0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sabah post atmıştım ya hani avakadolu yastık neyse kız kardeşimle konsiyorudk babam daona ay yıldız kolye almış bak bak bnei ki dah aguzel dedi hiçte bile benimki güzel dedim babam ordan hemen dedi ki anlamı ney kolye in dedi bende eşim aldı anlamı yok dedim melek kanatlı kolye dedim meleğin kanadını resm edemezsiniz dedi sinir oldum sonra bana dedi ki piiiis haaa. ayvan da olsa takacak misin o kolyeyi dedi  eşim öyle bisey almaz takmaz taktırmaz dedim zoruma gitti ya insan Bi güle güle kullan der ya anlamı ney ben hiç sevmedim o kolyeyi diyor sinirlendim kardeşime dedim kızım ağlıyor ben kapatıyorum dedim 

8 Cevaplar

0 oy
(2,252 puan) tarafından
Çok sacma konuşmuş coj güzeldi güle güle kullan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Söylediklerinden çıkardığım kadarıyla sana takılmış sende alınganlık etmissin
tarafından
Ya alınganlık değil ndensne Bi guule güle kılan demeliydi
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ama çok tatlıydı yastikda kolye de canım takma kafana gerçekten de çok güzellerdi eminim ki sanada çok yakışacaktır ♥️☺️
0 oy
tarafından

Aman canım ne takıyorsun söylesin dursun sen beğendikten sonra kim ne derse desin kendine boşuna dert etmişsin 

0 oy
(467 puan) tarafından
Babaya sinir olmak nasıl kelime. Alinganlik yapmışsın herşeyi takmayın bu kadar. Benim babamda bazen öyle şeyler der bende aman baba bizim zamanımızda böyle şeyler var der gülerim. Baba onlar baba :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Siiiit babalara sınır olunmaz. 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Babama sinir oldum da ne demek canm onlar bizim arkamizdaki en kuvvetli dagimiz öyle dedi diye böyle birşey soylenirmi benm babam bana eşşek dese ben gülüp geçerim böyle şeyleri çok takma sen begendiysen zaten sıkıntı yok 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 833 göst.
+1 oy
30 cevap 777 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
6 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...