0 oy
1,033 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
kızlar evlendigmizden beri esimde su huy var gece saat 2 buçuk 3 gibi uyandirir aşkım seni çok özledim siz anladınız o is için tabi bende haliyle uyandirdigi icin sinirleniyorum ve cevap vermeden uyumaya devam ediyorum sizin eşiniz böyle yapsa size tepkiniz ne olurdu?

31 Cevaplar

+3 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm senin posta değilde verilen cevaplara hayret ile bakıyorum utanma arlanma kimsede kalmamış tövbe yarabbim sanki kimse bilmiyor ... Bir anlatısları var oda ne oluyor ??? 
(2,860 puan) tarafından
Ya herkes bır yazmış yok olmazsa olmaz yok her gece tövbe yarabbim amaç ne yani bunu yazmakta biz neyin ne olduğunu bilmiyormuyuz ......
tarafından
Bencede bu kadar acik ackk konusulmamali simdi baktimda en edepli yorum yapan benim heral :D
tarafından
Sende ne yaptığını yazmadigin için kafamda bir şeyler belirmedi değil :Dd
tarafından
Yazayimda lincleyin beni heee hade ordan: D
(2,860 puan) tarafından
Susun laaa :))) puahahha
-Reklam-
+1 oy
(1,501 puan) tarafından
Rüyasında düş görüyo bence seninki :d
+1 oy
(660 puan) tarafından

Bi kere başımıza geldi 3 dglde 12 gbi işten geliyodu beni uyandiriyodu e bende çalısym erken kalkym.1 Dgl 2 dgl baktm olmuyo sbh kalkamiym performansm duşuk olunca artık karar verdi beni uyandirmamaya :D sana tavsiyem eşin o gece isticegini anliyosan uyumadan önce yapın o ısi uykunu bölmemiş olursunuz yada benim gbi performans gösterme bidaha istemez

(2,047 puan) tarafından
Benım taktikten buda :DDDD
+1 oy
(119,225 puan) tarafından
Yok baci saglam senin esinin psikolojisi
0 oy
(17,704 puan) tarafından
:D simdi bisey diycem ayip olucak bizde sorun olmaz 
(264 puan) tarafından
yok kiz valla benimki sorunlu bu konuda
(17,704 puan) tarafından
:) ayip seyler ama kusura bakma bizde olmazsa olmaz yani .d
0 oy
tarafından
Ay yok benim kocam gözüm içine bakar aceba istesem rahatsız olurmu o istiyosumudur hep beni dusunur
(1,501 puan) tarafından
Rahatsız olur mu ne kız o da garipmiş :d
(264 puan) tarafından
maşallah enisteye
tarafından
Ya mesela belki canım istemiyor benim o istese onu kirmam rahatsız olurum onu dusunur
0 oy
tarafından
Ruyasindami goruyomus Allah'ım yarabbim :) yapıp yatın  bir gece yapıyorsunuz uyku arası insanın canı istemez 
(264 puan) tarafından
yook bacım yatmadan önce uyarıyorum onu bak yapıyorsan yap.ben uyuduktan sonra uyandırma tamam diyor ama yine aynisni yapıyor
tarafından
Rüyasında görüyor demekki :)
(1,908 puan) tarafından
Bence senin kocan hasta bizdede olur ama nadiren tabiki ama seninki her seferinde böyleyse bence doktora gorunmeli
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Valla tekmeler yat zibar derim sende konuş gece şeytan mı gülüyor sana hayırdir de 
0 oy
(426 puan) tarafından
Ölü taklidine devam :)))
(264 puan) tarafından
aynen
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Kız seninki iyi haber veriyormuâ afedersin benimki bazen ben uykudayken bodoslama yani anladın sen :D
(264 puan) tarafından
ya benimkide bi ara öyle yapiyordu büyük kavga ettik o huyunu kesti şimdide bu başladı bakalim bundan sonra ne var :D
tarafından
ಠ◡ಠ   ಠ‿ಠ  ⊙﹏⊙
(2,444 puan) tarafından
Sorması güzel hoş ama neden o saatlerde uyandırıyor acaba sor eşine ya da daha erken haber ver de kız :D
(119,225 puan) tarafından
Haykirdim yaaa ☺️☺️☺️☺️
(2,444 puan) tarafından
:Dddddd
0 oy
tarafından
Yok ya öyle yapmaz benimki birde her gece abbowww hiç çekilmez tatlı uykumu bolemem
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Benimkide ilk zamanlar uyku sersemi sımsıkı  sarılır  bunaltirdir sabah söylerdim  bilmezdi☺️
0 oy
(817 puan) tarafından
benimkide bazen oyle ama ben kiramiyorumm :))))
0 oy
tarafından
2 3 ne ya yatmadan önce dese yine iyi:)
0 oy
tarafından
Higigigig

Kız de rüyandamı gördün 

Yok bizde öyle sorun hadi nadiren olsa neysede ama hepte sıkıntı olur kız
0 oy
tarafından
Eşim top patlasa uyanmaz uykuya düşkün 
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Arada yapıyor :DDDDDD
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Surekli yapiyorsa bi sure sonra sıkar yani esim beni uyandirsa ben heralde alir karsima konusurum yani bu ne boyle surekli diye ama arada isterse kirmam 
(264 puan) tarafından
arada sorun olmuyor bacim eger derin uykuya dalmadiysam izin veriyorum ama hem.hamileyim hemde çocuk var evin isi yemek utu bulaşık aksama kadar oturmuyorm yoruluyorm haliyle
(1,158 puan) tarafından
Haklisin canim yani esinle konus bence anlayisla karsilar umarim
0 oy
tarafından
Benim eşim de bir ara öyle yapıyordu sonra birden durdu anlamadım ben de 
0 oy
(175 puan) tarafından
Valla bizimki ölü gibi uyur bazen şeytan bana girer uyandırmaya çalışırım ama tık yok horultusu bile kesilmez.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ysf (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 764 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.
0 oy
34 cevap 825 göst.

378,966 soru