0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Cogu kisi evlendigine bin pisman..

Herkes bir donem sikayetleniyor bence bu bir alışma suresi zamanla karsilikli saygi ve anlayis olusuyor. Yok mu hic sevdiginiz iyi ki evlenmisim dediginiz yani?

Benim en kotusu sinirinden cenesi düşer :angry: en iyisi de bir seyimi ikiletmez ne istersem yapilir alinir cok iyi bir babadir.<3

15 Cevaplar

0 oy
(1,989 puan) tarafından
Ben eşimi çok severim her yönüyle 

Tek sevmediğim yön emir verir :)
tarafından
Masallah size canim :)
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Merhametlidir düşüncelidir gereksiz kıskançlık yapmaz beni kısıtlamaz onu giyme buraya gitme gibi saçma sapan huyları yok. Sinirlenince küfürlü konuşur böyle sınırını atıyor. Küfürü bana etmiyor hani öyle ortaya savuruyor ama yine de rahatsız oluyorum sevmediğim yönü de bu
tarafından
Her iyinin bir kotusu kesinlikle oluyor degil mi..
Kapa kulagini duyma canim ;)
(2,323 puan) tarafından
Oluyor valla napalim öyle idare ediyorum :)
0 oy
tarafından

Gülü seven dikenine katlanıyo diyelim 

tarafından
:) iyi bakalim
0 oy
tarafından
Benimkinin en sevdiğim yönü sen bilirsin ne yapacağını der hiç bir seyime karışmaz ben çeviriyorum evi kötü yönü en ufak makyaj mlzmsi kullanmamdan nefret ediyor doğallıktan yana ama kadın olarak seviyorum öyle bir rimel kaş farı bb krem kullanıyorum bu kadar buna bile laf ediyor
tarafından
Evlenmeden once makyaj yapiyor muydun canim?
tarafından
Evet sevgiliyken vs. Yapardım ama yine normal şekilde evlendik yine aynı yapmaya çalışıyorm istemiyor asla evlendk bitti diyor dışarı çıkarken yanımda duruyor bişey yapıyormuyum diye
tarafından
Gorup bilerek evleniyor oysa :/ niye degisirlerse boyle
tarafından
Bende diyorum daa evlendik bitti benden başkasına süslenmek haram günah diyor :/
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sevmedigim bir huyu yok şükür. Asabi birisi eşim ama bizlere karşı çok çok sabırlı. Dışarı karşı sabırsız:)  en iyi yani fedakar ,dürüst olması.  Herşey de önce biz geliriz onun için. Sorumluluk sahibi, merhametli birisi binlerce şükürler olsun. Iyi ki evlenmişim. Rabbim ahirette de eşim olmasını nasip etsin insaAllah .
tarafından
Masallah masallah Allah bozmasin, kiz hep kotu seyler okuyorum dedim herkes mi sorunlu.
(7,118 puan) tarafından
Canım kimsenin evliliği 4/4 değil ki. Yeri geliyor biz de tartışıyoruz esimle ama önemli olan saygı unsurunu yitirmemek.  Biz buna çok dikkat ediyoruz. Okuduğum postlarin çoğunda  eşler saygıyı yok etmisler bile.
tarafından
Tabikide. Kimse mukemmel degil ki. Bizler bile 4 4luk degiliz kaldi ki eslerden boyle birsey beklemek yanlis. Orta yolu bulmak lazim evlilikte. Sayginin yok oldugu yerde sevginin anlami kalmiyor.
(7,118 puan) tarafından
Aynen canim. Bak ne güzel yazmışsın. Saygı yoksa zaten sevgi kelimesinin anlamı yok.
0 oy
tarafından
Her ne kadar eşimin genel olarak huylarını sevsemde eleştiririm o da hiç yaranamam diye yakınır :D. En sevmediğim huyu da o otururken bişey istemeyeceksin uykusunda su işte getirir koltukta otururken şu bile istesen laf ederek getirir 
tarafından
Ilgincmis :D insan asil uykusunda getirmez :D
tarafından
Yani işte bende mecbur kalmadikca bişey istemem aslında ama işte her seferinde söylenir her seferinde bende sinirlenir başlarım
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Olmazmı canım eşim benim herşeyim o benim 

En sevdigim yanı çok merhametli bana deger verlyo kararları ortak alırız daha cok varda neyse

En sevmedigim yanı : sinirlenince kufır ediyo bana degil ama ben yinede rahatsız oluyorum bu huyundan vazgectiremedim bi turlu
tarafından
Bu erkeklerin genel sorunu canim kufrrderler ama ortaya ;D o orta neresi
(2,127 puan) tarafından
Evet canım heralde genel olarak çogunda var bi ara banada ediyodu benle atışınca ama bende baya saydırdım sövdüm felan bida bana edemedi ama sonuç itibariyle hala ediyo üzgün surat :((
tarafından
Asma kiz suratini olmasa iyi de yine de varsin tek kotu yani sana degilde ortaya saydirmasi olsun
(2,127 puan) tarafından
Aynen canım Allahtan öyle
0 oy
(883 puan) tarafından

Allah başımızdan eksik etmesin . Ben ondan razıyım Allah'ta ondan razı olsun :) bütünüyle seviyorum <3 Sadece kim olursa olsun ağlayan kimseyi çekemiyor o an yanında ağlasan dönüp sormaz umrunda olmaz istifini bozmaz yer içer az biraz umursamamazlk var ama bana karşı deqil tabiki :) 

tarafından
Hep mutlu ol insallah :)
0 oy
(1,790 puan) tarafından

en sevmediğim yani cok cimri en sevdigim yani tam bi aile babası merhametli

tarafından
Ne guzel :) kiz yedin mi kofteleri :D
(1,790 puan) tarafından
he valla yedim hic kalmadi ahahha :D
tarafından
:D hadi gelecek kilolar :D :D
0 oy
tarafından
düzenlendi

En sevmediğim sürekli ilggi istemesi çocuk gbi 

En sevdiğim ise hiç birşeyde gönlüm kalmasın diye cabalamasi bir istediğimi iki etmemesi evine sadık olmasi :) birde hiç birseyime karışmaz ne giydin felan diye 

tarafından
Ne guzel valla :) Allah mutlulugunuzu daim etsin
tarafından
Amin kuzum hiç kimsenin ağzının tadi kaçmasın inşallah :)
0 oy
tarafından
Sevdiğim yanı ne istesem kırmadan yapar alır şükretmesini bilir 

Sevmediğim yani ise birden tepki verir anı çıkışları vardır dinlemeden hemen yorumunu yapar.. 
tarafından
Fevri insanda ayri zor olur bilirim ama sanslisin canim 3 dogru bir yanlisi gormezden geldirebiliyor :)
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
En sevdiğim huyuna gelince say say bitiremem ama tek bir huyu beni çileden çıkarıyor. Benden çok trip atması..
tarafından
Erkegin trip ataninida hic anlamam :) Allah sabir versin mutlulugun daim.olsun canim
0 oy
tarafından

Tek sevmediğim huyu.  Yatak odasında kirli çamaşır sepeti var ama nedense. Kapağını açıp içine atmıyor yanına veya üzerine bırakıyor.     

GERİ kalan herşeyini çok. Seviyorum.        En sevdiğim huyu. Beni kimseye ezdirmiyor haksizsamsa başkasının uyarmasina izin vermez basbasayken şunu şöyle yap diye güzellikle uyarır

tarafından
Ne guzel.. Sen sanslisin uyeligimi sildirdigim zamanlarda bir kac kez girdigimde gormustum postlarini ilgimi cekmistin.
Her insanin sansinbir gun guler derler ya senin sansinda esin olmus bence, rabbim.bozmasinnnn
tarafından
Amin amin canım Allah razı olsun. Evet benim şansım eşim
0 oy
tarafından

Een iyi yönleri.. Ailesine bana laf soyletmez cocugu icin asla yoksa bile hayir demez alir 

Kötü yani.. aksi huysuz bi bardagi bile kaldirmaz arada kaldirir hakkini yemiyim kufur girla agzina yuva yapmis siddet en sevdigi aktivitelerden
tarafından
Ay o siddet sana degildir insallah.
Nedir bu kufur her birinde zaten..
Ailesine ettirmedigi gibi kendide davraniyordur insallah sana
tarafından
Yok canim  nerdeeee ailesi laf etse de o etmese agzindan küfür eksilmez 3n ufak bisiyde ya bana ya kendine vurur
tarafından
Kendi kendine ne yapiyorsa yapsinda sen kendine dikkat et canim
tarafından
Bo daha el kaldirsin kadesi indirdim hemen bascsm butona

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 599 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 283 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy