0 oy
701 göst.
Diğer kategorisinde (622 puan) tarafından

Bebeğim az önce yürüteç ten düştü biraz ağladı sonra sakinleşti alnının üstüne düştü hareketleri normal gözlerde kaymada yok fakat bir gözünde küçük nokta şeklinde kan var çok korkuyorum dua edin kızlar Rabbim çocuklarımızı korusun.:'(

25 Cevaplar

0 oy
(622 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar kusura bakmayın hepinize cavap veremedim bebeğimi hastaneye götürdüm çok şükür bişey çıkmadı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim hepinize linç leyenlerede kızgın değilim çünkü onlarda benim gibi korktular. Allah kimseyi evladiyla sinamasin Rabbim bütün çocukları korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kan oturdu ise doktora götursene
(622 puan) tarafından
Bi bebeğim daha var bu saatte gitmem zor sence kötü mü
tarafından
Gözüne bişey batmış ki kan oturmuş allahimm korusunn kör bile olabilir
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim daha beterinden korusun inşallah 
(622 puan) tarafından
Çok sağol canım amin
0 oy
tarafından
Gozune kan oturmuş götürsene doktora niye bekliyosun? Belki kötü biseydir biz bilemeyiz icin rahat etsin
0 oy
tarafından
Rabbim korktuğunuza uğratmasın 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım sen ne olur ne olma zbır doktora gotur bebısı 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gözüne kan oturmuş acilen götür doktora
(622 puan) tarafından
Bi bebeğim daha var bu saatte gitmem Zor
(25,224 puan) tarafından
Ambulans ara anlat durumu ne demek zor beyin kanaması geçirse nolcak zor diye bşy yok
tarafından
Çatlıyorum böyle birşey olunca ya. Çocuğun beyin kanaması gecirsr daha mı iyi ambulans ara eşin nerde yok mu akraba
(25,224 puan) tarafından
Boşuna yırtınıyoruz bence
(617 puan) tarafından
Canim o zaman birilerine haber ver o götürsün dede olur baba olur  nolur nolmaz kuzum ya
0 oy
tarafından
Acile götür kan oturması iyi değil iç kanaması da varsa gözde rabbim korusun kör olur rabbim korusunda bizim başımıza geldi 
(622 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım nasıl geldi anlatabilir misin
tarafından
Kızım 11 aylık oğlumun gözüne yumruk atmis ben bulaşık yıkıyorum çığlık kıymet içeri girdim beyazinda kan var minicik hemen acile gittik göz doktoru geldi muaye etti bu kanamanın arkası vardır denildi dediği gibi bı cihaza koydu kafasını gözünü iyice aştı damarlarından bazısı patlamış polis çağırdı ifade verdik 5 yaşına girmek üzere olan kızıma dahi sordular yani öle ufak kanla bitmiyor göz kanaması acile götür inşallah yoktur birşeyi de oldumu da oluyor biz 4 gün hastanede yattık
0 oy
tarafından
Benim ilk oğlum da düştü fayansın üstüne çok şükür birşey olmadı 
0 oy
(477 puan) tarafından
Benim kizim 1 yasinda merdivenden yuvarlandı hemde kafa üstü ama sukur bir sey olmadi hemen götürdük tedbir olsun diye bence sizde imkanın yokmuş bebekten dolayi ambulans ara onlar gerekeni söylerler canm cok.gecmis olsun
0 oy
(119,195 puan) tarafından
Bacim gotur acile kan oturmasi iyi degil
0 oy
(176 puan) tarafından
Gecmis olsun canim ben başımıza bi olay geldiğinde hastaneyi arayıp çocuk acili  baglatiyorum doktora danışıyorum sende bi danış  istersen
0 oy
(10,270 puan) tarafından
Bir bebeğin daha var gitmen zor kör olursa peki çocuğuna bu açıklama ile mi cevap vereceksin? Ambulans aranabilir bebek sarmalanabilir nbir komşu ya kimseyi tanımasan Allah rızası için desen yardım eder sana. 
0 oy
(774 puan) tarafından
40 cm koltuktan düştü hemen hastaneye gittim birşey olsa gitmedigim için vicdan azabından ölürdüm bence hastaneye git
0 oy
(806 puan) tarafından
Çocuğunun başına bişey gelince doktora gitmeyip buraya zaman ayırıp yazan annelere gerçekten hayret ediyorum. Yani gitme ihtimalin yoksa ambulans ara. Komşunda mi yok. Ne tuhafsiniz ya öyle başında oturup buraya soruyorsunuz hiç bişey olmasa bile tedbir amaçlı gider insan doktora bir şekilde yani... İster linç deyin ister demeyin ama linç etmiyor düşüncemi söylüyorum. Benim çocuğumun Allah korusun başına bişey gelse buraya yazmak asla ama asla aklıma gelmez ya... Geçmiş olsun. Umarım bişey olmaz. 
0 oy
tarafından
Kan toplamasi kötü demiş arkadaşlar siz hala goturemem imkanım yok diyorsunuz gerekirse diğer çocuğunuzu sirtiniza alın koşun kolu komşudan yardım isteyin ama bu kadar rahat olmayın lütfen 
0 oy
(84 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bı doktora götür istersen ya 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok gelmiş olsun canım ama mutlaka bir acile götür işte bunun işin önermiyorlar yürüteçi
0 oy
(5,287 puan) tarafından
Benim kızımda agzıyla alnını sehpaya vurmuştu hemen doktora götürdük . İmkanın yoksa 112 ara gelsin ihmale gelmez eşin nerde yada Bi yakının yok mu
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun inşallah biseyi yoktur ama nasil düştü merak ettim bende surekli koyuyorum Yürütece acaba koymasam mi bidaha 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 283 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 196 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 329 göst.
0 oy
1 cevap 102 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu