0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından

Yarın doğum var bugün de artık normal olmazsa yarın sezeryana gireceğim ve çok gerginim çok korkuyorum hayatım da sadece bi defa rahim filmi için hastane de yattım onun dışında serum bile taktirmadim hiç çok stresliyim :ermm::(

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sağ Salim kucağına alırsın inşallah bebisi ❤️ bende sezaryan oldum korulacak birşey yok cnm stres yapma :)
(1,506 puan) tarafından
Vallahi çok gerginim şimdiden sıkıntı basti
-Reklam-
+1 oy
(1,475 puan) tarafından
Allh yar ve yardimcin olsun cnm bisey demk istemiyorum herkesin farkli oldgu icn susmak en iyisi dua et bol bol derin nefes al sakinim ben de 3tne sezeryanim var benim 3cusu 2ay 19gunluk rabbim yavruna kavustursun seni 
(1,475 puan) tarafından
Babamin eşi 100e yakındı 3cu sezeryni oldu raht ol cok var cvremzde cok fazla kiloyla sezeryna giren gelinlermzde oyle
(1,506 puan) tarafından
Inşallah benimki de rahat geçer ya
(1,475 puan) tarafından
Insallh cnm benimki 3cu bebek 32de doğdu yaa 2buck ay oldu  1saat sürmüş 2saat yoğun bakimda beklettiler vs herkesin farklı oluyo sen raht ol
(1,506 puan) tarafından
Iyi olurum insallah
(1,475 puan) tarafından
Olursun merak etme sıkma kendini muzik dinle dua et kendini başka baska şeylerle mesgul et
+1 oy
(2,069 puan) tarafından
Ya korkma canım geçecek bu günlerde o doğum gününe kadar ne serum takmislardi bana ne dikisim olmuştu hayatım boyunca ama hepsi iyileşti hepsi geçti 

Bu arada kaç haftalıksin ilk doğum mu suni sancı denemeyecekler mi 
(1,506 puan) tarafından
Kız 36 da düzdü 37 de ters 38 de düz doktor da emin olamadı evet özele gidiyorum
(2,069 puan) tarafından
O haftadan sonra dönmez ama canım yeri daraldığı için ben devlete gittim zorla normal dogurttular neredeyse 10 aylık doğdu çocuk :D
(1,506 puan) tarafından
Ya çok beklemeye de korkuyorum ne olur ne.olmaz diye burda devlet çok sıkıntılı diye gitmeye korktuk
(2,069 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım bende sezeryan dan korkuyordum ama sezeryan olan herkes çok rahat çok güzel diyorlar korkma sakın :)
(1,506 puan) tarafından
Kız bende korkuyorum doktor  da karnın çok büyük korkutuyor beni dedi
+1 oy
(485 puan) tarafından
Bende hamilelik boyunca çok korkarım yapamam diyordum ama hiç öyle olmadı ben sancı çektim acil sezeryan e alındım sadece masaya yatarken cok korktum oda anlık zaten
(1,506 puan) tarafından
Şişmanım ben doktor da karnın çok büyük korkutuyor beni dedi
(485 puan) tarafından
Kilonun önemi varmı ben 75 le doğuma girmiştim 20 kilo.almistim
(1,506 puan) tarafından
10 kilo aldım 97 kiloyum şimdi
+1 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcınız olsun cnm ❤️ hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim inşallah. 

(1,506 puan) tarafından
Inşallah canım çok amin inşallah
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Zaten hersey çok hızlı bir şekilde ilerliyor düşünüp korkmaya strese girmeye vaktin olmuyor akışına bırak❤
(1,506 puan) tarafından
Inşallah canım çok amin
0 oy
tarafından
Korkma allahın izniyle çok güzel geçer sağ salim kucağına alırsın güzel haberlerini bekliyoruz:) 
(1,506 puan) tarafından
Inşallah canım çok amin
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canim korkma bende ilk çocuğum ve sezeryan oldum hic sıkintim yok hastanede bile hemen ayaklandim sadece evladina kavuşacağın anı hayal et onu düşün
(1,506 puan) tarafından
Inşallah canım hastane de bi gün mu yattım yarın sabah ac gideceğim yatırır mi acaba bi gece
(1,337 puan) tarafından
1 gece yattım yani şöyle diyim sabah 4 de sancim başladi nişanim geldi hastaneye gittik doğum başladi ama çocuk gelmedi sabah 9 a kadar sanci çektim suni ve sabah 9 da sezeryana aldilar doğum oldu o gece bebekle hastanede kaldk ertesi gün çıktim akşam üzeri
(1,506 puan) tarafından
Hım anladım canım sabah gideceğim iste
0 oy
(103 puan) tarafından
Hiç korkma allah yardımcın olsun bende normal beklerken aniden sezeryan alındım 2 3 gün cekiyosun sonra geciyo ben 18 gün önce doğum yaptım şuan çok iyiyim sadece gülerken ve hapşırırken ameliyat yeri aciyo o kadar 
(1,506 puan) tarafından
Iyi olur inşallah canım bakalım hakkımda hayirlisi
(103 puan) tarafından
Allah kolaylık versin
0 oy
(258 puan) tarafından
Benimde yarin sabah doğum canım hayırlısıyla içini ferah tut korkma güzel olur herşey sezeryandan korkma bence benim ilk olucak ama korkmuyorum bol bol dua ediyorum bebeği görünce insan turp gibi olur merak etme :)
(1,506 puan) tarafından
Benim de ilk canım ama bakalım hakkımızda hayırlısı
0 oy
(413 puan) tarafından
Hiçbişey yok korkma önce gitcen sana ameliyat önlüğü giydşrecekler sonra serum takılacak sonra tekerlekli sandalye ile Doğum haneye sonra otururtucaklsr eğer belden ise oturur vaziyette beline iğne yapacaklar o biraz acıyor çok değil sorna uyuşuyor sun zaten uzanıyorsun sonda takılıyor hissetmiyorsun uyuduk oldugun için sonra başlıyorlar dokundukalrıno hissedersin ama acı Macı yok eline tanşıyon ölçmek için bişy takarlar sonra bebek çıkar onu muayene ederler seni dikerler aşşağıya inersin bebeğini kucağına alırsın bu kadar korkulacak bişey yok Bi ilk yürürken zor oluyor ne kadar yürürsen o kadar cabuk iyileşirsin canım ben 3 günde kalktım ayağa rabbim sağ salim kucağına aldırdın inşallah :) 
(1,506 puan) tarafından
Peki bu uyuşturma işine doktor mu karar veriyor tüm mu uyutulur gorumcemin ilk iki belden aşağı uyuşturmuşlar son iki de tamamen uyutmuslar
(413 puan) tarafından
Kendin karar veriyorsun bence belden aşşağı iste çünkü genel anestezi de ayılmak zor bebeğini görürsün hem bence bu anı kaçırma
(1,506 puan) tarafından
Hangisi daha zor acaba gorumcem tam uyutulunca narkozu zor atıyorsun ama kolay oluyor dedi de
(413 puan) tarafından
Yarım kola
Y bence
(1,506 puan) tarafından
Hım anladım canım çok teşekkürler
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Hiç korkma iki kez sezeryan  oldum . Ay çok agrım var dersen hiç iyi olamazsın.  Ayaga  ilk kalkınca agrin olcak inada yürü bol bol su  iç. Akşama çocuğuna sen kalkıp  bakarsın. Tabiki acın olucak ama hep iyi olucam dye düşünürsen hemen iyi olursun. ALLAHIM YARDIMCIN OLSN HIC KORKMA BOL DUA INS  güzel geçecek 
(1,506 puan) tarafından
Inşallah canım çok amin inşallah
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım bende normal doğuracakken kızım kakasını yaptığı için sezeryana alındım acilen. Hiç korkulacak bişey yok. O an zaten sağ salim yavrumu kucağıma alayım diye düşünüyor insan. Kendi derdini düşünemiyosun bile :)
(1,506 puan) tarafından
Kız bebeğimi görsem bütün gerginligim gidecekti iste
(2,443 puan) tarafından
Korkma canım
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Eğer korkuyorsan cnm seni bayiltsinlar sonda vs öyle taksinlar . Ben hiç soylemedim hastane prosedürü oyleydiki bana öyle yaptılar. Lawman bile yapılmadı :)
(1,506 puan) tarafından
Canim bi sıkıntı çıkar diye korkuyorum
(6,859 puan) tarafından
Vala cnm ben 33 haft acil sezaryene alındım Allah'a bol bol dua et. Herşey onun rızasıyla oluyor ne kdr endişe edersen karnındaki bebe stres akımı gider etkilenir. Düşünmemeye çalış derin nefes egzersizleri yok sakinleş cnm. Ben kucağıma bile alamadım 19 gün kuvezde kaldı :(
(1,506 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun size de canım 39+5oluyor işte yarın bakalım
(6,859 puan) tarafından
Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inş.
(1,506 puan) tarafından
Inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 448 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 315 göst.