0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ya ben bugun çorba yapamadim islerbitti tam uyandı açılmıştı bende hazır çorba yaptım beş dakikada tavuk suyu ama içim rahat etmedi sizde yaptınız mı hiç bişey olmaz dimi sürekli olmaz zaten ama mecburen yaptim:angel:

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Bizler nasıl büyüdük valla yedi yirmi dört içmiyor sonuçta 2 yaşın da geçen gün icirdim zehir değil yani bazı şeyleri çok abartıyolar
tarafından
Kimse bir şey abartmamış ki kadın soru sormuş ve normal cevaplar verilmiş
tarafından
Ben ona birşey demedim suçlu hissetmiş sorarken zehir değil sonuçta neden suçlu hissetsin ki evham yapmış kadın
tarafından
İlk kez verdim canım mecbur kassam zaten vermezdim de içim rahat etmedi sadece bir kereden bişey olmaz ya
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Hic içilmedi hazır meyve suyu dahi hic vermedik
tarafından
Anladım
0 oy
(453 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık olabildiğince ben kendinm yapmaya çalışıyorum
tarafından
2 yaşında ilk kez oldu bidaha olmaz zaten de içim bir tuaf oldu
0 oy
tarafından
2 yaşında icirmiyorum öyle durumlarda hemen şehriye çorbası yapıyorum hazır çorba kadar pratik
tarafından
Benimkide 2 yaşında ama o an durmazdi acikmisti mecburen verdim birdaha vermem zaten de içim tuaf oldu sadece
tarafından
Bir şey olmaz mecbur kalmissin sonuçta
tarafından
Aynen canım annelik işte insan üzülüyor herşeye
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok vala hic hazir corba vermedim işimde olsa o gun mutlaka corbasini yaparim..d
tarafından
Çok işim vardı bugün yetişmedi işte ya bir daha şey etmeme zati içim tuaf oldu
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Ben kendimi bildim bileli bizim evde asla hazır çorba olmaz ama bir şey olmazdır 
tarafından
Bizde  sürekli kaz kırk yılda bir oldu içim tuaf oldu
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Hazır bir şeyi bebeğime vermeyi düşünmüyorum. Püre, bisküvi, çorba vs. 
tarafından
Bende öyleyim aslında ama işte bir kere oldu
0 oy
(2,067 puan) tarafından
1 kere vermsitim mecburyeten amaa vermiom artik
tarafından
Bende birdaha vermem canım içim tuaf oldu ilk ve sondu
(2,067 puan) tarafından
Benimde öyle oldu canim birdaha vermedim  sende vermemsin olur biter
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Oğlum 23 aylık bugüne kadar bırak oğlumu ben 30 yaşındayım ben bile içmedim :) 
tarafından
Kız okadar da değil yani biz kırk yılda bir içeriz bişey olmaz da çocukların bunyeleri daha zayıf ondan
(1,690 puan) tarafından
Valla bak hiç içmedim :) yapay gibi geliyor bana :) :) :) evde çorba yapmak daha kolay benim için :)
0 oy
(204 puan) tarafından
Valla ben hamileyim kovid tuttum agir atlattim o ara verdim napayim  smdi burda hicvermedim vermedik diyenler de olur mama da veriyorlar zararlari ayni bugunde ev tarhanasi yaptim verdim kendim et pisirmistim onun suyunu kattim icine ;)
tarafından
Kız mama zararlı değil ki zaten onun içinde de bütün vitanlinler vcr hazır çorbayı mecburen ilk defa verdim ya
0 oy
(924 puan) tarafından
Ben icirdim canım evde bazen pişiyor verdim ama çok nadir hazır çorba iciriyorum kaç aylik
tarafından
Bende ilk ve söndü canım içim tuaf oldu zaten
0 oy
(660 puan) tarafından
6 yaşinda oglum hazır yedgi seyler elbet var cnm ama hazır çorba yedirmedim kendimize de almam zaten bi şehriye çorbasıda 5 dakikada oluyo en kolay onu yaparim 
(660 puan) tarafından
Zehir degl sonuçta cnm bisey olmaz diyorum ya benim oglum hazir çorbaya kadar neler yiyo ben sevmiyorum o yuzden almiyorum eve sende bidaha dikkat edersin
tarafından
Aynen canım dikkat edrim zaten yaaa önce çorbayı yaparim her zaman hazır olur
(660 puan) tarafından
Aynen cnm oyle yap işten gucten firsat bulamiyoruz çogu zaman
tarafından
Aynen dünden beri evi talan ettim eşim evde diye dip köşe her işi yaptim şuan ayağıma kramp giriyo gibi oluyo valla çok rahatsizim
(660 puan) tarafından
Dip köse temizlikte bende oyle oluyorum yat dinlen cnm o kdar yorma kendini
0 oy
tarafından
Kiz ne olacak Allah Allah o kadar yipratmayin kendinizi 
tarafından
Doğru diyorsun canım ya ne biliyim kötü bişey yapmış gibi hissettim valla
tarafından
Anneyiz yetisemedigimiz,sabredemedigimiz, yapamdigimiz zamanlar elbetteki oluyor kimse mukemmel degil
tarafından
Aynen cnim benim çok sağol
0 oy
(7,441 puan) tarafından
O tarz paketlenmiş hazır gıdaları evime sokmam  benim yemedigimi doğal olarak çocukta yiyemez.un tarhanasıni da 5 dk da yapiyirum 
tarafından
Herşeyi yemez zaten bende kırk yılda bir mecbur kalırsam diye aldım ama pişman oldum ya içim tuaf oldu birdaha yapmam zati
0 oy
tarafından
Ben verdim bı kâc kez arının tarhana çorbasını çok da sevdi 
tarafından
Bende ilk kez veridm mecbur kaldim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendim bile içmiyorum valla cnm hiç almam eve çorba yapamazsam yogurda ekmek doğrar veririm en fazla 
tarafından
Kız sut alerjisi var zaten sur urunlerine alışık değil sevmiyor yemiyor herşeyi mecburen yaptım ilk kez ama içim rahat etmedi bir kez verdim daha da vemem
(25,224 puan) tarafından
Bikereden bşy olmz cnm korkma
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bişey olmaz.bazen yeri geliyo bı iki cips veriyorum bı iki çikolata ama elimden gelenin en azını veriyorum.onunharicinde sağlıklı beslemeye calisiyorum
tarafından
Aynen bende abur cubur veriyorum bazen ama hani çorba daha zararlı gibi düşündüm ve ilk kez verdim içim tuaf oldu
(5,323 puan) tarafından
Anne yüreği işte bende cips çikolata vermem oldukça. Ama verincede böyle çok.kotu bişey yapıyor gibi hissediyorum:))
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Mümkün olduğunca vermiyorum ama mecbura kalınca  tabii verilir yani 
tarafından
Bende mecbur kaldım yoksa asla vermedim bir kere verdim birdaha vermme zaten içim tuaf oldu
(2,064 puan) tarafından
Takma okadar kafana boşver bisey olmaz hazır meyvesuyuda içiyorlar sonuçta
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Pimpirik yetistirmem çocuğumu herşeyden verdim bu zamana kadar bu zamandan sonrada vermeyi düşünüyorum..

Zaman sonra.niye yemez niye yemek secer derdine düşmem en azından.

Zehir değil soncuta.

0 oy
tarafından
Kızıma her gün yeni çorba yapıyorum içim rahat etmiyor o öğün yiyor. Ama hazır çorba da zehir değil tabiki 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 342 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 140 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 434 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 534 göst.
2 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...