0 oy
684 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar esimle bir sorunum yok cok sükür  ama kaynanami gorunce tansiyonum yukseliyor resmen igneleyici sözleri beynimi kemiriyor. Altta kalmiyorum hepsine bir cevap veriyorum artık ama olmuyor. Napcam bilmiyorim isin içindende cikamiyorim.. eşim ameliyata girdi cok özür dilerim 30 yasindaki adamin ic camasirini bile benle birlikte cikarmaya kalkti deli olacammm

8 Cevaplar

0 oy
(1,396 puan) tarafından
En iyisi hep uzak olmak ve takmamak duymamazlıktan gel 
(43 puan) tarafından
Olmuyor canim bi gun gitmesek ikinci gun ordayiz esim saolsun kayinbabam arıyor sonra kizim bi sorun mu var filan biz seni kizimiz gibi seviyoruz diye konusmaya basliyor
-Reklam-
0 oy
(241 puan) tarafından
Ah ah ah şu kaynanalar......... 
(43 puan) tarafından
O kadar sacmaki canim oglunun tirnagi agrisa hemen oglum oglum ben kivransam agrimdan niye boyle oldu ki bendede var ama hic boyle olmamistim diyor beddua etmek istemiyorum ama Allah bir migren agrimin 3de birini verse yerinden kalkamaz.
(241 puan) tarafından
Valla aynı hamileyim ağrım sızım olunca söyleniyorum bizde hamileydik böyle değildik kaç tane doğurdum ben bu kadar mızmızlanmadım diyor
(43 puan) tarafından
Ama yalan biliyo musun bizden fazla mizmizlanmislardir bizimki oglunun yaninda ben 4 tane dogurdum cit demedim diyor oglu gidiyor diyoki ben 4 ay bisi yiyip icemedim 4 y kalkamdim yerimden. Kiz ben bi dis gebeligim oldu sezeryan gibi actilar bana corba yapmadi geldi benim evimde ogullarina kocasına yedirdi icirdi gitti. Bana dediki ben 3 gunluk sezeryanliydim kalktm ev sildim. Ben duzeldim ne dedi biliyon mu ben 10 yil oldu hala çekiyorum sezeryan yerimden o yuzden Allah yukarıda biliyor. Ve 5 vakit namazli kuran elinden düşmeyen insanlar ama yaptıklarını seytan yapmaz
(241 puan) tarafından
Sinir olmamak elde değil çıldırıyorum bu kaynanalara Allah yardımcın olsun canım tez vakitte kafan rahat bir hayata kavuşursun inşallahhhh
(43 puan) tarafından
İnşallah canım hepimiz icin oyle ama umarim kafamiz rahata ercegi zaman herseyin koptuğu bittigi zaman olmaz :(
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Hihh bnm.kaynanm iste. Cook mu duskun esine. 
(4,152 puan) tarafından
Evet o orta yol bulamadi ama 10 yil bekledim kendimee yazik ettim yani aglamakla uzulmekle gecti keskem en basta kayananmla kendim basa ciksaydim kocami karistirmasydim
(43 puan) tarafından
Ona firsat vermiyolar ki iste bizim kavgalarimiz hep bundan çıkıyor 2 hafta once sinir krizi gecirdim bana bu evliliğe uyum saglayamadigimi soyledi. Bende dedimki bizim 1 yıldır tek kavgamız annen yuzunden çıkıyorsa bunu sorgula bana diyoki sen annemi dusman almissin kendine o kadin sana naparsa gozune batiyor zaten diye. Yani ilk basta söyletmiyolar. Biz 3 ay once yine bi tartismamis oldu ve dediki biz biliyorduk annemle ilgili bu sorunlari yasicagimizi gec bile kaldik bunu bile bile 4 gun burnumdan getirmisti
(4,152 puan) tarafından
Sana yemin ederimki bnm.yasadiklarimi anlatiyosun esimde aynini  diyodu bana annemi takinti haline getirdin o kadin seni dusunuyo neler neler iste bn bu sozlere daha fazla deliriyodum simdi evet oyle var mi diceginn diyip geciyorum bakti tinlamiyom simdi hic sesini cikarmiyor.
(43 puan) tarafından
Valla bizimkide ya aliscak ya aliscak hani ben tahammul siniri fazla olan bir insan degilimde. Benm sindiremedigim bisi var iste bana bir tabak corba yapmadi ameliyatli halimle kalktim serbetime bile kendim yaptim . Bunu olene kadar unutmam. Diyorum k8 anne kucagim dolu olsa evimden cikmazdin bizde kalırdn demi diyorum evet kalirdim ozaman dedi. Ozamanda sana açılacak kapi yok dedim. Gel sev bu insani gel unut bunlari
(4,152 puan) tarafından
Seninki merhametaizmis. bnmki yapar hastalansam tepsi tepai yemek tasir zatn bu yuzden cekiyorum birazda.
0 oy
(44 puan) tarafından

Sen yine iyisin bende gorumcede var hemde 2 tane kan kusturuyolar resmen ama ayri yasiyorum oda zorla 

(43 puan) tarafından
Bendeki kaynana 3 görümce 2 kaynanaya bedel . Bilmiyorum hayatima yön veremiyorum düşün düşün bide hamileyim srtik
0 oy
(49 puan) tarafından
Bendede var kaynanamı görünce intihar edesim geliyor evi ayrılmak istediğimizde eşimi evlatlıktan red etmeyle tehtit ediyorlar
(49 puan) tarafından
Bence çok ezdirdik  bir dediklerini iki etmedik öyle oldu
(15 puan) tarafından
Valla aynen oyle basda cok ezdirdim ben ondan oldu
(43 puan) tarafından
Ama isteyerek yapmadin sonucta yada yapmadik aman iyi olalim tadimiz kacmasjn diye idare ettin kıymet biliniyor mu tovbe
(15 puan) tarafından
Valla benimki bilmedi 3 sene oldu arkamdan laflari donderdiler ha hakimi hellal edermiyim asla edmiyorum icce suyu bile ben verdin kendi kizina bile hicmet ettirdi oglunu doldurdu annemi babami koydurmadi ben bunlari anlamam sandi anladim simdide benim onu sevmedimi bal gbi biliyo bende soguk duruyorum yalan yok yanasmaya calisiyo ben message i koruyom yakin olursam azima edicek biliyom
(43 puan) tarafından
Eninde sonunda bizde bu durumu yasicaz canim hele bide bebek olursa nasil olacak kestiremiyorm bile
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım benim herşey sabirdan geçer en azından eşinle mutlusun.. senin eşinle mutlu oldugunu görünce o da zamanla yorulcak. Bence ters tepki verme çok saygı zamanla sevgiyi de getirir yanında. Senin verdiğin tepkileri görünce eşinde etkilenir bundan. Rabbim sabredenlerle beraberdir. Mutluluğunuz daim olsun..
(5,721 puan) tarafından
Doğrudur kuzum başına gelmeyen bilemez belki iste belki iyilik olursa daha olur diye düşündüm
(43 puan) tarafından
Cok saol canim hakkimizda hayirlisi olsun hepimizin iste umarim mutlu oluruz
(114 puan) tarafından
Dogru soyluyosun
(5,721 puan) tarafından
Allah herkese hayırlı yuva eş aile nasip etsin
(43 puan) tarafından
En kotusude bu ya esim dunyalar iyisi ama ailesinden gecemiyor aslinda herseyin farkında da sadece onlari atmayip beni atmayı tercih ediyor
0 oy
(625 puan) tarafından
Senin yerinde olsam kayinbabamla konuşurduk bazıları kocaları adam edio çünkü 
(43 puan) tarafından
Valla en son secenek onu yapcam pilimi pirtimi toplayip çekip gitcem o raddeye gelirsem herseyden vazgectigim dk olur
(625 puan) tarafından
Kayın babana anlat durumu hakkından gelir
(43 puan) tarafından
Gelmez canim bu kadinin kimse hakkından gelemez emin ol. Dil otu yemis susmazmi kayinbabam okunmuş uflenmis gibi çiti cikmiyor. Bide daha esim diyoki yıllardır alışmış artik tepki vermiyor diyor
0 oy
(15 puan) tarafından
Seni cooook iy anliyorum. Ki ah ah ben sirf onlar yuzundenayrilik esindeyim ve esimle bi sikintim yokken esime iy gorunuyolar bna ayri 
(43 puan) tarafından
Bende sonumuzun boyle olacagindan korkuyorum desem. İnsanin zoruna giden o ki zaten esinle hicbir sorununun olmaması.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 529 göst.
16 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 393 göst.
0 oy
13 cevap 495 göst.
0 oy
3 cevap 110 göst.

381,110 soru

11,409,493 cevap