0 oy
836 göst.
Aile kategorisinde (10,978 puan) tarafından
En sonunda benimde tepenin tası attı. Bu gun ızdırabın en babasını yasatacagım ona ailesinden kimi cagırıyor sa cagır sın artık uzulmeyecegim cekinmeyecegim. Zaten o bu bahane ile 1,5 ayı geckin ayrı yatıyoruz tamam, bir ayı geckin parmagını sürmüyor gebelikten dir korkuyor dedim kendimi avuttum laf demedim. Sancım da ossura ossura uyudu huyu dedim. Evde bir yerini yayıp yattı market çöp bu halimle bende olsun dedim elalem in adamları acıdı halime yenge cop market filan bana soyle dedi. Gırla iş yaptım lohusa gibi koltukta uyudu bir tane işe el sürmedi gene olsun dedim. Bu gece fark ettim telefonla oynuyor gece benim sesimi duyunca da sessizce hemen kapatıp yerine koyuyor. Şimdi sıctım bacagına. Ben şimdi bunu cumle aleme rezil etmez mıyım anasının evine kovmazmıyım. 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz ozge once  bir sakin ol
(10,978 puan) tarafından
Bogacagım da duruyorum bak sakinim.
tarafından
Kiz dur hamilesin bit bebege bisey olacak . Bak streslisin oda stresli  simdi.icerde lutfen bi dur birazzzz
(10,978 puan) tarafından
Şimdi ben bunu ısıra ısıra öldürmez iyim onca iyi niyetimin agzına etti bu.
(13,113 puan) tarafından
Kız isirirarak ölüm yok yanlış yaparsın şaka bi yanda sakin ol sabah sabah
(10,978 puan) tarafından
Haklısın ben direk vurayım bunu
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım önce biraz sakin ol bebeğini düşün. Sen kendini böyle hirpalayinca eşin için hicbisey değişmiyor ki. Mutlu anne mutlu bebek derler unutma bunu düşünme ne hali varsa görsün sağlıkla bebeğini kucağına al sonra bu sorumsuzdan kurtulmaya bak. Ailenle konuş onun ailesiyle konuş bı çaresine baksınlar 
(10,978 puan) tarafından
Yoook ben o careyı bu gun bulacağım bacım. Zaten dogum parasını bile o vermiyor neyini pohpohlayım bunun.
(507 puan) tarafından
O zaman tek başına yapma kuzum iyice sinirlendirir doğum filan başlar daha kötü olursun. Onun ailesi senin ailen de olsun madem kafana koydun yanında destek olsun
(10,978 puan) tarafından
Olacak olacak oyle buyuk bir kavga cıkaracagım Kı kimsenin yuzune bakamayacak o. Şimdi duruyorsam haksız olmayayım diye duruyorum. Soyle saat Bi 10 filan olsun. Elim ayagım titriyor ya
0 oy
tarafından
Canım baya hırslanmışsın sakin ol bebeğinide düşünerek bi rahatla sen gerildikçe bebeğinde geriliyor eşini karşına al herşeyi konuş baktın çözüm bulamadın ailelerle konuş ortak bir çözüm bulurlar öfkenle hareket etme öfkeyle kalkan zararla oturur bunu unutma.. 
(10,978 puan) tarafından
Ne hayrı var bana ki. Koca desen kocalık yok para desen para yok merhamet desen o yok. Ben bir de pohpohlatcam onu hastahanede milleti arayıp oglum oldu diye pohpohlancak. Nah pohpohlatcam onu artık kontrollere bile gelmiyor benimle cocugu sormuyor nasıl diye bunun niye bir tarafını kaldırıyorum ben ki
tarafından
O zaman burnundan getir ne diyeyim canım benim vallah üzüldüm senin adına
(10,978 puan) tarafından
Hiç uzulme bacım kurtuluş günü bu gun. Zamanı gelince bu gun için iyi ki diyeceğim ben.
tarafından
Napmayı düşünüyorsun??
(10,978 puan) tarafından
Ne yapmayı dusunuyorum once bir temiz agzına yuzune sıcacagım. Beni doktora götürmedi ya bu bagıra bagıra o kartı ondan alıp kendim doktora gidecegim. Sigortadan yok bunda calısmadıgı için, doktorun yazdıgı ilaçları da saglık ocagında ki doktora yalvarıp yazdırmayacagım catır catır parayla alcam.
0 oy
tarafından
Bak hamilesin halkar bı tarafına vurur bı laf eder sakin ol 
tarafından
Kafaya koydun mu kesin misin Rabb'im korusun öle olmasın kız
(10,978 puan) tarafından
Ben artık bunu cekmem bacım. Bu son damlaydı
