey allahım yarabbim allah akıl dagitirken bu kadına bir şey kalmamış sanırım akıl yok vicdan desen yok merhamet hele hiç arama ne diyim ki allah ıslah etsin inşallah 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Sen gidip konuşma canım eşin konuşsun bence kaynanan kesinlikle inkar edecek ama en azından bu laflardan oğlunun haberi olduğunu bilsin. Sen hamilesin evladını düşün sakin stres yapma 
tarafından
Edecek eminim ki
(1,284 puan) tarafından
O yüzden boşver kendini sinir ettiğine değmez
0 oy
tarafından
Böyle sessiz olan gelinleri begenmezler en iyisi dövecen el üstü yaparlar ogulları evlenince kıymete biniyor sanki biz almadan önce kapıda sıra bekliyorlardı
0 oy
(11,930 puan) tarafından
Kız sen gebesin kavga falan etme

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 460 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,253 göst.
6 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 364 göst.