0 oy
700 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Dun esim eve içkili  gelmisti bi kac defa yine oyle gelmisti uyardim bu son dedim egerki bidaha icersen babana soylerim dedim birlik yasiyoruz dun yine gitmis icmis gelmis eve bende cekil karsimdan dedim babasina soylemeye gidicektim  gidemezsin diye dövdü  beni bi ton babasinin yanina zor attim kendimi babasina soyledim hic birsey demedi koridorda beni yine dovdu esim kardesi geldi aldi elinden dedi utanmiyonmu hem iciyon hem geliyon kadini dövüyorsun sonra kayinpederim geldi kapiyi kilitle yat dedi bende kapiyi kilitledim oturuyodum mesajlar acti iste kapiyo ac filan diyr onemsemedim kapiyi kirdi girdi iceri bi kac tokat atti gecti yatagina yatti napayim allah askina bana bi care soyleyin 6 aylik bebegim var resmen cikmazdayim bugunde ben sucluymusum gibi kufur falan ediyo yanimdan gecerken napmaliyim sizce barismayi kesinlikle dusunmuyorum zaten  cocugumun psimolojisi bozulucak ondan korkuyorum

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kadınlar Öyle evlilik yaşayıp baba evine 1 kez gidip tekrar koca yanına gidince, koca olacak  mahlukatlar kendilerini birşey sanıyor nasılsa yine gelir diye düşünüyor ve esirgemiyor. Ya sabır edip onu ömür boyu çekeceksin yada başının çaresine bakacaksın. Yarın içkili halde kaynından kıskanır seni kafa güzel çünkü. Daha beter gelir üstüne. Böyle örnek çok malesef 
-Reklam-
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Ailem yanindaysa durma git canim bı anlasın pislik
(12 puan) tarafından
Var canim gitsem zaten kapilarini acarlar simdi duysalar ortaligi yıkarlar  ama kacarak evlendim yuzum tutmuyo
(1,989 puan) tarafından
Canım kaçarak olsada ailen korur kollar bunun devamı gelir baksana dövuyor babası napiyosun demiyor durulmaz o evde
(12 puan) tarafından
Neler cektim neler 1 kere  gittim babamin evine ***** gibi dinlemedim annemleri dondum tekrar bu eve donmez olaydim cocuk olunca insan cocugunu dusunuyo
(1,989 puan) tarafından
Normal bişey olsa çocuk için katlanirsin ama şiddet bu basit bişey değil yarın birgün çocuğuna yapmayacağı ne malum çocuğun için durma orda zaten
(2,205 puan) tarafından
Eger ailem arkamda beni alirlar dememis olsaydin sana dicek tek.kelime yoktu ama şu cocugum icin katlaniyorum kavrami nedir ben anlamiyorum.dovuyo iciyo zikkim icesice bokkk icsin ama bide dovuyo sen neden cekiyosun kuzum ailen arkandaysa nedemek yuzum tutmuyo onlar kabul ediyosa git calis bak kizinada kendinede bi abla var cocuklari nasl biliyomusun boyle engelli gbiler asla durmuyolar kocaman oldular cok yaramaz hircin kufurbazlar ve kiz bunlar sebebi ne babasi surekli annesini dover kufur eder aldatir esrar icer.simdi cocuklar icin kalmak dogrumu o cocuklarin hali nolcak ayrilsaydi.boyle psikolojisi bozuk olmazlardi.cocugun icin iyi olani otur sakin kafayla birfaha dusun bence.allah yardimcin olsun
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Kendi annen baban yok mu birakip gitsen canim
(12 puan) tarafından
Var canim annem babam duysa zaten direk gelip beni alirlar ama ben söyleyemiyorum
(1,006 puan) tarafından
Niye soylemiyosun ki
(12 puan) tarafından
Uzulurler daha cok nasil soylicem soylesem direk alirlar ama bikere kacarak evlenmisim onlar verseydi yuzum olurdu
0 oy
tarafından
Burdan nasihat etmek kolay ama hayatına geçiren sen olduğun için sana çok zor. Böyle adamlardan hayır gelmez Rabb'im hidayet vermediği sürece. İleride çok pişman olabilirsin evli kaldığına. 
(12 puan) tarafından
Zaten pisman olmusum olacagim kadar  cnm
tarafından
Al yavrunu çik ailenin yanında. İlerde kafanı duvarlara vurursun. Kayınbaban ve eşinin çevresi de şahit sana yaptıklarına kimse kinamaz Allah'ın izniyle.
0 oy
tarafından
Kendi ailen ne durumda onların yanına gitsen 
(12 puan) tarafından
Kendi ailemin yanina giderim zaten annem duysa kiyameti koparir direk beni gelir alir ama ben cocugum icin sabrediyorum annem zaten bana soylemezsen birsey oldugunu sana hakkimi helal etmem falan demisti ama iste cocuk olunca arada
tarafından
Şiddete boyun eğme çocuğun için de eğme .bu şekilde karşı tarafın gözünde degersizlesiyorsun emin ol hem alkol hem şiddet ASLA
0 oy
(128 puan) tarafından
Şiddet olunca mesele çok da bisey diyemiyor insan bu ilk değildi galiba ve ben bi kere yapan hep yapar derim babam da annemi dövermiş annem hep keşke ilk tokati yedigimde atıp gelseydin der
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Al cocugunu git annenin yanina yada de kayinpederine ya hunu kovun evden yada sikayet edicem beni darp.eti diye gozleri korksun
0 oy
(670 puan) tarafından
Evlenmeden önce biliyor muydun içtiğini canım 
(12 puan) tarafından
Hayir icici biri degil aslinda arkadaslarinin gazina gelerek iciyo
(670 puan) tarafından
Olur arada öyle içen var onun dışında iyi biriyse üstüne gitme derim ama dövmesi falan çok ayıp etmiş
(12 puan) tarafından
Cok iyi biri aslinda ailesinin gazina ve arkadaslarinin gazina gelmedigi surece beni basinda tasiyo bildigin  bi dedimi 2 etmiyo ama noluyo anlamiyorum anlam veremiyorum
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Kayinoeder e bak seni döverken izledi mi o da beni vicdan varmış nasıl insanlar var ya ailen arkanda mi onlarla. Konuş 
0 oy
tarafından
Kafası güzelken babana söyleyeceğim diye tehdit etmek yerine ses etmeyip ertesi gün ayık kafayla onun yanında babasına söyleseydin keşke ailen varsa Bi süre git ailende kal ona kızgın olduğunu anlasın 
(12 puan) tarafından
Ertesi gun inanmazlardi ki bana ben oglunuz iciyo dedigim zaman kaynanam bana yalan soyluyosun diyodu inanmiyodu
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Oturup şiddet içinde çocuk büyütecek halin yok annen baban arkandaysa onların yanına git seni döven çocuğunu da döver.Bir yapan bin kez yapar unutma
(12 puan) tarafından
Annem babam duysa kiyameti koparirlar ve bana cok kizarlar soylemedigim icin
(6,203 puan) tarafından
Valla göz yumaraan bu böyle devam eder.Cocugum için demişsin ama o çocuğa da yazık.Eger bı kızın varsa bunun normal bir şey olduğunu zannedip evlenince dovulurse susar
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun.

