0 oy
897 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok pişmanım  çünkü  babamı  evlenene kadar asla anlamadım sert ama son derece de mert insandır hep iyiligimizi  düşünür  arada mesafe  saygı  vardır hepimizi çok sever  ama  o duvarları  kiripta  ona karşı şımarık bir evlat olup bir  defa  bile öpüp  sarilamadim  gelin çıkarken bile sadece elini öpebildim  sırf  elin  günün  icinde kotu olmasin diye  sarilmadim  ama çok  pişmanım  iki cocuk annesi oldum ama hala icimde ukte  kaldı hala da sarilamam ....

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarilman için geç mi kaldin ?
tarafından
Gec değil ama o mesafeyi  aşamadım  yüzüne bile bakıp sesli bile konuşamam saygıdan midir nedir hep böyle yetiştik
tarafından
Üzüldüm, yetişme tarzından kaynaklı olabilir. Ama sarılıp öpsen babanın hayır deyip kızicagini sanmam.
(54 puan) tarafından
Bende öyleydim  cok çekinirdim  hiç  oturup sohbet edemezdim. Cok sert bir yapısı  vardi babamın  hep cekinirdim ama evlendikten snra  aştım onu  simdi arakadaş  gibiyiz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Cok uzuldum 

:(

tarafından
Bende çok üzgünüm  cnm
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Neden öyle peki çok zor babaya mesafeli olmak

Şuan gurbetteyim canımdan can iki insan çok uzakta içim sizliyor özlemden. :(

tarafından
Bende uzaktayım ama yinede sarilamiyorum  konuşuruz ama cekinerek
tarafından
Kız sen burda gurbette misin kıyamam
(27,369 puan) tarafından
Evet :(  doğudan geldim angaraya
tarafından
Evet cnm malesef
0 oy
(15,311 puan) tarafından
Yanına gittiğinizde elini öperken bi güzel sarılın.şaşırır maşırır ama hoşuna gider .belki söylryemez ama içimden sevnir o da 
tarafından
Sevinir tabi ama o mesafe asilmadi
0 oy
tarafından
Baban daha hayattaysa hiç durma sarıl derim

Babam ben 7 yaşındayken öldü benle pek ilgilenmezdi sonda çok nadir görülen bir hastalığa yakalandı aylarca hastanede kaldı son kez görmeye gittiğimde beni yanına çağırdı ve gitmedim çünkü çok çekiniyordum şimdi o kadar pişmanım ki her aklıma geldiğimde içim yanar çok geç olmadan babana doya doya sarıl 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum gurbette  gelinim  bir gün hep onu  kaybetmekten  korkarım  ama yapamıyorum
tarafından
Yap hayattayken yapmalısın yoksa bu pişmanlığın on katını yaşarsın babam sağ olsa hiç durmam sarılırım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 İlerde pişman olma sağken git sarıl öp babam de iş işten geçmeden
tarafından
Bugün geldim yanlarından 1 gün kaldim arabaya binerken baktım yüzüne sarilamadim iyi geceler dedim sizede  dedi bu kadar
(6,919 puan) tarafından
Hiç beklenmedik anda kaybettim babamı. Ve çok geç kaldım  bilmedik baba sevmeyi oda evlat sevmeyi şimdiki aklım olsaydı kosup sarılır öper koklardim
0 oy
tarafından

Biz arkadaş  gibiyizdir ben 3 aylıkken annem hamile kalmış ben annem diye babamın memesini emmişim babam beni çok sever acıktım diyince gel kızım gel kıllı meme emzireyim der☺güler arkadaş gibi şakalaşırız yeri geldimi kızar ama allah razı olsun rabbim yokluğunu gostermesin:D sizde bence hala geç kalmış değilsiniz 

(45 puan) tarafından
ay cok hosuma gitti cok tatli anilar
tarafından
☺evlendim halla aynıyız☺
0 oy
tarafından

aynı çekingenliği hissederdim babam gelip gidip  omzuma dokunurdu sarılırdı annem bakardı kaş göz ederdi sarıl demek isterdi yani ben çekinirdim halbuki çok merhametliydi ama alışmamıştık  vıcık vıcık olmaya, o kadar pişmanım ki anlatamam, toprağına sarılıyorum içim yanıyor ne salakmışım elimdeyken bilemedim hiç ölmeyecek sandım doya doya dokunamadım.. Gözlerim doldu yine... Çok özledim çok 4 sene olacak şubatta . Pişmanlığın hissettirdiği acı kavuruyor :'(

0 oy
(65 puan) tarafından

Bende aynı durumdayım ona çok kızıyorum evet konuşuyoruz ediyoruz ama yeri geliyor yoldan geçen herhangi birinden farkı olmuyor benim için artık kendimi de aşamiyorum bazen ağladığım zamanlar da oldu çevremde arkadaşlarımda gördüklerimden dolayı çok farklı bişey ya büyüyosun o var ama yok :ermm:

0 oy
tarafından
Tek başına yakala, duygusal gir konuşmaya, damarına bas, ağla.. belki o dayanamaz sarılır. İlerde keşke dememek için sarıl
0 oy
(13,887 puan) tarafından

ilerde daha fazla pişman olursun canm bidahaki buluşmanızda sarıl babanında çok hoşuna gider emin ol

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bende böyle yetiştirildim seni çok iyi anlıyorum 24 yaşındayım bir gün oturup rahatca sohbet etmişligim yok. Evlenene kadar sanıyordum ki bütün babalar öyle. Ama kayınpederimi görüyorum kızları ona aşkım bitanem diyor karşılıklı halay çekiyorlar oynuyorlar güzelce sohbet ediyorlar gerçekten kıskanıyorum 
0 oy
tarafından
Cook iyi anlıyorum seni canım 
0 oy
tarafından
Bende hiç sarilmadim canim. Sanırım böyle olursa daha ciddiye aliriz diye düşünüyor. benden küçük kardeşim var onunla gayet samimi.. işe yaramadığını anlamış olmalı..
0 oy
(325 puan) tarafından
Bnde babami cok seviyorum herzaman destek olur bize senin yasadaklarinin aynisi bende hic sarilamadim o mesafe hep var nedem var bilmiykrum
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Biliyor musun yemin ederim aynıyız ben çok ağlarım bunun için kuran çarpsın beni tarif etmişsin
0 oy
(45 puan) tarafından
inanir misiniz ben de esime karsi oyleyim cekingenim evde de babama oyleydim annemle oldugum gibi olamadim rahat davranamadm simdi de ayni seyi esimle yasiyorum bence bu kisiyle de ilgili sanirm benm erkeklere karsi yapim boyle cekiniyorm galiba.iyizden kimseye suc bulmuyorm ne babama ne esime. ama keske zinxirlerimi kirip ben de istedgm gibi sarilabilsem sevdigimi soyleyebilsem
0 oy
(3,794 puan) tarafından

Bende öyleyim ya. :(.. ben ufakken hatırlıyorum babam öpüp severdi kucağına alırdı hobbala yapardı dün gibi gözümün önünde annemde severdi öpüp sarılırdı. Benim hoşuma gitmiyordu nedense ben karşılık  vermedim ufakken hâlâ da öyleyim. 

0 oy
tarafından
Bende babamla sakalasir gukusuruz ama böyle istediğim gibi sarilamam opemem öyle alistirmadilar küçükten demekki
0 oy
tarafından
Canım bence geç değil git yapmak istediğin herşeyi yap ben yapmak isterim ama yapamıyorum çünkü babam hayatta değil daha 20 yaşındayım evlendim 1.5 ay sonra babam vefat etti :(

İlgili sorular

+1 oy
52 cevap 1,802 göst.
0 oy
14 cevap 609 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 392 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif21 (2,573 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,031 göst.
6 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Sev (370 puan) tarafından soruldu