0 oy
1,041 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar bu adam beni bıktırdı artık kendinden benim 2 aylık bebeğim var kocamın iş yeri 1buçuk aydır kapalı hem bana yardım etmiyor hemde hemde sabah bir çıkıyor akşama kadar dışarlarda geziyor bebeğim kolik şuan atak dönemindeyiz bir dakika bensiz durmuyor tuvalete gidemiyorum bu sabah dedim ki kahvaltıyı sen hazırla bazı sabahlar zorla hazırlar bana bir sürü laf söyledi bıkmış artık yılmış artık bende annem gibi pismişim benim annem çalışırdı ben kardeşime bakar evi temizlerdim bana onu söylüyor akşam kahve içmişim içim uyuyor artık uykusuzluktan fincanı sehbada unutmuşum diye pasaklı diyor bana bide kabul et pasaklısın diyor hamileliğim riskliydi ağır iş yapamadım ama yinede yaptım işlerimi doğurunca derinden girişcem temizliğe demiştim bir gün normalde çok temizim ama bebeğim durmuyor zaten temizlik yapamamak içimi sıkıyor bana diyor ki hani doğurunca temizlik yapıcaktın bilmem ne kaynanam çok yakın yardım etmiyor kendisi şuan çalışmıyor geziyor bide eve gelmiş bir kahvaltı koymuş diye herşey den bıkmış şimdi ben bu adama nabıyım 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terbiyesiz az işin ucundan tutsa ölürmüymüş acaba 
(774 puan) tarafından
Canım benim annem de uzak kimsem yok burda akrabalarım hepsi uzak bir başımayım yemek yiyemiyorum inanki bide bana destek olucağına böyle yapması çok kırıyor
tarafından
Hem çalışmıyor hem yardım etmiyor hemde laf söylüyor haklısın canım
(774 puan) tarafından
Kendi değerini kendi düşürüyor canım kendi bilir
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Sonuna kadar haklisin calismiyo bari evde sana faydası olsa
(774 puan) tarafından
Olmuyor kız gecede sabaha kadar pubg oynuyor sanki bekar adam öyle bir rahat
(3,532 puan) tarafından
Allhim yardmcin olsun canim ins düzelir zor biliyorum çocuk bakmak
(774 puan) tarafından
Canım çocuğuma bakmaktan gocunmuyorum destek olucağına köstek olması batıyor
0 oy
tarafından
Eşin çok saçmalamış yardım edeceği yerde bir de pis mi diyor çocukla hiçbir şey yetişemiyoruz anlıyorum senin gayet iyi bırak konuştu lafla kalsın sıkma canını canım yeri geliyor yemek yapamıyoruz evimizde
(774 puan) tarafından
Dimi canım nabıyım çocuğumu ağlatıyım zaten bebeğim kalbinden rahatsız bide ağlasın istemiyorum kucağımdan indiremiyorum kalbi yorulmasın diye :(
tarafından
Aynen kuzum benim çocuğumu da kalbinden rahatsızlığı var çok ağlaması çok gülmesi yasak bırak sen daha iyi bilirsin her şeyi kafana takma sonuç olarak senin evin istediğin zaman yaparsın istediğin zaman pis bırakırsın ah bu erkekler hiçbir şey bilmiyor anlamıyorlar yardım etmedikleri gibi de empati kurmaya bilmiyorlar
(774 puan) tarafından
Hiç sorma canım sadece kırmayı biliyorlar
0 oy
tarafından
Severek mi evlendiniz
(774 puan) tarafından
Evet severek evlendik bir zamanlar seviyorduk işte yada öyle sanıyorduk
0 oy
tarafından
Amaaann tırnağın varsa basını kaşırsın bacım aha koynuna aldigin adamdan dahi fayda yok sal ipini medet umma muhattap olma bıkmışsa aha kapı oda sapı 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım ama medet ummuyorum ki benim kızdığım hem yardımı yok hemde *** arıyor insan biraz mahçup falan hisseder hiç bişey yapamazsa susar
tarafından
Utanmazlar canım görüp tecrübe ettiğin gibi bide üste sana laf ederler o yüzden takma kafana bırak kendi haline kaç senedir aynı şey için uğraşıyorum yoluma yoldaş yanıma eş olsun diye yapmadigim kalmadı ama elimde hiç bir şey yok
(774 puan) tarafından
Dimi canım ne yapsan boş
0 oy
tarafından
Tek senin çocuğun mu bak da yapayım temizliği de
(774 puan) tarafından
İşim var diyor arkadaşları bekliyormuş
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Madem memnun değil tut bı kadın dip köşe temizlik yaptır öyle anlayışsız insana acımıcaksın dışarıda boş boş dolaşacağına sana yardımcı olsun
(774 puan) tarafından
Haklısın canım onuda düşündüm ama virüs olduğu için içime sinmedi
(12,856 puan) tarafından
Yok mu güvenilir kimse kuzum
(774 puan) tarafından
Canım bir araştırıyım belki bulurum
0 oy
(800 puan) tarafından
