0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
yi geceler arkadaşlar benim 2 gebeliğim ve sezeryan olcam ilkd sezeryan Dı belki bundan kaynaklıdır okudum cok o yüzden söylemek istedim. Genital bölge afedersiniz dudak kısımları da şişlik ve sivilce gibi ama şiş şekilde bişi cıktı ve cok acıyor kşıntıda yapıyor bu durumu yaşıyan varmı 5d kontrol gidecem ama cok şişti ve acı yaşıyorum bu duurm yaşıyan varmı

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende de olmuştu ama aşırı şişmişti bazen iç çamaşırı giyemezdim acır ağrır di. Doğurur doğurmaz geçti eskisi gibi oldu şükür. Doktor da nornsl demişti hormon ile alakalı demisti
(60 puan) tarafından
Ay iyi bari nette o kurdum cok sey yazıyor kafa karısı bakalım bende yine bir sorcam bilginiz için trş
tarafından
Rica ederim internete hiç güvenmiyorum
 tırnak kırılmasına ne iyi gelir yazıyoruz mesela
3 ay ömrün kalmış diyor :D herşey korkutucu
(60 puan) tarafından
Haklısınız
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bende iki, taraf sisti agrı pek yoktu doktor bisey olmaz dedi dogumda sonra gittş
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakalım gitcem bende çıkmaz bişi inş
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bnmde Bi taraf şişmişti dogumdan sonra gecti genede doktoruna danış canm 
(60 puan) tarafından
5 gidecem inşallah gecer o zaman kadar
(1,233 puan) tarafından
İnş canm
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Bende de aynı şekilde ama üst kısımda çıktı resmen içinden iltihap aktı iki günde bir sirkeye batırılmış pamukla siliyorum iltihabı atıyor 
(60 puan) tarafından
Bende öle yapıyım olmazsa cok ağrıyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 146 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 420 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,286 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde asllyd (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (370 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...