0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (2,768 puan) tarafından
22 aylık olucak bir kızım var. 

Bu pandemi sürecinde huyu çok değişti yada büyüdükçe oldu bilmiyorum. Ne dersem yapın o olucak diyor şimdi telefonu kafamı attı sinirden oturdum ağladım. Babasına yada bana zarar veriyo birşey yapmayınca çocuk evde dura dura bir tuhaf oldu ne yapacagimi şaşırdım artık yemin ederim birde hamileyim 31 haftalık tahammülüm kalmadi 

18 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
2 yas sendromuuuu 
(2,768 puan) tarafından
Yeminle çok yoruldum ev yemek elif zümra karnım zaten aldı başını gitti biri dokunsa oturup hüngür hüngür ağlıcam
(4,285 puan) tarafından
Kiyamam sana ben ya anlıyorum seni benim duru da 23 aylik oldu istedigi biseh olmayınca yerlere yuvarlanır cok agliyor
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
2 yaş sendromu falan diyorlar belki öyle bişeydir bilemiyorum ki bende rabbin yardımcın olsun 
(2,768 puan) tarafından
Amin inşâellah canım
0 oy
tarafından

Rabbim sağ salim kucağına alımayi nasip etsin inşallah cnm<3

Belki büyüdükçe huyu değişti cnm 

(2,768 puan) tarafından
Amin kuzum inşâellah çok sağol 2 yaş sendromu diyolar hep
0 oy
(48,491 puan) tarafından
baktin huysuzlasiyo giydir hemen mahaklede bir iki tur atın yuruyus yapin o ona değişik gelir yorulur
(2,768 puan) tarafından
Valla çok yoruldum ikbal beden olarakta ruh olarakta
0 oy
tarafından
Sabret Bahar geçecek bugunler hassas bir donemdesin cok haklisin ama geciyor sakin kizma bagirma dikkatini dagitmaya calis
(2,768 puan) tarafından
Bazen sinirden bağırıyorum korkuyo sonra bağırdım diye ağlıyorum çok kötüyüm
tarafından
La havle de bol bol inşirak suresi oku rahatlayacaksin
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Dışarı çıkamıyor enerji atamıyor diye sıkılmıştır bunalmistir artık biz bile bazen ne hale geliyoruz annen ailen biri yok mu onların yanına gitsen orda biraz değişiklik olsa eve giren çıkmayan virüs e dikkat eden ailen varsa tabi sende biraz dinlenmiş olursun
(2,768 puan) tarafından
Şimdi annemle babam geldi gezdirmeye cikarttilar nasıl sevınıyo gidiyom diye
(1,845 puan) tarafından
İşte bak ne güzel olmuş :)) anne babana git onlar gelsin bari bu şekilde yap , yeşillik olan yerlere bahçe orman park kimseyle temas etmeden bir hava alsın iyi gelir sana da ona da
0 oy
tarafından

Bahar çoğu çocuk bu şekilde sen benimkileri gör bide kurdular iyice o, zamanla düzelir tabi biraz seni de üzer ama geçecek evde kala kala çocuklarında pisikolojisi bozuldu arkadaş yok ortam yok 

(2,768 puan) tarafından
Valla ben bile daraldım evden psikolojik olarak kendimi çok yetersiz hissediyorum
tarafından
Napcan kuzum biraz sabretmek zorundayız hiç kolay değil benm birde 3 tane
0 oy
tarafından
Kesinlikle iki yaş sendromu kendine zarar verebilir iştah i kapanabilir sevdiği şeylerden nefret edebilir başını sert zemine vurma ağlayarak kendini kusturma uyku gerileme si eşyalara cisimlere zarar verme aşırı kıskançlık iki gün önce doktorumla konuştuk bunları söyledi kuzum benimki daha 18 aylık şimdiden iki yaş sendromu başlamış dedi en kısa 9 ay en uzun 14 ay sürüyormuş zor bir dönem gerçek ten 
(2,768 puan) tarafından
Gerçekten yoruldum yağmur çok zor herşeye yetişmeye çalışıyoruz. Kendine bile zarar veriyo gözünün üzerini yırtmış oda nasıl kötü olmuş
tarafından
Ah kuzum seni en iyi ben anlarım sabah TV yi açmadım diye başını masaya vurdu yumurta gibi şişti. Gerçi sende hamilesin işin daha zor kuzum hamile pisikolojisi üstüne halsizlik yorgunluk derken iyice için bunaliyordur eminim ama bak sabır et az kaldı diğer minnosun da gelicek oku bol bol sakinleştirir biraz da olsa ❤️
0 oy
tarafından
23 aylık oğlum çok sakin bir bebek acaba siz çokmu üzerine düşüyorsunuz müzik dinletin bol bol dinlendirici bebek müzikleri var işe yarayacaktır 
(2,768 puan) tarafından
İlk bebek diye her dediğini zamanında yaptık en iyisi olsun diye bu yönden hata yaptım zaten hayır demeyi bilmiyo kabul etmiyo
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Yokkk canim evde kalmakla alakasi yok benim  kizimda cok sakin bir bebekti taki 2 yas olana kadar. Bambaska biri çıktı  içinden.  Sakin ol inatlasma inatlastikca daha da üstünü  yapıyorlar.  Malesef 4 yasina gelecek kizim yeni yeni sakinledi...
(2,768 puan) tarafından
Bazen takatim kalmiyo ki kuzum yapma dedikce aksini yapiyo kaç kez dedim vurma diye daha hızlı vuruyo bu sefer
(3,860 puan) tarafından
Canim onlara yapma  etme demek çoğu  zaman tetikliyor davranışını  daha daha fazlasını  yapıyorlar.  Sabırlı  olmak zor biliyorum  her zaman bir olmuyor  insan ama görmezden  gelmek  kontrollu serbest birakmak daha iyi geliyor. Davranışının sönme hızını  artırıyor.
Ben kizima  yapma demem cok fazla mesela gün  içinde  de o kadar gerilmeyiz daraltmaz beni ama babasi gelince yapma etme onu ye bunu ic vs tarzinda uyarilarda cok bulunduğu  için  daha da arttırıyor  hem de ceza alacağını  bile bile... fayda  ediyor mu uyarilar etmiyor.
0 oy
tarafından
Bira bahceye cikrat benim kucukde var çıkartamiyom
(2,768 puan) tarafından
Bağçe yokki tam çarşıda oturuyorum heryer araba iş yeri
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Ah baharcim zor valla benim küçükte sabah bana vurdu ne kadar ağiŕima gitti üźüldm yaa her istediklerini yaptiğimiz icin hic biseyin kiymeti yok tabi
(2,768 puan) tarafından
Bide hamileyim ya hassasım o yaptıkça ben ağlıyorum ona kızınca yine ben ağlıyorum
(17,649 puan) tarafından
Ağlama kuzum o kücük onlarda sıkılıyo evde durmaktan oyun oynuyomusun yada biraz yuruyuse cikar olmazmi
0 oy
tarafından
2 yas sendorumu ne yaparaa yapsın sakın ol canım huyuna git gececek aynı dert bende de var suan
(2,768 puan) tarafından
Elımde değil valla ruhen yoruldum kuzum :(
tarafından
Kuzum inan bizde de durumlar aynı ama sen sakın kal yoksa daha cok yapar :(
0 oy
tarafından
Canım kapının önüne çıkar biraz yürüsün bişey olmaz Allahın izniyle 
(2,768 puan) tarafından
Artık hergun yarım saatte olsa cıkartıcam bas edemiyorum cıdden
tarafından
Aynen canım temiz hava iyi gelir ilgisini çeker.
0 oy
(1,475 puan) tarafından
2 yaş sendromu diyonuz benimki 9 yasinda evden kaciyo derslerini yapmiyo 4buck yasnda kizmda var 5 de gircek oda hep canım sıkılıyo diyo 2buck aylik bebegm var bide bizimkiler ne sendorumu var 
(2,768 puan) tarafından
Valla hepsinin ayrı derdi var eskiden biz nasıl büyüdük ona şaşırıyorum sımdıkıler çok farklı
(1,475 puan) tarafından
Aynen benim oglum hiperaktivite ilacı kullaniyo
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Şuanda bende kafayı yemek üzereyim 4 aylık oğlum 21 aylık kızım herşeyi alıp yere atmalar dediği olmayınca kendini yere atıp ağlamalar oğlumun gaz sancısı gerçekten zor ya 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 576 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 505 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 511 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 975 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

378,209 soru

11,319,744 cevap

34,765 kullanıcı

...