tarafından
Ailen gel dermi çocuğa bakarmi
(10,978 puan) tarafından
Bakar bacım. Gel derler.
tarafından
Çok şükür cnm ya Rabbim senin için yavrun için ne hayırlı ise onu nasip etsin inşallah ❤️❤️❤️❤️çok dikkat et kendine
0 oy
(4,547 puan) tarafından
sinirlenmekte son derece haklısın canım ama bence önce bir otur söyleyeceklerini kafanda oluştur güzel güzel laflarını giydir sonra kovuyorsan kov ama önce sakin ol sonuna kadar söyleyeceklerinde ve yapacaklarında haklısın kimsede sana en ufak birşey diyemez
(10,978 puan) tarafından
Birde bana gece diyor ki hastahaneye annem yetişemezse o kalamazmıs hastahanede ablam gelecek yanına diyor cunku ben ablasıyla yaptım ya bu cocugu. Allah askına insan o halinde kanaması varken kocası mı kaldırıp wc götürsün ister görümce si mi. Ben nasıl diyim görümceme kanamam cıkmıs ustumu degişir diye.
(4,547 puan) tarafından
allah ıslah etsin onu sanada sabır versin canım sen konuş sakin sakin anlamıyor ise kov gitsin gelebilecek kendı tarafından biri var ise daha rahat edersın eşinde ayrı kalınca aklı başına gelir belki gelmezsede gelmesin öyle koca lazım da değil
(10,978 puan) tarafından
Aynen oyle ne lazım bana bu.
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bende çok sres yaşadığım için bebeğim suan hasta yapma bebeğini düşün kimse bebeğinin sağlıgindan önemli değil
tarafından
Yaa doktor be dio peki cok gecmis olsun Rabbim sifa versin
(3,739 puan) tarafından
Canım tıbben çözüm bulunamadı hep stresten herşeyi kafaya takmaktan :(
tarafından
Ayy yavrum yaa Allah sifa versin kuzum bende cok stresli gebelik gecirdim 8 aylik dayak yedim kaynanam ayirirjen bayıldı onu ayiltirken sirtima bi dunya tekme yedim 2 hafta sonra kordon dolanmasi acil sezeryana alındım suan oğlum cok akilli bıdık ama asabi kendine vurmaya basladi pedegoga goturcem evet gebelik cok onemli ya ☹☹☹
(3,739 puan) tarafından
Yaşadıkların çok zormuş kuzum :( elleri kırılsın o Vuranin Allah her şeyin en iyisini bilen en iyi zamanı bekleyendir onunda cezası elbet kesilecektir ... Olan bebeklerimize oluyor:(
tarafından
Aynen oyle canim Allaha sığındım baska carem kalmadi zaten bekliyorum işte ☹ rabbim zorda darda hastalikta olanlarin yaar ve yardimcisi olsun
0 oy
tarafından
Dur sakin ol 
(10,978 puan) tarafından
Bu kadar sakın duruyorsam bagırıp kaldırmıyor sam insanlığımdan yetiştirilme tarzımdan zaten
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Belki kızacaksın bana ama benimki de dahil Allah belalarini versin düşüncesiz pislikler 
(10,978 puan) tarafından
Yardım etmeye gelen oldu daha once. Ondan sonra da millete benim evim pis oldugu için ablama lar gelip temizlik yapıyor demiş saga sola duyunca sinirim hopladı.
(2,252 puan) tarafından
Ay vallahi ben okumaya katlanamadım gerizekalı temizlesin o zaman düşüncesiz Allah yardımcın olsun canım nerde oturuyorsun
(10,978 puan) tarafından
O once kendi yedigi seyi bir suya tutup makinaya koymayı basarsın.
(2,252 puan) tarafından
Inşallah en yakın zamanda düzelir canım sana bağlı düşünceli merhametli olur
(10,978 puan) tarafından
Ben oyle olsun diye 7 senedir bekliyorum gram ilerlemedi. Bu saatten sonra da olmaz bacım
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Böyle boktan adamlara Allah çocuk evlilik hiçbi şey nasip etmese keşke olan kadınlara çocuğa oluyo çünkü onlara hiçbişi olmuyo. Anasını çağırsn ne diyecek ki oğlunu mu kötülicek ya da laf mi edicek hayır aman oğlumu üzme dicek
(10,978 puan) tarafından
Kim diyecek artık kim bunun arkasını kollayacak bıktı herkes.
(1,501 puan) tarafından
Bilmem valla bu tiplerin ben anasını da hep öyle görüyorum yani sen bilirsin ama çağır istiyosan
