0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Ne bime ne a101 e girmenin mümkünatı yok şoka zorla girdim 2 dk da tuvalet kağıdı yumuşatıcı alıp koşarak çıktım bu millet gerçekten kıtlıktan çıkmış allah gözlerini doyursun öyle bir doldurmuşlar market arabalarını sanki 5 ay yasak var heryer açık neyin telaşı bu anlamıyorum, yasak yokken heryer bomboş oluyordu psikolojik olarak mı insanlar bu kadar aç gözlülük yapıyor anlamış değilim, adım atacak yer yok kapıdan bakıp bakıp kaçtım kasalarda herkes dip dibe şaka gibiler gerçekten. 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sana birşey söyleyeyim yıllar oldu marketin yolunu unuttum hiç çıkmıyorum eşim hızlı bi şekilde ne alınacaksa alıp geliyor belki yola çıksam yürüyemem yolda yürümeyide unutmuş olabilirim 
(25,224 puan) tarafından
Valla bnde çıktıgıma pişman oldm
-Reklam-
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kızz tuvalet kağıdını bana mı aldın :)) 

Bence psikolojikmen böyle yapıyorlar. Normalde kalabalık olmazdı. Bir güncükten bir şey olmaz yaa neden böylr yapıyorlarsa. Abartıyorlar bence
(25,224 puan) tarafından
Aynen valla cnm bölüşelim tuvalet kağıdını :D
(3,136 puan) tarafından
Tamam kızz bölüşelim :))
0 oy
tarafından

İnsanlar çok değişik bizimde kapının önüne çıkıp oturuyorlar birde bana tavır alıyorlar kızı asaga indirmedigim için yanlarına oturup konusmadihim için :(

(25,224 puan) tarafından
Aman alınırsa alınsın lar ya
0 oy
tarafından

Ben künefe için gittim bime gittiğime pişman oldum harbedemi var di

(25,224 puan) tarafından
Resmen izdiham
0 oy
(119,598 puan) tarafından
Ömeri kime biraktin 
(25,224 puan) tarafından
Babasına la

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 272 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 769 göst.
30 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...