0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (622 puan) tarafından

İki defadır bebeğim önce ağlayıp sonra katılıyor nefesi kesiliyor morariyor rabbim kimseyi evladiyla sinamasin okadar korktum ki ağlamak tan gözlerim şişti:'( başına gelen varmı 

9 Cevaplar

0 oy
(622 puan) tarafından

En İyi Cevap

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim okadar iyi moral verdiniz ki Allah razı olsun hepinizden moralim biraz düzeldi<3

-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Kaç aylık hiç doktora götürdünmü
(622 puan) tarafından
8 buçuk aylık canım ilki 2 gün önce oldu bide az önce oldu yarın doktora goturcez
(2,011 puan) tarafından
Acaba bir yeri mi ağrıyor ya yqzık kıyamam
(622 puan) tarafından
Bilmiyorum yaa okadar kötüyüm ki yazarken bile ağlıyorum rabbim kötü bişey vermesin inşaallah
0 oy
tarafından

Canım bi acile yada çocuk doktoruna gitmen lazım neden öyle oluyo acaba 

(622 puan) tarafından
Yarın doktora goturcez inşallah kötü bişey çıkmaz
tarafından
Korkma canım bişey yokdur inşallah çok geçmiş olsun
(622 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Morarma varsa mutlaka doktora götürmelisin. Benim oğlumda latılıyordu doktora götürdük doktor görmek için bilerek ağlattı morarma vs varmı diye ağzının kenarlarına diline dudaklarına tırnak uçlarına baktı morarma olmadıgı in normal bebek katılması dedi. Morarma olan katılmaları kalp rahatsızlığının oldugunu gösterir 
(622 puan) tarafından
İnsan ne kadar korkuyor dimi
(25,224 puan) tarafından
Evet bizde çok korkarak götürdük
(622 puan) tarafından
Rabbim dünyanın bütün derdini kederini acısını versin ama hiç bir anneye evlat acısı vermesin kimseyi evladiyla sinamasin inşallah
(25,224 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah canım
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Canım merak ettim bebeğin sezeryan mi doğdu benim kızım da öyle oluyor ağlatmamak için elimden geleni yapiyorum bi komşumuz sezeryan doğan çocuklar öyle olur genel de deDi normal doğumda bebek kanaldan geçerken cigerlerindeki pisliği atıyor sezeryanda o mümkün olmadığı için ondan olur dedi aslı varmı bilmem ama bunu için doktora gidicem bende 
(622 puan) tarafından
Evet canım sezeryan doğum ama kızımda sezeryan doğum yaptım onda hiç böyle bişey olmadı ama oğlum böyle oluyor senin bebeğin kaç aylık canım oda mı böyle oluyor
(1,772 puan) tarafından
3 aylık bebeğim mosmor oluyor ağlarken benim dayımın çocukları da olur Du onlar daha fenaydi küçüktüm o zamanlar bize bırakırlar Di bakmak için çoğu kez çocuğu öldü diye ağladığımı bilirim çok sonra gelir Di nefesi geri bi sıkıntıları yoktu ama şu an üniversite okuyorlar ama yine de insan kendi evladı olunca tedirgin oluyor içim rahat etsin diye bi doktora goturcem yine siz de bi baktirin ama telaş yapmayın bişey yoktur inşallah çocuklarımız da
(622 puan) tarafından
Götür canım bende yarın ilk iş doktora goturcem
0 oy
(46 puan) tarafından
Benimde kızim bebekken öyle oluyordu ağlarken nefesi gidip.mosmor oluyordu megersem alerjik astımı varmış ciğer açıcı tozlar kullandık alerji şurupları hava maskeleri vs çok şükür iyiyiz suan
(622 puan) tarafından
Alerji testi yapınca mı anladınız canım
(46 puan) tarafından
Alerji testi yapılmadi ben doğumdan beri aynı doktora götürüyordum Annem de tutturdu ben başka bi doktorun metini çok duydum ona götürelim diye O doktorumda uzamnlik alanı alerji uzerineymis megersem muane etti zaten bariz belliymiş alerjik astim olduğu Diger goturdugum doktorda soyluyordilu alerjik bünyesi var diye hatta sağlık ocağındaki doktorda ama bu derece ileri olabileceğini tahmin etmiyordum.Oyleki doktor şunu dedi dikkat etmezseniz amiliyat olması gerekebilir bir sonraki adım o ilerlerse geniz etide varmış Tabi astımı alerjik olduğu için evdeki bütün halilar kalktı yıkanan kilimlerden serdim oda 15 günde bir yıkanma şartı ile odasına buhar makinası alındı parfüm yumuşatıcı vs kokular yasaktı Hatta diyordum ki üstünüzde koku varsa gelmeyin Hee tabi birde düşmeyen ateşimiz vardı Bunların hepsinin sebebi astimi olmasıymış Alllah ragzi olsun o doktordan verdiği ilaçlar bizi yapıp yapmiyacagimiz şeyler konusunda yönlendirmesi ile  çok şükür atlattık desem yeridir Uzun oldu ama bu sekilde
(622 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sana da canım bebeğin ne kadarlık ti
(46 puan) tarafından
Bu teşhis konulduğu zaman 1 yaşında idi şimdi 4 yaşında zor gunlerdi Sizlerede çok geçmiş olsun insaAllah
0 oy
tarafından
Korkma sakin ol . Benim kızım da öyleydi 4 5 yaşına kadar sürdü.  Kızım benim kucağımda bayılır yüzü benbeyaz olur dudakları morarirdi.  Kac doktora gittik kaç kez kan aldırdık.  Hiçbirşey çıkmadı.  Genetiktir dediler gönderdiler.  Öyle olduğu zaman ağzına üfle ve dikkatini dağıtacak bi şey söyle .  Ben hep kedi gelmiş derdim. Kac kez apartmanı ayağa kaldırdım kızım öldü diye. Omrumden ömür giderdi 
(622 puan) tarafından
Okadar zorki ağlamak tan gözlerim şişti içim acıyor onu öyle görünce ağzına üflemek işe yarıyor mu
tarafından
Ben hep öyle ayıltirdim.  Ağzına üfleyip aaa kedi gelmiş derdim kedileri çok severdi sonra yavaş yavaş toparlanirdi
(622 puan) tarafından
Senin kızın kaç aylık ti canım
tarafından
Daha 3 günlükken başlamıştı.  Hep devam etti . Elinden oyuncağını alsalar bayılır giderdi. Ağlatmamaya çalışırdım hep her istediğini yapardım
(622 puan) tarafından
Senin ki çok küçükmüş öyle olduğunda rabbim şifa versin bütün çocuklara
0 oy
tarafından
Ayy şuan aklıma getirdin benim oğlumda morardı eki yüzü suratı kulakları şok olmuştum içim acıdı yaaa :(
(622 puan) tarafından
Offf okadar korktum ki okadar ağladım ki çok zor senin ki geçmiş galiba dimi canım öyle anladım
tarafından
Evet cnm çok şükür geçti ama çok morardı cansız kaldı sesi yok yüzü mosmor ağzı açık duruyordu sarstı annem gitti sandım o kadar kötüydü ki şuan yaşadım sanki tekrar
(622 puan) tarafından
Ne kadarlık ti canım öyle olurken
tarafından
15 aylık falandı cnm çöpü karıştırıyordu bu pedalli olanları bende pis diye elinden aldım kızdım diye ağlamaya başladı sustu diye döndüm salata yapıyorum annem birden koştu aldı görünce kalbim durdu Elim ayağım boşaldı bende gidiyordum yani çok şükür kendine geldi
0 oy
tarafından
Nöbet falan geçiriyor olabilir kalıcı bisy bırakmadan götür canım ihmal etme sakin

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 703 göst.
0 oy
17 cevap 611 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
28 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu