0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (2,633 puan) tarafından

Kocasından çok görümcelerini seven var mı? 

3 görümcem var ve 3 de birbirinden tatlı. Eşimden çok onları seviyorum çünkü herşeye yardımcılar,  herşeyimle ilgileniyorlar. 
Biraz önce büyük görümcem aradı balık yiyormusun Hasan sana aliyormu dedi. Yoo dedim almıyor. Söyle  alsın ihmal etmesin dedi. Sen ordan beni düşünüyorsun bak adam yanımda beni düşünmüyor ben napiyim dedim kahkaha attık :D Allahım onlardan razı olsun valla. 

16 Cevaplar

0 oy
(1,449 puan) tarafından
Görümcem yok cok şükür:) kaynana ile de gayet mesafeliyim en temizi oh mis :)
(2,633 puan) tarafından
Kaynanamı bende sevmiyorum ve uzağım,  onlarda destekliyor da. Çünkü huysuz bi kayınvalide var tek bana değil herkese. Bi oğluna karşı birşey demez.
(1,449 puan) tarafından
Ben ne seviyorum ne sevmiyorum ararsa ayda 1 kere arar cevap veririm ama ben aramam evime de davet etmem ama dilerse eşim gider :p
(2,633 puan) tarafından
Huuu :D benimki de gelmez pek. Kayinbabam gelir oda biraz kalır öyle gider
(1,449 puan) tarafından
Bizde baba yok canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bn de çok severim görümcemi  birtanecik var zaten.<3

Ama kocamdan çok değil tabiki:D

(2,633 puan) tarafından
Hahahaha:D Benim koca ise yaramıyor canım onlar yarıyor biliyormusun. Adam Biraz önce bi çay getiremedi film izlemekten ondan yani :D
tarafından
Aynen cnm  bazen dediğin gibi hiç bir ise yaramıyolarr.:/
0 oy
tarafından

demekki su soz yanls ailesnden sevgi ilgi gormeyen evlnincede karisina vs ole olurmus senin gorumcelerin nasl ince nasl tatli ama kocan :angel: bnm hic gorumcem yok hepsi erkek 6 erkek  :'( 5  eltiyiz bitanede bekar kaynim:O 

not: koca tarafimi sevmiyrmm hemde hiccc...:D

(2,633 puan) tarafından
Canım benim kocam tek oğlan ve son çocuk. Zamanında çok şımartmıışlar ve hala kayınvalide bebek gibi davranır kocama. Bunu bilen görümcemler çok güzel davranıyor bende öyleyim canım feda valla onlara
tarafından
masallah yaa harikaa ozmn
0 oy
(342 puan) tarafından
3görümcem var canım biri cok iyi herseyi yapar düşünür 1idare eder ama birini hic sevmem ama eltimi cok severim cok iyi biri
(2,633 puan) tarafından
Yaa bak ne güzel :) Herkes bir olucak değil ya boşver :) Eltinin iyi olması da çok önemli bence
(342 puan) tarafından
Valla kadın hamileyken gelirdi sen cocuga bak ablam ben hazırlarım derdi ben ne yapacagını sölrdim girr mutfaga hazırlar yerdik yıkardık temizler giderdi dogum yaptıgımdada öle ablamdan cok geldi evi sildi süpürdü yemegimi öle gelen öisafrleree öle kendi eviymişi gibi yaptı yedirdi temizledi gitti anne dizi denen bi beşik aldılar benim öz ablam bi örgü ceket bide takım başka bişi yok
(2,633 puan) tarafından
Valla Ay maşallah ne güzel :)
(342 puan) tarafından
İşte ne görümcelerde gördüm ne ablmdan orucda kadın aramış ablam napıyon biyere gidecenizmi biri gelwcekmi dedi bende yok dedim biz gelecez o zmn bişy hazırlama ben yaptım yemegi tek başımıza yiyesimiz gelmedi beraber yiyelim dedi geldi jazırlamış bnm kız orucda iftar vakti aglamya bi başlardı 10 11re kadar hic susmazdı o hem hazırladı sofrayı yıkadı cay fln herseyi yaptı başkası olsa banane der gecer hazırladıgını getrmez fln sac böregi faln yapar akşama napıyonu diye arar evde oldugumu ögrendimi süprüz yapar cıkar gelir bogazımdan gecmedi fln der
0 oy
(800 puan) tarafından
Benim gorumcemde gidecegim diye yaprak sarmis koymus yaa :) bende cok severim gorumcemi  kardes gibiyiz 
(2,633 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın ♡
(800 puan) tarafından
Amin canim. :*
0 oy
(902 puan) tarafından
Bitane gorumcem.var zaten sağolsun iyidir her konuda yardımcıdır ama işte tek sıkıntısı bipolar hastası o kadar üzülüyorum ki o duruma 
(2,633 puan) tarafından
Çok zor bi hastalık canım Allah yar ve yardımcısı olsun
0 oy
(1,254 puan) tarafından
3 tane gorumcem var ama 1 tanesini cok seviyorum zaten yakiniz komsuyuz herseyime yetiyor bana cok yardim ediyo canim Ablam yok ama ablam yerine koydum onun disinda kocami tarafi hic sevmiyorum
(2,633 puan) tarafından
Yaaa, boşver o iyiyse gerisi önemli değil boşver:)
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Benimde 4 tane var bi 4 tane daha olsun isterdim canim :) Aynı senin görümceler gibi beni eşimden çok düşünürler valla. Allah hepsinden razı olsun.cok seviyorum onlari<3