Kabulleniceksin benimde eşim asla yardım etmez yardımı bırak bebeğe bak diyorum evi temizliyim yemk yapım bebehede bakmaz önceden çok sinirleniyordum kafayı yicektim şimdi oluruna bıraktım yapabileceğimi yapıyorum geri kalan kalıyor kendisi istedi bunu kendi kendimi yiyeceğine bi kaç iş kalsın pasaklı kalayım daha iyi zaten pasaklılar değerli oluyor
(774 puan) tarafından
Canım bende aynısını düşünüyorum ama hem yardım etmeyecek gezecek bide pis diyecek hangi yüzle ben buna sinir oluyorum
0 oy
(157 puan) tarafından
Ne kqdr düşüncesiz Allah yardımcın olsun cnm dik dur kendını ona muhtac etme bi daha o mahluka cocuk flnda yapma cnm bu gunlerde gecer 
(774 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun tabi ki geçicek yeter ki yavrum iyi olsun gerisi çok önemli değil ben elimden geleni yapıyorum
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Seni çok iyi anliyorum kolik bebek annesydim bende öyle zorki oturmaya vaktin yok esin gercekten ayip etmis yardimci olmasi gerekirken gezip gelip bide sana hakaret ediyo Allah akil versin
(774 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Evdesin fink fink gezecegine 2 saat çocuğun basinda bekle ben de yapayim yok öyle bedavadan konuşma de ☺️ ya bu erkekler hep ayni benimki de ayni hergun evi supiruyorum mutlaka 1 gunum yok supurmedigim bazen 2 ye 3 e cikiyo haftada iki kez de siliyorum tozlu alan gordukce siliyorum yine pis dio kendini görmeden ama pislikle alakasi yok evim minicik butun esyalar ic ice fazlalik hoc biseyim yok laminat salon ama yarisi basks renk yarisi baska kapilsr eski kapi boya desen cok kotu esim kendi boyadı alacali bulacali oldu yaptığın temizlik asla gorunmuyo oyle soyliyim tuvalet banyom cok eskii ev dokuluyo resmen basks bi sehirde oturuyoduk ordaki eşyalarım 2.el krem rengi as rengi ama les gibi siyaha donmustu evime geldiginde mecburen aldik ertesi güne bembeyaz yapmistim tek leke yoktu 1 yil elimde yikadim camasir piril piril giydi ve 2o yaşındaydım arkadasi eve geldiginde koltuklari mi degistiniz olum demisti o kadar temizlenmisti farkli durmuştu yere pasta düşürdü arkadasi lan bu koltukları bu hale getirdiyse beni parcalar sen hemen pecete ver bana kos demisti esime gulmekten ölmüştüm mutfakta ama o evim kocaman ve içine ilk biz girmistik 0 daireydi ne yapsan görünüyodu ama erkeklere bunu anlatamiuosun Allahtan çalışıyolar yani 
(774 puan) tarafından
Evet gerçekten bizde köy evindeyiz canım ben bir yerden temizliyorum bir yerden örümcekler ağ örüyor çok iyi anlıyorum seni
tarafından
Ama erkekler anlamio maleaef yaa
(774 puan) tarafından
Bırak canım anlamasınlar değmiyor üzüldüğümüze Allah içlerine merhamet versin
tarafından
Amin canim insaallah ☹
0 oy
(774 puan) tarafından
Açıklama yapma evet pisim ben beğenmiyorsan sen yap yada yardım için cagar birini de pismiş sen olmasan giyecek dön bulamaz ama bı kere is yapıyorlar ya sanki dünyayı fethediyorlar
(774 puan) tarafından
Kız gerçekten öyle temiz donlarının nerde olduğunu bilmez ama benden pisi yok
(774 puan) tarafından
Boşver pissin derse he anama çekmişim de açıklama yaptıkça üstüne gelir
(774 puan) tarafından
Öyle yaptım canım
0 oy
tarafından
Hem calismiycak hem yardım etmiycek hem laf edecek bide 

Kiracan kafasini 
(774 puan) tarafından
Hiç sorma canım yapmıyorsun bari sus yorum da yapma dimi
0 oy
tarafından
Erkek, kendi kusurlarını örtmek için karısını susturur bastırır. Bildiği yöntem o 
(774 puan) tarafından
Daha çok göz çıkığı oluyor böyle ama canım
tarafından
O ne demek  anlamadım
(774 puan) tarafından
Eşim diyorum karısını bastırır demişsin ya böyle diyorum daha çok göze batıyor hataları
0 oy
(388 puan) tarafından
Yaa ne olursa olsun herkesin annesi kendine özgüdür ve çok değerlidir. Annen gbi pasaklo lafı çok cirkince . Evlilik ortaktır . Sen onun pisliğini temizlemeye bile mecbur değilsin. Bide üstüne laf yiyorsun. Bölmüş kahve fincanı sehpada kalmışsa nolur yani o alıp kaldirsa. Bı yerinden biseyi eksilmez. Allah hidayet versin
(774 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ben onun ayakkabılarına kadar yıkardım o bana bir kahve fincanını söylüyor
(388 puan) tarafından
Ben pasakliysam sen temizle de. Yeri gelir evi *** götürür yeri gelir bal dök yala olur.
(774 puan) tarafından
Dimi canım hayır sanki ben bayılıyorum böyle olmasına bazen uyumuyorum 24 saat yemek yapmak için daha nabıyım
(388 puan) tarafından
Boşver canim. Yapsan da yaranamazsin böyle kişiye yapmasan da. En iyisi kendi ve bebeğinin keyfine bak.
(774 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Sanırım bir çoğumuz çocuktan sonra aile içi şiddet yaşıyoruz.. benim eşim doğum iznini aldı ava gitti düşün el kadar çocukla kaldım ben.. dövüş kavga biraz yola getirdim sayilir çocuk bir buçuk yaşında ..
(774 puan) tarafından
Ah canım ben nasıl yola getircem bilmiyorum
0 oy
(44 puan) tarafından
Yemek yapma aç kalsın görmüyor mu bebeğin fırsat vermediğini 
(774 puan) tarafından
Galiba görüyorda işine gelmiyor canım
(44 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun da elden ne gelir işte insan 7 neyse 70 o olur diyorlar canım ne kadar dil döksen yorulduğun ile kalırsın anlamazlarrrrr
(774 puan) tarafından
Öyle canım öyle Allah ıslah etsin inşallah şuan o geziyor ben kendimi üzdüğümle kaldım
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Ayyy ayyy bnmkide aynen böyle bnmki çalışıyor evde 2 tane çocuk lavaboya gidemiyorum bnyo yapamıyorum bn adam bna ev pis deyip duruyor delircem bnde aynı
(1,451 puan) tarafından
Aminnn aminnnn hayattan o kadar yorgun duruyorum ki bide beyfendinin yemegi çayı temizligi hiç yardımcı olmaz bnmki evimde sobalı buz gibi heryeri çocugun birini uyutup biriyle çıksam hasta olacak çocuk ama anlamıyor adam ev pis dagınık deyip duruyor
(774 puan) tarafından
Evet canım benim evimde sobalı köy evi buz gibi doğalgazlı olsa kanguruya koyup yapardım yemeğimi rahat rahat ama böyle olmuyor işte sende yemek yapmaya gitsen çocuk peşinden gelir mutfak soğuktur
(1,451 puan) tarafından
Aynn aynn bi tanesi 5 aylık küçük daha onda bronşit olmuş cigerleri iltihaplanmış öbürüde 2 yaşında hangisini götüreyim hangisini tutayım şayıyorum büyük oglum küçügü kıskandıgı için hiç kucagımdan inmiyor zaten
(774 puan) tarafından
Ah canım kıyamam ben onlara Allah yardımcımız olsun
(1,451 puan) tarafından
Aminnn aminnn
0 oy
tarafından
Boyle insanlara sinir oluyorum bazen benim eşim yardim etmezse bogasim geliyo yav ben hangi birine yetisim derim ama bu erkekler insani cildirtir
(774 puan) tarafından
Gerçekten öyle hem faydası yok hem zararı çok
tarafından
Valla kendi arkalarini bile toplamiyorlar bazen diyorum neyse calisiyo yazık yorgun bakıyorum elinde tel veya bilgisayarda ağzıma geleni sayı yorum valla benimle temizlikci bakıcı diye mi evlendin diyorum
(774 puan) tarafından
En iyisi canım söylemek gerekiyor
0 oy
tarafından
Canım sen haklısın hiç pis demesine aldırma pis diyene kadar işin ucundan tutsun iş yapamıyorum diye hiç üzülme çok normal daha bebeğin 2 aylık hem onun düzeni hem senin düzenin oturmadı dahâ. Ayrıca herzaman önceliğin bebeğin olsun onun sana ihtiyacı var işi düşünme.
(774 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım önceliğim evladım

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,225 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,168 göst.
0 oy
15 cevap 637 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy