0 oy
1,158 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle 1 sene önce evlendik severek beğenerek evlendim kilosunu yaşını hiç sorun ertmedim o zaman tabi 90 kiloydu sürekli alıp veriyodu ben 23 yaşındayım kilom 53 eşim 35 yaşında boyu 160 kilosu 110 evlenmeden önce hiç sorun etmiyodum kesinlikle ama şimdi öyle bi hal aldı ki kendime bakıyorum ona bakıyorum çok kötü görüyorum çok dedim ona kilo ver diye ama veremiyo bende evlendiğime çok pişman oldum başka bi özel sorunumda var ilişkiden kesinlikle zevk almiyorum baştan beri böyleydi ilkten ilişkiden korktum 4 gün yapamadık daha sonra zamanla olur dedim sonra hamile oldum o zmaan korktum bebeğe bisey olur diye şimdi 4 aylık oğlum var ve benim resmen cinsel hayatım yok eşim benim için herşeyi yapıyo diyorumki kendime neden evlendimki o zaman ben akıl edemedim hiç biseyi ne yapmam gerekiyo esimlede çok çok iyi anlaşamıyoruz iki farklı insan gibiyiz ne yapmam gerekiyo 

28 Cevaplar

+9 oy
(10,886 puan) tarafından
Eşin sana kilo aldın dogum dan senden zevk almıyorum dese ne hissedersin? Seviyorsa sadıksa evine bakıyorsa gerisini aramak niye? Yakısıklı fit olup her gece altına Baska karı alsa seni dovse cocuguna sana bakmasa daha mı ıyı
(10,886 puan) tarafından
Sonuc ne oldu uzulup ozur diledi mi hayır benim kanım zehirlendi gene bana zarar oldu
tarafından
Ah ah :( sonunu ardini düşünmüyorlar çoğu zaman özür mözürde yok olan hep bize oluyor:(
(10,886 puan) tarafından
Neyse ne diyim ne yapayım Kı canım. Ama insanın ıcı oyle bir yanıyor ki
tarafından
Ah ah :( Rabbim akıl fikir vicdan versin kuzum . Sanada sabır.  Geçmez gönül kırgınlığı  ..
(4,961 puan) tarafından
Bazıları kaşiniyo gercekten
-Reklam-
+6 oy
(6,203 puan) tarafından
Ten uyuşmazlığı olabilir bunu bilmeyen cahil kesim sadece kiloya takılmış.Evliligi sonlandırmak için aldatma ya da şiddet gerekmiyor.Bir kişi mutsuzsa dul hayatı gibi evlilik yaşıyorsa zaten o evlilik bitmiştir.Herkes hatalar yapar ama senin sorunun sadece kilo değil.Acik açık anlasamiyoruz farklı kişilerin demişsin ***** olsa anlar ne anlatmaya çalıştığını.
(391 puan) tarafından
Kesinlikle size katılıyorum herkes kilodan nolcak sen de alabilirsin dövmüyorsa katlan falan yazmış. Kadın mutsuz yani. Tek problem erken çocuk kararı alınmış. Bir insan da zaten kilo vermeye çalışır  hem sağlığı için hem de partnerine iyi görünmek için. Bu mutsuzluğa beni dövmüyor aldatmıyor diye bir ömür katlanılmaz ki.
(6,203 puan) tarafından
Kilo alınıp geri verilir ama ömür boyu neden mutsuz yaşayıp,hayatını kararttı bende bu düşünceyi anlamiyorum
(391 puan) tarafından
Maalesef toplumda şu algı olduğu için insanlar mutsuz evliliklerini sürdürüyor. İhanet ve şiddet yoksa Allahtan belanı mı istiyorsun otur oturduğun yerde algısı.
+3 oy
(848 puan) tarafından
Ya Yorumları okudum 1 2 kişi dışında herkes Bencilce davranmış tamam milletin kocası dövüyor aldatıyır bilmem ne ediyor Da kadın Elin daha büyük dertleri var diye kendi mutsuzluğunu dile getiremesinmi . Ten uyumunuz yoktur ve belliki arzu istek duymuyorsun eşine bu evlilikte büyük hemde çok büyük sorun. Sorunun kilo olduğunu düşünüyorsan eşine diyetisyene görünmesini güzel bi dille anlat Ve kilo vermesi için onu teşvik et. Ama sorun kilo değil Enerjimiz uyuşmuyor Isınamıyorum diyosan Daha büyük sorunlara yol açmadan bitirin evliliği Çünkü sen adamı istemeyip ilişkiden kaçtıkça senin isteksizliğini farkedip oda Farklı kötü şeylere yönelebilir. 
(848 puan) tarafından
rabia sana tavsiyem oturup olgunlukla eşinle konuşman. Ha diyorsan yok bu düdük ne anlar olgunluktan geçiştiriyor ozamanda kadın kendini dizginlemeli ve isteksiz görünmeli aynı şekil eşini reddetmeli ve eş bi süre sonra sık sık teklif edecektir o zamanda sadece kendi istediğinde kabul ediyormuş gibi görünüp eşine eşinin yaptığını yapmalı. Kısaca EMPATİ yapmaya zorlamalı.
tarafından
4 senelik evliyim 4 senedir her gun bikip usanmadan konustum ama hep ayni  ama dedigini yapicam
(848 puan) tarafından
Denemekten ne çıkar Dene bakalım İnşallah sorununa çözüm olur . Olmadı Yiyeceğine Azdırıcı damla koy kökten çözüm :D
tarafından
Etkili bi damla bulamadim aslinda
(848 puan) tarafından
Deneyerek bulursun Yorumlarına bakıp ak
+1 oy
tarafından

Bence eşin kılo aldı diye bahane üretiyorsun bile isteye almışsın şimdi ne değişti.  Bence bazen saçmalıyorsunuz.  İnsanın başına herşey gelebilir. 3 gün sonra senin şismeyecegin ne malum.   

tarafından
Ayhahhaha kuzum ya bayıldım yorumuna
tarafından
Hamilelikte onca kilo alıyoruz adamlarda bizden soğusun o zaman :)
tarafından
Öyle ama cnm az sonra ya garantimiz varmı eşimle tanıştığım da M beden kadındim. Bi beyin ameliyatı oldum şimdi xl takılıyorum.  Yani sokaktaki bi insandanda bahsetmiyor. Eşi hayat arkadaşı
tarafından
Buket. Valla doğru. Yoksa her hamile kalan boşanmaya gider
tarafından
Aynen öyle ya zaten fiziki görünümü için soğudum  vs bana saçma  geliyo bi insani  seveceksen yüreğini vicdanini vs seviceksin . Fizik bu kilo alinirda verilirde o zaman yaşlanınca hepimiz boşanalım tobe tobe öyle şeymi olur :)
+1 oy
(84 puan) tarafından
Yargılanmaması gereken bir konu. Cinsel hayat kadın için de önemli her ne kadar bizler bastırsak da. Ten uyumsuzluğu sogukluk bunlar ciddi mesele. Ancak çözüm arayabilirsiniz. Eşin sana bunu dese muhtemelen sen de çok kötü olurdun ama çözüm arıyor insanlar çıkmazdan çıkabilmek için. Lütfen insanları yadırgamayın. Burada ego tatmin etmeye gelenleri pohpohluyorsunuz sorunu var yardım istiyor onları da linçliyorsunuz ne biçim düşünceniz var ya 
(6,203 puan) tarafından
Şükür aklı başında bir yorum.Herkes kiloya takılmış da kadının derdi kilo degil
(48,668 puan) tarafından
derdi kilo degilse vurgulayarak kilodan bahsetmeseydi anlasamiyoruz deseydi kisaca
(84 puan) tarafından
Kilo da olabilir. Kilodan kaynaklı cinsel sıkıntılar da var o da olabilir. Hiçbir şey olmasa kilo sebep olabilir. Bu durumda saglıklı yönlendirmek, tavsiye vermek yerine linç etmek nedir yav.
+1 oy
(1,037 puan) tarafından
Herkes bu sorun mu demıs ama sorun bence. Esını ikna edip ıyı bir diyetisyene goturme gerekiyor. Esını begenmen onu seni begenmen onemlı. Tamm kalbini yuregını sevmen gerekiyor. Ama kiloda onemlı..Aslında en onemlı sorunun tamamen kopmussunız. Oturup konusmanız, Bı aile danısmanıyla gorusmenız gerekiyor. Ayrılmak ııcn sadece şiddet gerekmıo. İki insan uyusmuosa da cocuk ıcın Bı omur gecmıo

. Her ikimizinde mutlu olması gerekiyor. Erkek kadar kadın ıcınde cınsel hayat önemli. Yasadıkların gozardı edilecek problemler  deıl. Cozum bulmanız gerekiyor. Ama hadı bosanalım deıl cozulebılebilırler bence 
0 oy
(916 puan) tarafından
Yavrunuz da varmış bence konusmayi deneyin eşinizle cozemezseniz profesyonel yardım alın birlikte . Eşinizi de diyetisyene gitmeye ikna etmeye çalışin
0 oy
tarafından
Benimkide çok zayıf diye kızıyorum, bence kilosu için sen eşine böyle davranıyor olabilirsin canım
tarafından
Artı veremiyorum. Dolmuş bolca artı
(21 puan) tarafından
Nerden artı veriliyor
tarafından
Cnm senin puanın 18   100  oldumu verebilirsiniz
(21 puan) tarafından
Hiiiii bende diyorum neden yokk teşekkür ederim canım Cahillik başa bela
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bir kadın doğuma git bakalım sorun tam ne anlayamadım ama 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun evinize birlik beraberlik versin...
0 oy
tarafından

Benim eşimde 35 yaşında 175 boyunda ben ise 30 yaşındayım ve evlendiğimde zayıfddı şimdi ise 105 kg ben ise 55 ya var ya yok halen onu ilk günkü gibi çok seviyorum aşığım eşime karşı hiç değişmedi hislerim düşüncen çok yanlış eşin sana dese kilo ver diye hoş olur mu sende demee bence birdaha gülünü seven dikenine katlanır bana göre üstelik çok yenisiniz daha evlilik konusunda ilerleyen zamanlarda nolcak peki böyle 

tarafından
Amin canım bu arada bebişlerin ikizmi
tarafından
Şuan için öyle görünüyor. 2 hafta sonra tekrar bakalım dedi doktor. O zaman netleşecek
tarafından
Ayyy hadi bakalım Rabbim İKİ tane evlat verdi sana inşallah dileğim bu yönde ben eski bir kullanıcıyım aslında seni çok iyi biliyorum böşraa bakk Rabbim gördü seni kalbini hadi bakalım güzel haberlerle gel,
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️.  Rabbim 2 tane aldı 2 tane verdi alan rabbim veren rabbim
tarafından
Öyle tabikide ❤️❤️
0 oy
tarafından
Benum esimde 107 kilo 174 boyu ilk evlendigimizde kasli baklavaliydi simdi göbekli keltos ♥️ ama bu sorun değil ona gelene kadar farkli sorunlarımız var eşimle ama yinede düzelmesini istiyorum seviyorum çünkü bence gorsel olarak artik begenmiosun esini o yüzden de böyle hissediyo olabilirsin bence diyetisyen yardimi alabilirsiniz severek evlendiysen bu nedenlerden evlilik bitmez inan bakk ben esimi cok cok cok seviodum.. cinsellik olmasa da hep onunla olurdum o kadar seviyodum suan sadece seviyorum.. 

Ama yinede cinsellik olmasa da mutlu huzurluysak olur yani cozebilirseniz diger sorunlarınızı kurtulma sansi varsa diyetisyen olayiyla evliliginiz rayina girer diye düşünüyorum hakkinda hayirlisi olsun
0 oy
(783 puan) tarafından
Bence çok yanlış düşünüyorsun. Allah esirgesin sana bisey olsa ele ayağa düşsen bu adam sana bakmazmi yada doğumdan sonra çok kilo alsaydin adam seni beğenmez mıydı. Oturun halinize sukredin o kadar arsiz uçkuruna düşkün evli adamlar var. Böyle saçma sapan şeyleri en büyük dertmis gibi görmeyin 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Bunu en başta düşünücektin ki kilolu diye bu şekilde düşünmen yanlış insan kusurlarıyla sever evlenir kusurunu görmez karşıdakinin aşılmıcak sorunlar değil bunlar sen kafana takmıssın bunu hep buna yoğunlaşıyorsun bunlar basit sorunlar nice insanlar var ki senin istemediğin şeylere şükredicek bence biraz empati yap
0 oy
(5,874 puan) tarafından
Bence zayıflaması için eşine destek ol kuzum aklına boşanmayı falan getirme böyle bi Sebepten dolayı. Huyu suyu iyi ise sizi kimseye muhtac etmiyorsa ne mutlu sana gerisi hallolur dert etme 
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Ben 160 boy 93 kgyum esim 178 63 kg. Ben olem o zaman :D:D bence senin başka sıkıntın var kilo bahane ediyorsun. Herkes zayıf olmak zorunda veya uzun boylu olmak zorunda değil. 

tarafından
Bendemi ölem. Pilates topum
(2,447 puan) tarafından
Valla olek biz Büşraci :D bizde isteriz zayıf olalım ama sağlık şartları müsaade etmiyor işte. Dıştan bakınca herkes fikir sahibi tabi
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Demekki dış görünüş önemli senin için 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kalbi güzelse tipi çok da önemli olmamalı.Benok yakışıklı olup huyu suyu daha kötü insanlar tanıyorum.Rşleri hiç mutlu değil
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bu adam evlenmeden öncede kiloluymus zaten şuan problem ne begenmediysen neden evlendin saçma 
tarafından
Işte evlenirken zaten böyle düşünmedim herşey doğumdan sonra gerçekleşti kendisi diyodu kiloluyum yanına gelmek istemiyorum diye ben görmüyodum kilosunu bu cinsel acıdanda her türlü etkiliyo evlenirken o kadar mantıklı düşünemiyosun
(3,729 puan) tarafından
Demekki eşini yeterince sevmiyorsun. Benim eşim evlenirken 85 kiloydu bir ara 110 kiloya kadar çıktı ama bana hiç kilolu gelmiyordu. Hatta eşim diyordu çok kilo aldım diye. Sonra kendi istedi 90 kiloya düştü. Ama benim için farkeden birşey yok ben onu her haliyle seviyorum hatta ilk tanistigimizda 76 kiloydu benim.icin önemli olan kalbi sonuçta bende iki çocuk doğurdum evlendigim zamanki fiziğimde değilim eşim beni begenmese çok üzülürdüm
tarafından
Işte kimi insan sorun edebiliyo herkez bir değil böyle düşünmekte benim elimde değil
(3,729 puan) tarafından
Eğer durumun psikolojikse yardım alacaksın ya eşini ikna edeceksin kilo vermeye yada bosayacaksin başka çare yok biz burda sana ne desek boş çünkü
0 oy
tarafından
Madem  düşünecektin niye evlendin
tarafından
Nerden bilebilirim düsünecegimi ?
Sen bilebiliyomusun seneye ne düşünceğini  saçma sapan yorum yapmayın ben düsümcegimi bilsem zaten evlenmezdim artı lohusa depresyonunu atlatamadim çözüm yolu arıyorum.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 264 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hilay (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Fdmdn (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 762 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde ZeynepDeniz94 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,330 göst.