(2,633 puan) tarafından
Amiiin amin canım ♡
0 oy
(3,798 puan) tarafından

2 gorumcem var benmde esim tek erkek zaten beni cok severler aramiz iyi bebis olunca dahada bağlandik :)

(2,633 puan) tarafından
Maşallah canım ♡
0 oy
(2,931 puan) tarafından
1 tanecik gorumcemcim var severim kendisini mesaj atcaktim bak unuttuydum gidem de mesaj atam :)
(2,633 puan) tarafından
At at unutma :)
(2,931 puan) tarafından
Gec olmuş unutmazsam yarın atarım:)
0 oy
(107 puan) tarafından
Görümcem yok
0 oy
(772 puan) tarafından

6 tane görümcem 2 tane  eltim war hepsinden Allah razı olsun ama dünya bi yana kocam bi yana kocamdan çok sewiyorum diemem kesinlikle. Okadar iyi olmalarına rağmen yani.kocam bi tanedir:D<3

(2,633 puan) tarafından
Hahaha :D Valla benim kocamdan çok onlar yardımcı o yüzden :)
0 oy
tarafından
Ne guzel Allah muabbettinizi arttirsin canm 
(2,633 puan) tarafından
Amiiiiiin canım :)
0 oy
(404 puan) tarafından

Benimkilerin hepsinide Allah ıslah etsin hepsi tek tek can düşmanım :)

(2,633 puan) tarafından
Hahahaha :D Sesli güldüm :D
Valla böyle olanlara o kadar üzülüyorum ki. Sende kız evladısın seninde anan baban var sende el kızı oluyorsun. Birbirine iyi davranmak abla kardeş gibi olmak varken neden kötü olursun ki. Evet geliniz ama sonuçta bizde bi ananın babanın evladıyız
(404 puan) tarafından
Hepsini gec sende gelin oluyorsun. Eminim bana yaptıkları kendilerine yapılsa ya illallah eder kocayi bosarlardi yada hapislik olurlardı ama insan kendi gorumce olunca bi hava bi ego bi art niyet bi fesatlik... Hepsini Allaha havale edip hepsine yol verdim cehennemin dibine kadar yollari var yagmurlu havada su vermem hic birinede:)
0 oy
tarafından
Esimdn ck kmseyi sewemem ilkim esim hrzman grumcelrmn ikisni sewerm 
0 oy
tarafından
Görümce var uzakta zararı yok ya yılda 1 gelir hoş gelir güle güle gider 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 885 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,056 göst.