0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çevremdeki herkesin bebeği 6_7 aylikken emeklemeye başlamış duyuyorum ama benim oğlan da hiç belirti çok kızlar sorun mu var anlamiorm 10 aylık

27 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Benim kızım da geç emekledi canım 12 aylık falandı ama öncesinde döne döne gidiyordu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlan 11 aylıkken emekledi 12 ayda yürüdü, erkek çocukları geç olabilir maalesef
tarafından
Çevreye bunu anlatamıyorum hayır erkek çocuk demiolar eşimin kuzeninin oğlu 6 aylık emekliyormus bilmiyorum ya canım çok sıkılıyor artık üzülüyorum cnm
tarafından
Emeklemek güzel bişe değil bence aşırı yorucu, keşke emeklemeden direkt yuruse
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Emeklemeden yurucektir  
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama insanlar o kadar acımasız ki dalga geçer gibi konusuolar
(6,919 puan) tarafından
Evet maalesef öyle     çevremde arkadaş var 1 yasinda kızı var hep benim 7 ayına girecek oğlum  onunla kiyasliyolar  oda çok üzülüyor bende kızıyorum ama insanlar anlamıyor  benim oğlum tombul biraz onun kizla kilosu aynı. Kıza diyomus kaynanası  sen bakamiyon   kıza deyip beni örnek gösterilmiş
(2,252 puan) tarafından
Boşversene canım milleti. Insanın psikolojisini bozmaktan başka ise yaramıyorlar. Oğlum 6 aylik herkes özellikle kayinbqbam her aradığını oturamıyor mu emeklemiyor mu gel gel yapmıyor mu ya niye böyle deyip duruyor kaynanam da bir şeyler yedir de güç alsın yapar belki diyor kendince sütümün vitaminsiz olduğunu söylüyor sanırım. Canları cehenneme oğlum ne zaman isterse o zaman yapar. Canı sağolsun
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Her bebek bir değil ki oturuyormu peki

tarafından
Oturuyor cnm ama öyle çaba yok
0 oy
tarafından
Her bebeğin gelişimi farklıdır canım ekler acele etme
0 oy
(140 puan) tarafından
 Benimki de 8 sylik malesef bizdede  bisey yok 
0 oy
tarafından

Benimki 1 yaşinda emekledi:D

0 oy
(1,456 puan) tarafından
Kilolu bir bebek mi
0 oy
tarafından
Her bebek bir değil benim kızım 7 aylık emeklemiyor abisi 8 aylıkken yürümüştü aynı olmuyorlar öaalesef
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bazı çocuklar tembel oluyor canım her çocuk kendine özeldir
0 oy
(660 puan) tarafından
Bi arkadasimla oglumun arasi 20 gundu benim oglum 6 ay dolmadan emekledi 10 aylıkken yurudu arkadasin ogluda hic emeklemedi direk 10 aylikken  yurudu her bebek bir olmaz cnm dert etme kendine emeklemedn yuruyen çok var
0 oy
(410 puan) tarafından
11 ayliken emwkledi oglum 14 ayliken yurudü kiz emekler sonra tutmasin
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Vallah benimki kendi kalkıb oturamıyor bile emeklemek de neymiş
0 oy
(402 puan) tarafından
Doğum günümüze 11 gün kaldı hâlâ emeklemiyor bazı bebekler farklı işte. :Ddddd
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Acele etme.canm.benim oglumda gec emekledi hemsireye dokrora sordum biraz kilosu oldugu icin dedi zayif cocuk cabuk emekler yurur dedi 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Her bebek emeklemez belki emeklemeden yürücek
0 oy
(44,603 puan) tarafından
12ayina yeni girince emekledi valla her bebek farkli canim
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben emeklemeden yürümüşüm direkt. Oğlunuzda da bir sorun olduğunu sanmıyorum her cocuğun gelişimi,konuşması,okuması,yazması farklı sonuçta. İçinizi ferah tutun 
0 oy
tarafından
Yok canm bir senin bebegin degil benimkide emeklemiyor 9 ay 2 gunluk  ben birda gormustumde 11 aylik emekleyen vardi yada hic emeklemeden yuruyen. Normal yani
0 oy
tarafından

Kendi bebeğini başka bebeklerle kıyaslama bence oda emekler zamanı var demekki üzülme 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 162 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 902 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı