0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Önceki postann bilirsiniz kızlar 2 Ay oldu hala baskı yapıyolar dun geldiler esmn babası falan ıstemıyorm inanmıyorum guvenmıyorm dedm ama hala 1 2 gun daha dusun dıyolar 3 senedır duzelmeye adam duzelmez kısmeyle anlatamıyorm onurm gururum kırıldı dıyorm anlıyoruz ama barıs dıyolar annemle zaten cok çatışıyoruz sen kimseyle anlasamıyo sn dıyo cıkıyo o hep bana ters davranırdı zaten ona alıştım artk lafları kırmıyo ama artk cidden boşanacagmı ve ıstemedıgmı nasıl anlatıcam kestirip atıyorsun dıyolar oysa ben kaç sans verdm 1 tane daha ver dıyolar verirsem yıne aynı olcak adım gıbı eminim 10 gundur cocugnu görmeye bile gelmeyen adam ben donunce mı duzelcek dıyorm anlıyorlar ama konduramıyolar kendilerine napmam lazm lutfen artk cıkamıyorm ısın ıcınden 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kararliligini göster canım tekrar tekrar git gel oldukça olay ciddiyetini yitiriyor 
(60 puan) tarafından
2 aydır hıc yumsama dm ama hala bı umut besliyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başkalarının yalvarmasıyla şans verme zaten. Baksana kendi kılını bile kıpırdatmıyormuş. Evinde huzursuz olunca o barış diyenler ortalıkta olmuyo yine sen çekiyorsun. Kocan çaba göstermediği sürece şans falan verme. 
(60 puan) tarafından
Ay, cok dogru dıyorsn bana dıyolar bı, sans daha ver bızım hatrımıza bende dıyorm gıdın ozaman sızde benm hatrıma o, adamı cekın cevırın madem bısıler duzelmez huydur  anlatamıyorm boşanmaya başarısızlık gıbı goruyo lar cok yoruldm bıttım tukendm dıyorm kısme benı görmuyo kriz gecıryorm annem aman bırakın   o öle yapar dıyo
tarafından
Ah canım valla yuvanın yıkılmasını kimse istemez ama ortada yuva yokmuş önceki postu şimdi okudum, resmen evin erkeği sen olmuşsun. Keşke eşin düzelse ama huylu huyundan da vazgeçmiyor malesef. Uzun süre kendi kabuğuna çekil kimseyle bu konu hakkında konuşma barış diyenlere hiç karşılık verme bak bakalım eşin elini taşın altına koyacak mı. Sessiz kalmak en iyisi bu durumda kafanı da iyice toparlamış olursun neyi nasıl yapacağını düşünürsün belki Allah çok güzel bi kapı açar belki eşin ciddi anlamda güven verir yinede çıkmamış candan ümit kesilmez diye düşün Allaha sığın. Ve istihare rüyasına yat boşanmam hayırlı mı değil mi diye yada kalbi temiz olan birine söyle o yatsın.
(60 puan) tarafından
Evet herseyı bn üstlendim çok yıpradm 2 aydır hıc bir duzelme yok o ruyaya nasıl yatıcam
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 364 göst.
2 Mart 2020 Diğer kategorisinde ♡MeLeK♡ (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.