0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Ne bime ne a101 e girmenin mümkünatı yok şoka zorla girdim 2 dk da tuvalet kağıdı yumuşatıcı alıp koşarak çıktım bu millet gerçekten kıtlıktan çıkmış allah gözlerini doyursun öyle bir doldurmuşlar market arabalarını sanki 5 ay yasak var heryer açık neyin telaşı bu anlamıyorum, yasak yokken heryer bomboş oluyordu psikolojik olarak mı insanlar bu kadar aç gözlülük yapıyor anlamış değilim, adım atacak yer yok kapıdan bakıp bakıp kaçtım kasalarda herkes dip dibe şaka gibiler gerçekten. 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de çocuklarla gittim mecbur saat 4 buçuktu kalabalıktı yine de
(25,224 puan) tarafından
Şaka gibiler ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beste kapanmadı mi kız oralar 
(25,224 puan) tarafından
Kapandı cnm ben 3 te çıktım dolana dıkana 4 te anca geldim eve hiçbişeyde alamadım herkes sömürmüş resmen
tarafından
Sorsan kimsede para yok marketler de kuyruk bende onu anlamıyorum
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bie halk ekmegi alanlar isyanlardaydi hicbir yerde ekmek birakmamislar kaynanamlar dolasip durmuslar bulamamislar ekmek sanki kitliktan cikmislar ya 
(25,224 puan) tarafından
Aynen valla ya şaka gibi
0 oy
tarafından
Yasağın ne manası kaldı. Millet aklını yemiş 
(25,224 puan) tarafından
O yasak tv de işte gösteriş hep sonra söyleyince kızıyorlar
tarafından
Valla burdada herkes dışarda. Polisler fink atıyor hiçbirinin umrunda degil
0 oy
(935 puan) tarafından

Görgüsüzlükten başka bir şey deil canm 

Hep böyle insanlar yüznden artıyor zaten

4 5 tane ekmek alıyorlar sonra çöp allah bu belayı başımıza boşa vermedi ama anlamyrlar
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle görgüsüzlük
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bizim burası da öyle eşim market gitti çok kalabalık dedi alışveriş yapmadan geldi ve mahallede cenaze var kapının onu bildiğin korona taziyesi o kadar kalabalık   ne olursa olsun bu insanlarımiz akillanmiyor.
(25,224 puan) tarafından
Şaka gibi valla canım fırına bile girmek lüks
(3,681 puan) tarafından
Öyle insanlara bişey olmuyor evde kurallara uyan insanlari buluyor ben 1 ay ayağımı dışarıya basmadim evde oturmama rağmen korona oldum ve eşim benden 5 gün sonra oldu ben hemen atlattım ama eşim 10 gün yoğun bakımda kaldı eşim işten eve evden işe giden biri  ama bizden çok gezen insanlara hiç bişey olmuyor  aşırı sinir bozucu
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Bende mama almaya gittim de saat 1 gibi isi olan da disarda olmayan bahaneleri markete gidiyok ekmek almaya gidiyok yasagin hic bir anlami yok bence millet kitlik gelecek sanip daha da azitiyor 
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle cnm inan işi olmayanda çıkıyor ne hevesle çıktım varya hemen alacagımı alıp döneyim diye bide hava alırım dedm yok sinir olup döndüm
(1,521 puan) tarafından
Bende aynen hem hava alayim dedim bebek dogdu dogali evdeydim ama tekrar eve nasil donecegimi sasirsim inan Allah sonumuzu hayir etsin
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yağmalamak, aç gözlülük, hani bana hani bana başkası yemesede olur bizim insanımız dan başkasında yok dostum
(25,224 puan) tarafından
Aynen dostum yaa
0 oy
tarafından

Bebişim açlar açlar kendilerini doymuycaz, sanıyolar çok şükür öyle bir takıntım yok olanı yiyorum 

(25,224 puan) tarafından
Ayn3n cnm açlar valla
0 oy
tarafından
Dedıgımı aldın mı onu de hele :) 
(25,224 puan) tarafından
Yok kız bulamadımki sadece şoka girebildim :D vernel mor aldım orda o vardı :D
tarafından
Ona da sukur bacım gırmıs sın ya :)
(25,224 puan) tarafından
Sorma valla ya:)
0 oy
tarafından
Bi ben evdeyim galiba (:
(25,224 puan) tarafından
Çıktıgıma pişman oldm :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kantine ekmek almaya gittim. Tıklım tıklım içerisi bir de dışarıda bir o kadar sıra var. Allah akıl fikir versin bu insanlara.
(25,224 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(44 puan) tarafından
evet burada da öyle ne anladık o zaman yasaktan
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(2,791 puan) tarafından
Sana bana yasak canım başka kimseye değil otrdumuzla korktumuzla kalıyoz valla 
(25,224 puan) tarafından
Haklısın cnm valla
(2,791 puan) tarafından
Markete gidcem 1 haftadr gitmedm annem kızım gidme 14 aylık kızım var çocuk dışarıyı istyo balknda oyalıyorm ne yapım ama boş benim bunalrı yapmam
0 oy
tarafından
Millet sanki ac kaldi vallahi cok kiziyorum boylelerine
(25,224 puan) tarafından
Sorma ya böyle kalabalık başka zmn yok valla
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Yasakta mahsus çıkıyorlar diğer günler pek burda öle degil
(25,224 puan) tarafından
Valla kaynıyodu yine burası
0 oy
tarafından
Kendini bilmez bazı insanlar kıtlık gelecek diye etrafa yayıyor insanlarda buna inanıp marketi boşaltıyor benim oturduğum yerde bim ve A101 ne zaman gitsem sakin yada ben sakin zamana denk geliyorum 
(25,224 puan) tarafından
Ben hiç görmedim oraların sakin zamanını valla
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aynen bende bime girdim acayip kuyruk vardı şokta da aynı böylelikle bir aktivitenin daha sona geldik:))
(25,224 puan) tarafından
Bidaha aktivite telaşına girmem :D
0 oy
(131 puan) tarafından
Herseyi cumadan alıp koyuyoruz evde ne gerekse adı üstünde yasak ne diye hurra toplanıyorsunuz allah akıl fikir versin kara cuma indiriminde ben avm  de  çalışıyorum ve o kuyruğu bu koronaya rağmen gördüm ya dahada şaşmıyorum valla
(25,224 puan) tarafından
İnsanlar delirmiş gerçekten
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kaçta kapaniyo kiz yarin açık mi bende gitcem 
(25,224 puan) tarafından
Açık xnm 10da açılıyo 5 te kapanıyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 270 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 764 göst.
30 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...