Ailenin yanına git bi süre yada söyle olaya el atsınlar.
İçkili adam herşeyi yapar.
Gerçi içip kendini kaybetmiş olsa sabaha sana öyle davranmazdı. Bile isteye yapıyo içkiyle alakası yok eşinin yaptıklarının.
Ama bi an önce kurtar kendini ve çocuğunu o pislikten
0 oy
(758 puan) tarafından
ya bugun onu terk edeceksin yada onunla evli oldugun sure boyunca seni icip icip dovecek .. karar senin 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yapman gereken boşanmak 
(12 puan) tarafından
1 kere bosanicaktim yalvardi yakardi geldim tekrar keske inanmasaydim
0 oy
(119,461 puan) tarafından
O nasi kayinpeder yaa insan ogluna iki cift laf eder uzuldum sana
0 oy
(405 puan) tarafından
Sen  bu dayakları yerken millet izledi mi öyle kapıyı kırdı falan kimse tutmadı mı bu adamı 
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun kuzum:(

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kacarak evlendin diye bu adami mi cekcksn bole cnm..cocuguna yazik..yillar sonra pisman olma neden birakmadim diye..cocugunu dusunmen lazm suan..onun da psikolojisi fln kalmaz o evde solim..
0 oy
(205 puan) tarafından
Bak arkanda dag gibi ailen var..sen bi hata yapip kacmis olabilirsin ki ailen kin tutan bi aile olsaydi zaten seninle gorusmezlerdi.. asil sana yada yavruna bisey olursa bu olay uzarsa annen baban daha cok uzulurler.. birak ne hali varsa gorsun
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Allah yardım etsin çok zor bı durum rabbim kimseye yaşatmasın seni de kurtarsın inşallah ailemde yanindayda tabiki git yanına bak bebeğin çok küçük daha önünde yıllar var onu da kendini de mutsuz etme daha yeni evlilikte bunları yaşatan neler yapar sonra geç olmasın 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 481 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Buketcikk (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 639 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 351 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Vazgecilmezim (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,317 göst.