(10,978 puan) tarafından
Yok vefat etti zaten kayınvalidem ama cok iyi biriydi yattogı yer nur olsun bu gun leri görseydi zaten kahrından ölürdü
0 oy
tarafından
CNim o uyuduktan sonra telefonu alip baksaydin ne var ne yok iyun mu oynuyo baska bisi mi yapio elinde kanitin olurdu simdi hamilesin abartiyosun derler sana
tarafından
O yuzden sakin ol eve cagir simdiden herkesi bize gelin de anne baban kaynanan kayınpederin cagir hepsini guzelce anlat durumu esin karışırsa da kavga ederse de ona cevap verme o yokmus gibi davran
(10,978 puan) tarafından
Annem uzakta babamı cagırsam sıkar unugunu bırakır oraya katil olur. Ben bir ustunden geceyim elbet ailesi gelecek benimki de gelecek
tarafından
Tm canim sakin ol haberdar et bizide
(10,978 puan) tarafından
Merak etme canım elbet zaferimi ilan edecegim
tarafından
Insaallah canim benim hakkinda hayirlisi olsun insaallah hic uzulecegin bi durum olmadan duzelur
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bu adam kesinlikle iflah olmaz 
(14,036 puan) tarafından
Aldır diyeceğine yaparken dikkat etseydi pis.lik o adam hiç bir şeyi hak etmiyor ne baba ne eş olmayı
(10,978 puan) tarafından
9 aydır tas catlasın 2 yada 3 kere gelmiştir benle doktora
(14,036 puan) tarafından
Gece napiyormş telefonda
(10,978 puan) tarafından
Bilmiyorum ki yanimda yatmıyor attı beni salona koltuga götünü yaya yaya ortopedik yatakta yatıyor
(14,036 puan) tarafından
Sen niye buna izin veriyorsun hamile olan sensin
0 oy
tarafından
Anlayana fısıltın yeter anlamayana haykırsan ne fayda 
(10,978 puan) tarafından
Bilmiyorum ama artık ben susamayacagım
0 oy
(774 puan) tarafından
Hamileyken yaşanan her stres bebeğini etkiliyor sakin ol bı canım uyuyorum deyip mi telefonla oynadı belki uykusu gelmemiştir oynamıştır sen gelince de çekinip öyle yapmıştır baktın mı telefona napıyordu
(10,978 puan) tarafından
Hayor o benim uyanık oldugumu anlamadı. Telefonun sesini kıstı once sonra oynamaya basladı.sonra koltuktan gelen cıt sesini duydu hemen ekranı kapatıp yatagın yanına koydu telefonu. Bende uyuyormusum gibi yaptım caktırmadım tekrardan sessizce actı buyuk ıhtımal yaptıgı girdigi yerleri sildi yavasca sesini actı telefonun kapattı gene hemen
(774 puan) tarafından
Bazen uyku tutmuyor oluyor ya yatıyorsun biraz oynayınca geliyor uykun öyle diye düşündüm ama değilmiş sanırım sen çok sert konuşup kendine sıkıntı yasatma da hamilesin Allah korusun
(10,978 puan) tarafından
Ya Allah askına oyle olsa neden bu sekilde davransın onu gectim adam gibi adam koca gibi kpca bir aydır aynı evde durdugu karısına dokunmadan nasıl durabilir bacım
(774 puan) tarafından
Aynısı bende de var bacım :) gülüyorum ağlanacak halimize 3 ay ayrı yattık biz simdi de o uyur ben çocuğu uyutup yatarım dokunmadan da 1 ay durur valla
0 oy
(289 puan) tarafından
Canim benim ayni ben 1 yili askin suredir ayrı odalarda yatiyoruz odanin onumden g3cerken bi de kapakli kilif almis telefonuna kocam kilifi kapatiyor sak diye ama telin isigi karanlikta siziyor tabiki odaya. 

Gece bebek mi aglamis uyumamis mi hic umuru degil adamin

Hamilelil son donemiyle birlikte neredeyse 1 buçuk yildir parmagini surmedi zaten 2 yillikta evliyiz. 

Tek degilsin canim merak etme 

Ben de cok sinirlendim cok tartiatim iyo gittim olmadi sovdum olmadi kovdum olmadi

Sonunda ya bu diyardan gideceksin ya bu deveyi gudeceksin dedim biraktim kendi haline
0 oy
tarafından
Varol bacım okurken hem gazlandim valla bı güzel haddini bildir
0 oy
tarafından

Kızz özge senimi aldatıyor acaba bu küfür suratlı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 137 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 240 göst.