0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar biz 1 ay önce kaynımla kavga ettik benim yanımda ortaya küfür falan etti kocam ağzını açmadı kavga bizim evde oldu işte kaynanam yüzünden çıktı neyse kaynanamlara gittik geçen gün kaynanam çocuğu kucağına vermek istedi  kaynım almadı falan bana hoşgeldin demedi cuma günüde habersiz kaynanam bize geldi kaynımda dışarda bana diyor ki kaynanam üstünü giyin abin gelsin ben kapalıyım çünkü Bende odaya gittim kapı açık annesi duyuyor eşimde giyincen mi diyor bende hayır dedim onlar gitti biz kavga ettik dedim niye annene demiyorsun abim bize hoşgeldin bile demedi şimdi ne yapmaya geldi diye bide bana annenin yanında hesap soruyorsun daha geçen gün kaynım yüzünden tartıştık bi daha olmıycak dedi abisi bana hoşgeldin bile demiyor o abisiyle gezmeye gidiyor benim yanımda küfür ediyor yine ağzını açmıyor ailesi aramadan geliyor bıktım artık bebek seviceklermiş saçmalık bugün yine aradılar görüntülü yasak var diye sanki aylardır görmüyorlar çocuğumu daha cuma günü gördü bende eşime dedim yeter artık ailene tavrını koyamıycaksan eve gelme ben gidemiyorum ailem başka şehirde sen gelme dedim tamam dedi sizce haksızmıyım kızlar birikti artık herşey yoruldum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşine tepki göstermen hata sonuçta ailesini silemez. Eşimin abisini uyarması lazımdı küfür etmesi kabul edilemez. Kavga sebebi neydi bu kadar büyüdü
(774 puan) tarafından
Yok canım beni insan yerine koyan yok gelme dedim eve geldi tartıştık çıktı arabada oturuyor yıldım iyice
tarafından
İyi yaptın alma eve madem değer vermeyecek ne halt yemeye evlenmiş
(774 puan) tarafından
Ne bileyim canım bir bilsem erkekleri anlamak çok zor
tarafından
Allah yardım etsin canım hepimize
(774 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
Bizde bugün tartıştık eşin tavrını koymuyorsa sen koy
(774 puan) tarafından
Canım hep ben koyuyorum her yaptıkları saygısızlık hepsi üstüme geliyor annesi abisi babasi kocam beni hep yalnız bırakıyor hiç yanımda durmuyor
(598 puan) tarafından
Boswer ozaman hiç birini kafaya takma erkeklerin hepsi böyle benim eşimde böyle
(774 puan) tarafından
Niyeyse evlenene kadar çok aşık oluyorlar evlenince herşey geçiyor
(598 puan) tarafından
Çok doğru valla benle iki gün ewde kalırsa çok bunaliyor arkadaşlariyla hergun olsa bi sefer bile sıkılmadı bu yasakta arkadaşları yanına geliyor
(774 puan) tarafından
Kız bu kadar olur aynı yemin ederim her gün dışarda hafta içi yasak saatine kadar onlarla bir akşam bıkmıyo onlardan6
0 oy
tarafından
Kuzum haklı da olsan haksız da olsan onlar kardeş sonuçta ne olursa olsun bunu değiştiremezsin takılma boşver kendini yıpratırsin ancak 
(774 puan) tarafından
Canım beni o ilgilendirmez ama benide ezemezler evime habersiz gelemezler beni bunlar ilgilendirir
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canim abisi sonuçta tamam terbiyesizlik yapmış sen konuşma etme ama ondan isteme onu yapması zor. Bunun için de kocanla kötu olma inanki seni kötü bilir kötü görür abisini değil. 
(774 puan) tarafından
Benimle onun yanında konuşmuyorken küsmesini değil ama eşimin tavrını koymasını beklerdim
0 oy
tarafından
Habersiz gelmelerinden nefret ediyorum iğrenç bir huy benim kaynanamın evi de köyde 45 dakika uzaklıkta hep habersiz geliyorlar bir kere bile haber vererek geldiklerini görmedim tiksiniyorum bu huylarından 
(774 puan) tarafından
Kesinlikle 55 günlük bebeğim var her gün bizdeler aramadan gelirler bıktım artık
tarafından
Haklısın ama yapacağın bir şey yok ben geçecek geçecek diye 2 yılı devirdim ama geçmiyor
(774 puan) tarafından
Haklısın canım huylu huyundan vazgeçmez
tarafından
Aynn öyle valla
0 oy
tarafından
Erkek ler kardeşlerini aşırı savunur olan sana olur ben küsüp konuşmuyorum kaynım diyo yine neye trip atıyo kafasına göre filan diye ben hiç oralı bile olmuyorum eşim bazen karisiyo bazen direk beni suçluyo
(774 puan) tarafından
Canım savunsun ama benide savunsun o hep onları savunuyor yaptıkları yanlışda olsa doğruda olsa onları savunuyor beni 1 kere savunmadı
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Hoşgeldin beş gittin seylerine takılma kimse kimseyi sevmiyor gerçekte 

Kocanla iyi olmaya bak diğerleri vızıltı 

Mesafeli ol ayrıca bine gel git çok sorun olur 
(774 puan) tarafından
Canım koydurmuyorlar ki her gün geliyorlar bıktım artık

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 340 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Elif12 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy